Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció előtt miért csak az egyik mell feszül, duzzad, fáj nyomásra? fórum

Menstruáció előtt miért csak az egyik mell feszül, duzzad, fáj nyomásra? (beszélgetős fórum)


4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 13:28
Volt. Nekem sokszor volt hogy csak egyik fájt vagy jobban fájt mint s másik. Sőt nekem csak oldalt fájt mindig. Szülés óta nem fáj, talán egyszer fájt ha jol emlékszem. viszont érzem az ovut. Mikor kell megjönnie hogy megnyugodj?
2022. márc. 25. 10:08
Ezt minden nap meg fogod kérdezni???
2. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 09:39
Nem tudom, nekem sokszor egyik sem fáj, ha meg igen, akkor mindekettő egyformán. Nem tudom van e jelentősége, hogy csak az egyik fáj és érzékeny. Ha jól gondolom ez már a többedik fórumod erről a témáról, ha egy kicsit is úgy érzed, hogy nem stimmel valami, vagy csak szeretnél megnyugodni, menj el egy ultrahangra.
2022. márc. 25. 09:17

Kedves fórumozók!

Ha ugyanaz a hormon hat mindkét mellre, akkor menzesz előtt miért csak az egyik feszül, duzzad, fáj nyomásra? Volt valakinek ilyen?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook