Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendezvényszervezést szeretnék tanulni, érettségi után milyen lehetőségeim vannak. Milyen fősuliba lehet jelentkeznem. fórum

Rendezvényszervezést szeretnék tanulni, érettségi után milyen lehetőségeim vannak. Milyen fősuliba lehet jelentkeznem. (tudásbázis kérdés)

9. 3a724ecf9f (válaszként erre: 7. - Panka78)
2010. jan. 9. 14:30
ez is igaz! :)
8. 3a724ecf9f (válaszként erre: 3. - 305b730624)
2010. jan. 9. 14:29

sziasztok!

pont ezt végeztem el...most munkát keresek...esélyem sincs a "szakmámban" elhelyezkedni.ha nem vagy valakinek a valakije, ez a szakma kihalásos alapon működik sajnos.

de az andragógiát elvégezni viszonylag könnyű, én az ELTE PPK-n végeztem 3 éve, nem tudom ott van-e még ilyen szak...

2010. jan. 9. 14:13

Én 4 évig ebben dolgoztam.. és nem azért, mert volt ilyen végzetségem.

Tényleg csak hozzáértés kérdése.:)

2010. jan. 9. 14:08
az én barátnőm is Egerbe jár :)
2010. jan. 9. 13:58
az egyik barátnőm Egerbe jár ilyen szakra
2010. jan. 9. 13:39
ÉS hajrá az érettségihez;)
2010. jan. 9. 13:36

Szia!

Én is rendezvényszervező szerettem/szeretnék még mindig lenni, ehhez az andragógia szakot "ajánlják". De annyira telített ez a szakma és annyira nincs pénzük az embereknek, ahhoz hogy rendezvényszervezőt fogadjanak....Sajnos ez van.

Inkább azt ajánlom, hogy keress valamilyen más szakmát, ami mellett később szabadidődben lehetsz rendezvényszervező.Pl.: turizmus( ott is tanulhatsz rendezvényszervezést)

Igazából ehhez nem is kell diploma, vagy értesz hozzá, vagy nem.

2010. jan. 9. 13:35

Szia!

Szegeden a Főiskolán van ilyen szakirány!

Egy kalappal az érettséghez és a továbbiakhoz is!:)

2010. jan. 9. 13:28
Rendezvényszervezést szeretnék tanulni, érettségi után milyen lehetőségeim vannak. Milyen fősuliba lehet jelentkeznem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook