Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rádnyitottak-e már szeretkezés közben? fórum

Rádnyitottak-e már szeretkezés közben? (beszélgetős fórum)


2017. júl. 10. 19:24
Még középiskolában átmentem az első szerelmemhez akinek a huga a legjobb barátnőm volt, és a szobában néztük a TV-t hárman a huga ő meg én. Na most az anyukája nem tudta hogy mi járunk és egy totál erkölccsősz nő volt (16 voltam ő 19) és benyitott a szobába egy tányér sütivel éppen akkor amikor a barátom lenyomott egy puszit. Nos sikítozva rohant ki a szobából. Azt hittem ott menten elsüllyedek. Életem egyik legcikibb pillanata volt
2017. júl. 10. 14:20
Ennél sokkal rosszabb is történt. :D
2011. jan. 1. 08:53
..még nem:-)
2010. dec. 21. 13:58
Mi ránk is anyós nyitott (vagyis csak egy függöny jelezte az ajtót), de ahogy bejött már fordult is ki. Majd amikor már a nagyszoba lett a férjemé (ekkor is még csak jártunk) szintén besétált és szintén csak egy függöny volt az ajtó. Persze én szégyelltem magam. Bár anyóssal azóta nem beszéltünk erről:)
2010. dec. 21. 12:57
Ránk soha nem nyitottak, de a hálószobát mindig zártuk (zárjuk).
25. 06718ca650 (válaszként erre: 15. - 937a2a883a)
2010. dec. 21. 10:47
Én ilyen benyitogatósdit 8 évesen csináltam, szégyellem is magam érte :). De hogy valaki felnőttként, ez röhej, hülye picsa.
24. Ncilány (válaszként erre: 4. - Noraelizabet)
2010. dec. 21. 06:55

Nálunk kopogás nélkül jött, mikor a lány pici volt, és éjjel felsírt. : Mit csináltok azzal a gyerekkel??

Sógornőm is nyitott ránk. Mit vett észre azt nem tudom, mert erről nem beszéltünk..

2010. nov. 8. 09:56
Reggel éppen ilyenről álmodtam:-)))
22. Fedo (válaszként erre: 21. - Ebf2510f25)
2010. okt. 21. 04:55
:D
2010. okt. 20. 22:56
Igen. De beszálltak harmadiknak.
20. féknyom (válaszként erre: 19. - Hajnalhasadás)
2010. okt. 19. 20:35
hat meg is allt a menet:)
2010. okt. 19. 20:32
A kapcsoltunk elején a "drága" anyósjelölt rendszerint bejött a szobába, kopogás minden nélkül. Jó párszor le kellett egymásról ugranunk. És nem egyszer volt olyan, hogy még takaró sem volt rajtunk, de a szemétláda nem hogy kiment volna, hanem még leült az ágy szélére beszélgetni... Szerintem direkt hallgatózott is, hogy mikor nyisson ránk. Úgy kiosztottam, mint a pengősmalacot... Azért álljon már meg a menet...
18. Kocska (válaszként erre: 17. - Kocska)
2010. okt. 18. 22:42
Ja, de ezen kívül is volt már ilyen csak jóóóóó régen. Fürdőszobás story is:)Bejött akkori anyós jelölt szólni,h. igyekezzünk, mert nemsokára megy a busz:)
17. Kocska
2010. okt. 18. 22:40

Igen, pont tegnap a sógi :)))

Nálunk aludtak vna bál után,ránknyitott és elpanaszolta,hogy összeveszett a húgommal épp és elpakol tőle, kijövök bezárni utána a kaput???

Mondom most talán nem....:)

2010. okt. 18. 21:04
Szanszi nálunk is ez volt a szitu:D Pároméknál laktunk 2,5 évig. Engem a szintén 24 éves huga utáll mai napig. Neki is az volt a mániája, hogy egy este alatt 10x jött be a szobába kopogás, és minden előszó nélkül. Ha meg kulcsra zártuk, addig verte az ajtót, amit oda nem adtuk neki, amit kért(vonalzó, cd, elem, pohár, telefon, ujság, fülhallgató, kenőcs, könyv, csupa fontos dolog...) Bármit képes volt kitalálni, csak hogy megúnjam és végre elköltözzek onnan. De ezzel csak azt érte el, hogy a barátom is(velem eggyütt) megutálta teljesen...
2010. okt. 18. 20:23

Hozzánk a párom huga akart benyitni,de zárva volt az ajtó..sajnos nem esett le neki (pedig 24 éves),hogy miért és elkezdte rángatni mert azt hitte beragadt.Gyorsan szétugrottunk és kiadtuk ami kellett neki,aztán ajtót újra bezártuk és folytattuk,erre 2 perc múlva megismétlődött ugyanez ugyanígy a hugával,mert állítólag valamilyen cucca még bennt maradt a párom szobájában.

Azt hozzá kell tegyem,hogy a leendö anyósom utáll...a csaj pedig az ő 'pici lánya' aki mindent megtesz anyukának,szóval nem hiszem,hogy véletlen volt az eset....

14. fdóri
2010. okt. 18. 15:08
Nekunk nem a ranknyitassal volt a gond. Anyosom bement a szobaba, miutan..., az agyon felejtettuk a vibratort. Mi mar a furdoben voltunk, de aztan szemrehanyoan megkerdezte hogy nekem nem eleg a fia?
2010. okt. 18. 10:42
1x egy régi haver...és még meg is kérdezte, h beszállhat e?!:O
2010. okt. 18. 09:29
Nálunk minden ajtó nyitva van. Nem tudnak ránknyitni.:)
11. noraelizabet (válaszként erre: 7. - Miccer)
2010. okt. 18. 09:11
:))))) Nem semmi!
2010. okt. 18. 07:44
mi egyszer a fürdőszobában voltunk a volt barátommal és a volt anyósom kopogott be a fürdőbe persze félbe hagytunk mindent nem nyitott be . csak égő pofával jöttünk ki a fürdőből , de még ekkor sem esett le neki a tantusz.
9. monika0104 (válaszként erre: 8. - Bujuli)
2010. okt. 18. 07:41
igazad volt , hogy letoltad a lábáról.
2010. okt. 18. 07:38
Egyszer a bejárónőnk jött ránk bunkó módra, kopogtatás nélkül. Én pólóban voltam szerencsére, a férjem magára rántott vmit az ágyon, de szörnyű volt, le is kaptam, h mit képzel, kopogtatás nélkül...
2010. okt. 18. 07:26
Ha még csak ránk nyitottak volna az hagyján, de egy cserfes rokon odajött és leült az ágyra dumálni velünk (takaró alatt voltunk :D) Asszem fel sem tűnt neki a dolog :DDD
6. noraelizabet (válaszként erre: 5. - T.Ili)
2010. okt. 18. 07:11
Igen én is így gondolom.:(
5. t.Ili (válaszként erre: 4. - Noraelizabet)
2010. okt. 18. 07:06
Ez finoman szólva,bunkóság volt tőle!
2010. okt. 18. 07:02
Nekem a drága anyósom volt az aki úgy gondolta,hogy a kicsi fiának reggel 1/2 7-kor feltétlen oda kell adni személyes iratait mivel 3 napja esküdtünk.Nem ért rá a drágának majd ha felkelünk.Bár kopogott de azonnal jött is.Úgy ledermedtünk,hogy még a férjem sem tudott megszólalni,hogy azért mégis már? :)))) De azért nem kivonult elnézést kérve hanem elmondta ,hogy mit hozott.Ez az 1 ránk nyitás volt.Ciki és kellemetlen.Utánna míg ott laktunk sosem szeretkeztünk reggel,mert úgy járt kelt a szobánkban,mint ha a világ legtermészetesebb dolga lett volna.Igaz ővé volt a lakás.De azért mégis.Szerencsére csak 5 hónapot laktunk ott.
2010. okt. 18. 06:53
húúú, már rég el is felejtettem, de most, hogy olvastam a kiírást, egyből eszembe jutott a szitu...az exemékénl voltunk, és a "téma" kellős közepén nyitott be a volt anyósom :S...azt hittem sosem merek kijönni a szobából:)
2010. okt. 18. 06:48
ez kellemetlen. Nekem anyam ment at egyszer a szobamon, de neki fel sem tunt... hajnali 2 volt, es csak inni ment (igen erdekes utvonalon). Mi levegot sem mertunk venni, mert mindketten repultunk volna - mivel en voltam 16, de egy felnott tartsasagaban :P
2010. okt. 18. 06:00
Velünk már sajnos előfordult de szerencsére még az elején voltunk. A pasim már felállt péniszét viszont látta a hugom....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook