Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Robogósok... fórum

Robogósok... (beszélgetős fórum)

2009. szept. 17. 09:45

Szia

Nálunk nem motorosok zavarják a nyugalmunkat,hanem a "menő csávók" akik este 10-11..és ahogy te irtad akár éjjel 3-kor bevetődnek a velünk szemben lévő bevásárlóközpont parkolójába,és körbe körbe mennek (kereket csikorgatva)stb.És nem 5-10 percig tart amig befejezik.Ez sem kellemes hallgatni.És ez egy panel sorház,nem csak mi halljuk.

2009. szept. 16. 20:44

Hellóka ☺


Mi utcánk elején kör alakú piros tábla benne vízszintes fehér csíkkal jelzi: Behajtani tilos!

Nem értem, hogy miért nem látják és hogy vezethetnek járművet ha nem ismerik a kreszt?

2009. szept. 16. 18:54

Azért indítom ezt a fórumot, mert bízom benne h néhányan magukra ismernek.


Robogósok, motorosok... igazából semmi problémám nincs velük DE amikor este 8-kor, éjjel 11-kor vagy akár hajnali 3-kor elhúz egy a házunk előtt, legszívesebben azt kívánnám h tekeredne fel egy fára, de nem teszem.

Lényegében még ezzel sincs semmi probléma, hiszen közlekedni kell valahogy.


Csakhogy, az utcánk elején van szép nagy KRESZ tábla, piros kör benne egy 30-as számmal. Ugyebár ha betartanák a tábla utasítását és valóban 30-cal v kevesebbel "száguldanának" végig az utcán, nem indítottam volna ezt a topic-ot.


Gondoljatok már bele, mennyire hangos egy ilyen jármű, főleg ha még "herélve" (egy ismerősöm használta ezt a "szak szót") is van a járgány. Nem elég h én felébredek rá v nem hallom a tv-t, egy fene.


De van egy pici Lányom, aki megijed és sírva ébred fel a borzasztóan hangos elnyújtott brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr -re, amit legalább 50-el száguld, s mivel az utcánk hosszú és egyenes, jó sokáig lehet hallani.


Ez csak engem, illetve minket zavar? Biztosan nem...


S Kedves, ilyen járgánnyal (nem szabályosan) közlekedő Olvasó, Te mit szólsz ehhez?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook