Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pszichológiai teszt könyvek fórum

Pszichológiai teszt könyvek (beszélgetős fórum)

2011. okt. 11. 19:04
Sziasztok! A segítségeteket kérném, mégpedig a következőben. A Standard Raven inteligencia tesztet el kell végeztetnem 10 személlyel (vizsga az egyetemre), viszont a megoldásokat nekem sem adták ide, nem mert nem akarták, csak mert elfelejtették vagy nem tudom. És a vizsgáig nem is találkozom a tanárral. Ha valaki tudja a Standard Raven megoldásait, illetve hallott erről a tesztről és tudja, hol kapom meg a megoldásokat, annak nagyon hálás lennék. Segítségeteket előre is köszönöm!
2010. febr. 28. 14:22

Sziasztok!

Nem szeretnék beleszólni..mégis ezt teszem.

Szuszikával értek egyet.:)

A pszichológiai teszt kitöltése mellett még nagyon sok tényező jelen van ami az akkori állapotot mutatja.

Egy tesztet nagyon sok minden befolyásolhat. Otthoni nézegetésre jó... de korántsem tényszerű.

Én mindenképp szakembert javasolnék.

Nagyon sok nem jól értelmezett és nem kellően megmagyarázott teszt kering az interneten (erről nem oly rég egy szakmai konferencia is beszámolt).


Elnézést...

S minden szépet!

6. Szuszika (válaszként erre: 1. - Álommanó)
2008. okt. 28. 17:56

Szia!

Az IQ tesztek ártalmatlanok, de a többi teszttel nagyon-nagyon vigyázni kell. Nem tudom, milyen célból szeretnéd ezeket begyűjteni, de azt tudnod kell, hogy a komolyabb személyiség-teszteket, pszichológiai teszteket csak, és kizárólag szakember használhatja. Úgyhogy csak óvatosan!:-)

2008. okt. 28. 14:27
Szia! Javasolnék egy tesztgyüjteményt, priviben megírom a címét, meg, hogy honnan tudod beszerezni, ha érdekel.
2008. okt. 2. 21:02
valakinek ötlete?
2008. okt. 1. 20:04
Köszönöm!:))
2008. okt. 1. 19:58
Keresd meg a Nemzeti Tankönyvkiadó honlapját és itt találhatsz főiskolai, egyetemi szintű könyveket. Ezekből lehet válogatni
2008. okt. 1. 19:37

Sziasztok!

Olyan könyvek, vagy honlapok címét szeretném itt gyűjteni, amiben mindenféle pszichológiai teszt megtalálható (személyiségteszt-től kezdve IQ tesztekig). Köszönöm a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook