Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reggelente enyhén zsibbadnak az ujjvégeim, mitől lehet? fórum

Reggelente enyhén zsibbadnak az ujjvégeim, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 1. 17:40
Nyaki csigolyákkal van gond, ha nem tudsz orvoshoz menni végezz nyaktornát rendszeresen és kitartóan, tuti javulás.
9. Macskanita (válaszként erre: 3. - 53dfddad18)
2011. máj. 1. 16:58
ááááááááááááá, dehogyis az, ne ijesztgesd szegényt. nekem több mint fél éve minden éjjel tőből lezsibbad a karom, az egész, arra kelek.Sokszor az ujjaim is, de az inkább nappal jellemző. ha idegesít, menj el ideggyógyászhoz, ő tudja a tutit.
2011. máj. 1. 16:53
Ideggyógyász tud adni rá izomlzító szereket, meg a multivitaminok is jót tesznek. Kimerültség, stressz okozhatja.
2011. ápr. 28. 14:53
Nekem max egy hete van ez, hogy éjszakánként arra kelek, hogy zsibbad az egész karom, illetve a hüvelykujjam annyira, hogy így még nem fájt. :S:S Nem tudom mitől lehet. Miután reggel is felkelek még egy két órán keresztül zsibbad az egész karom, ujjaim. Nem tudom mitől lehet, de eléggé aggódom. Olvasgattam ma utána, annyi mindentől lehet, de nem tudok elmenni orvoshoz :S :( Olvastam itt is fórumon, hogy magnézium is lehet használ, de szedek vitamint. Nem tudom mi ez.... :(
6. a5216efea8 (válaszként erre: 5. - Revesz.reka)
2011. ápr. 28. 10:32
Ha úgy érzed hogy feszült vagy és ideges az ezt is eredményezheti!
5. revesz.reka (válaszként erre: 4. - A5216efea8)
2011. ápr. 28. 09:17
kb egy óráig tart ez az állapot, ugyhogy tuti nem azért mert elfekszem. Szerinted lehet h igy jön ki a stressz?
2011. ápr. 28. 09:15

Szia!

Idegi alapon,megerőltettet állapot miatt!

Ha nem fekszel rá!

3. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Revesz.reka)
2011. ápr. 28. 09:15
Szívinfarktus (?)
2011. ápr. 28. 09:14
Terhességem alatt voltam terheléses cukor vizsgálaton, semmi bajom nem volt. (1,5 éve). Vérnyomáscsökkentőt szedek, de megmértem és rendben volt a vérnyomásom. Fogamzásgátlót is szedek (fél éve) de eddig nem volt semmi bajom. Mostanában későn vacsorázom.
2011. ápr. 28. 09:12
Reggelente enyhén zsibbadnak az ujjvégeim. Szerintetek mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook