Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendelt már valaki ebayről? Hogyan működik a PayPass kártya? fórum

Rendelt már valaki ebayről? Hogyan működik a PayPass kártya? (tudásbázis kérdés)

2013. aug. 2. 14:34

Köszönöm mindenkinek! Én igazából pengetős nyakláncot szeretnék rendelni, szóval azzal nem szúrnék mellé.

Viszont sajnos nincs még bankkártyám... :/

2013. aug. 2. 13:24
Rendeltem egy tökjó nacit Kínából, szuperül nézett ki, még az anyaga is tökéletes volt, jobb mint a képen. És nem jött rám. :(( Az első rendelésem volt nadrágban. S-es méretű volt, azt hittem jó lesz, itthon is s-est hordok. És akkora volt az egész nadrág, hogy kb.10 éves koromban hordtam akkora méretet. :D Most már röhögök rajta, de akkor majd elsírtam magam amikor megláttam. Tényleg jó naci volt, szerencsére visszakaptam a 60 %-át a kifizetett összegnek, pedig nem is az eladó hibázott, hanem én .. gondolkoztam rajta hogy megrendelem a legnagyobbat belőle, L-es méreteben van azt hiszem, de attól félek az se jön rám. Nem vagyok egy szabványos alkat, széles csípő, vékony derék, nehéz olyan ruhát találnom magamra, ami tökéletesen passzol. :(
10. SnOOpy_ (válaszként erre: 7. - A97b9a4e4e)
2013. aug. 2. 12:59
Mi a tapasztalatod azzal kapcsolatban, hogy mennyire haonslít a valóságban a ruha a képeken láthatóra? (Én eddig még csak nagyon olcsó toppokat mert rendelni emiatt)
2013. aug. 2. 12:58

Nekem azok jönnek meg akár 1 héten belül is sima postával, ami belefér egy sima borítékba pl telefonra kijelzővédő fólia

A 2 hónapot csak azért írtam, hogy előfordulhat (kellemetlen, ha pl valami alkalomra rendeled és nem ér ide).

8. SnOOpy_ (válaszként erre: 6. - A97b9a4e4e)
2013. aug. 2. 12:56

Nem kell feltétlenül dombornyomott kártya, azt nézd meg, hogy van-e a bankkártyádon hátul 3 jegyű biztonsági kód, az már elég hozzá.

Igen, a ruhák tényleg nagyon picikék, már én is megjártam vele :(

Viszont tényleg rendesek, én nemrég reklamáltam meg, hogy nem ért ide 2 hónap alatt a termék. Rögtön megkérdezték, hogy postázzák-e újra vagy a pénzt szeretném vissza. 2 nap múlva újra postázták. (a poén benne az, hogy másnap reggel a postaládámban volt a termék, csak én voltam nagyon türelmetlen)

2013. aug. 2. 12:56
Nem két hónap a várakozási idő, azt hiszem 30-35 nap alatt kell teljesíteni a kiszállítást, ha viszont az adott időn belül nem érkezik meg hozzád az árú, visszakaphatod a pénzed. Volt olyan ruha, amit egy hét alatt megkaptam Kínából(1.5€ postaköltség volt rajta), de volt olyan is, amire már 4 hete várok. Általában ami ingyen jön, az lassabban is ér ide.
2013. aug. 2. 12:52
A paypal sok mindenre használható, azzal jobban jársz és pofonegyszerű aktiválni, csak egy dombornyomott kártya kell hozzá, bár nekem a Maestro kártyámat is elfogadta. Én is rendeltem már ebayről, rendre megszívom a méretekkel. Ezek az ázsiaiak olyan picik, és még egy hivatalos mérettáblázatuk sincs, legalább is én még nem találtam. :( De rendesek, mert ha nem jó valami, nem tetszik, vagy épp kicsi, visszaszokták téríteni az adott árú x értékét. Gondolom nekik se jó a negatív értékelés.
2013. aug. 2. 12:51
Ha ez ebayről szeretnél rendeleni, akkor számolj azzal, hogy a standard postával érkező termékeknál akár 2 hónap is lehet amyg ideérnek (a másik posta meg elég drága és nem is mindig ajánlják fel). Természetesen előfordul, hogy sokkal hamarabb ideér.
2013. aug. 2. 12:50

A pay pass kártya nem kimondottan ilyen célt szolgál, inkább ha elmész a boltba vásárolni.

A pay pall egy fizetési rendszer inkább, beregisztrálod a bankkártyádat és azon keresztül fogják levonni a pénzt a számládról. Előnye, hogy reklamáció esetén ők garanciát vállalnak (bizonyos feltételek mellett persze), hogy visszautalják a pénzedet. Ezért előnyösebb és az ebayen elfogadott fizetési forma. a regisztráció 2 perc kb, interneten keresztül és csk a bankkártyádra van szükség hozzá.

2013. aug. 2. 12:45
Melyikkel könnyebb rendelni külföldről? És pontosan mi kell hozzá?
2013. aug. 2. 12:44

Én rendszeresen rendelek ebayről. Mi érdekelne?

A paypass kártya és az ebayen alkalmazott paypall fizetés nem ugyanaz. A pay pass kártyát nem kell bedugni a terminálba, a megfelelő készülékhez csak hozzá kell érinteni, nem kér pinkódot sem (egyelőre nem mindenhol használható így sajna, de egyre több helyen, ha jól veszem észre).

2013. aug. 2. 12:39
Rendelt már valaki e-b.ayről? Hogyan működik a paypass kártya?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook