Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív/negatív fórum

Pozitív/negatív (beszélgetős fórum)


2021. nov. 20. 21:00

Akkor már 11, napon vagy. Közeledik az ovu. Amúgy nagyon gyakori hogy van megtermékenyítés csak aztán nem agyazodik be, stb. Rengeteg esetben van hogy a nő nem is tudja hogy elindult valami ha nem tesztel.

Mert aztán megjön vagy épp késik egy napot. A pozitív teszt mikor volt? Hanyadik napon? Most is 28 napra jött meg? A vérzés ugyanolyan volt?

2021. nov. 20. 14:27
6 napja mùlt el. 28 napra mindig megjön ès 5 napos szokott lenni a menzesz. Igen,lehet higy az volt. Csak az első babànàl is volt ilyen tünet ès azèrt nem tudtam mi van most. Köszönöm ☺
5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 20. 11:57
6 napja múlt el vagy 6 napja kezdődött? A Ciklust mindig a mensi első napjától számoljuk. Hány naposak a ciklusaid? A mostani gorcs lehet akár peteeresre tünet.
2021. nov. 19. 21:30
Holnap fogok mèg egy tesztet venni,ès vasàrnap megpròbalom ùjra a tesztet,menzesz utàn most 6.napon vagyok. Kicsit összezavart ez a pozitìv/negatìv teszt. Sajnos egy babàt elvesztettünk,ès kicsit fèlek most.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 19. 21:22
Azóta is negatív? Hanyadik ciklus napon vagy?
2021. nov. 19. 10:32
akár...
2021. nov. 18. 22:34
Sziasztok! Azokhoz lenne kèrdèsem,akik voltak hasonlò helyzetben..pàrommal pròbàlkoztunk a babàval,megjött a menzeszem..menzesz utàn lett egy halvàny csìkos pozitìv tesztem,pàr napra rà pedig negatìv..a derekam ès az alhasam görcsölget,nem tudok mire gondolni..lehet e szerintetek baba,vagy màs miatt lehet szerintetek?!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook