Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pszichiáterhez kell mennem, de nem akarok ebben a városban. Mehetek máshová? (többi lent) fórum

Pszichiáterhez kell mennem, de nem akarok ebben a városban. Mehetek máshová? (többi lent) (beszélgetős fórum)


1 2
2015. okt. 19. 16:56

Próbálj keresni maszek pszichiátert valahol vidéken vagy Pesten.

Szegeden is rengeteg van, de az gondolom, hogy messze van.

2015. okt. 19. 16:54
Attól,hogy egy másik városba mész dokihoz,ugyanúgy központi a rendszer.
2015. okt. 19. 16:52

Nem akarok ide menni, ebben a városban csak egy kórház van és a város maga sem olyan nagy, a kórház meg kicsi. Más okból járok a kórházba, de az nem mentális betegség miatt. Gyerekkoromban már voltam ebben a kórházban pszichiáternél és beutaltak egy pesti kórházba gyógyszeres kezelésre. Nem vittek el.

Idén más okból feküdtem a kórházban aminek szintén nincs köze a mentális betegségekhez. Nincs pszichiátriai elfekvő a kórházban amúgy. Viszont ha megyek orvoshoz, akkor ott már tudják, hogy gyerekként voltál pszichiáternél, ki adja nekik azt a gép, egyszer rá is lett nyomtatva a papírra, hogy milyen kezelésekben részesültem abban a kórházban. Ez magában nem is gáz, mivel ez már 10 éve volt. De ha most mennék, tuti kiadná nekik egyből a gép, ha a műtétemről is tudnak az összes szakambulancián, akkor azt miért ne? meg azt hogy melyik szakorvost vettem igénybe. És akkor nem úgy állnának hozzám, hanem mint egy elmebeteghez, és az megint kellemetlenségeket okozna, főleg egy ilyen méretű városban. Főleg hogy ujjal is mutogatnak rám a város pár lakója. Minden ismerős által újabb közös ismerősök és ez nagyon gáz, hogy tényleg ilyen kicsi ez a város. Pedig nekem nagy városban kéne laknom, mert mindenhol hirhedtté válok, ott meg el lehetne vegyülni itt meg nem lehet.

Ha ide megyek lehet beutalnának felnőttként a győri pszichiátriai osztályra. Na abban a kórházban megint vannak ismerősök a gyakorlat miatt. Na az most hosszú, lényeg, hogy oda sem mennék. Nem akarom, hogy ezt bárki megtudja. Mehetek más városba pszichiátriára, vagy itt is a lakhely szerint megy?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook