Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Power Plate, vélemény? fórum

Power Plate, vélemény? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 17. 21:02
Mivel nekem 4-5 kilós feleslegem volt,ezért nem nagyon méreckedtem,meg centiztem,szóval így megmondani nem tudom,de nagyon gyorsan gyönyörű lapos hasam lett:)
25. 117b1693d0 (válaszként erre: 23. - 991217)
2012. márc. 17. 20:59
Csak arra gondoltam, hogy ez a gép még profibb is, mint a flabelos (legalábbis amennyire én tudom). Szóval, ha azzal jó eredményeket érnek el, akkor ezzel te is sikerre számíthatsz. Azt persze tudni kell, hogy a megfelelő étrend az alapja az egésznek. Ha nem eszel elég fehérjét vagy éppen túl sok szénhidrátot viszel be, nem iszol eleget, akkor nyilván nem lesz olyan jó az eredményed, mint lehetne.
24. 991217 (válaszként erre: 22. - XDiamondX)
2012. márc. 17. 20:38
a lapos has, cm-ekben mit jelent? (kb)
23. 991217 (válaszként erre: 21. - 117b1693d0)
2012. márc. 17. 20:35
ott jártam már, köszi, csak nekem meg olyan gép nincs a közelben...
2012. márc. 17. 20:10

Én jártam egy hónapig napi rendszerességgel,isteni volt,lapos lett a hasam,nem okozott bajt,ha mondjuk futnom kellett,nagyon jó kondiba kerültem,és a sexuális életemről ne is beszéljünk,sokkal intenzívebb orgazmusom volt:DD

Én mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

21. 117b1693d0 (válaszként erre: 20. - 991217)
2012. márc. 17. 19:05

Szerintem biztosan. Most készülök én is, pontosabban már vagy két hónapja. Csak eddig nem tudtam átrendezni a napjaimat, hogy maradjon rá időm. De ami késik, nem múlik.


Nálam az a baj, hogy helyben nincs gép egyelőre. Így aztán az oda-vissza út miatt már túl sok időt venne igénybe, meg persze a benzinköltség miatt jóval drágább is lenne. Viszont kaptam egy jó hírt, hogy hamarosan lesz nálunk is gép. Remélem, hogy nem kell sokáig várni rá. Áprilistól már több időm lesz, ha kell akkor el is megyek miatta egy kicsit messzebbre is, mint szeretnék.


A Flabélos-os fórumot nézd meg, mert az is vibrációs tréner és azzal kapcsolatban már többen is hozzászóltak, hátha kapsz választ a kérdéseidre :)

20. 991217
2012. márc. 17. 19:01
senki? Pedig úgy érdekelne, nemrég nyílt Miskolcon egy fitness terem, ahol van power plate. Segítsetek, megéri?!
19. 991217
2012. márc. 16. 20:46
eredmények?
18. guzmi (válaszként erre: 17. - Szerencsétlenke)
2012. jan. 2. 11:06
igen, én az internetről szedem a tanácsokat, és nagyon jól lehet alkalmazni, már nem fájdul meg a fejem, viszont olyan izomlázam van, hogy csak na.Két nap kell, hogy kiheverjem.:)
2011. dec. 30. 04:01
Legalább elsőre kérjetek szerintem oktatást, mert nekem az rengeteget segített. Akkor nem fog szétrázni, meg fájni a fejetek. Én is 50 fokozatos gépre járok az V. kerbe és sosem volt gondom. Sok sikert, ja és heti 2-ször érdemes, de ha időm engedi 4szer megyek januártól.
2011. dec. 14. 12:38
Hát nekem ma sajnos ki kellett hagynom,mert életemben elössz9r herpeszem van,és akkora a szám mint egy bantu négeré...
15. guzmi
2011. dec. 13. 23:09
A kutya nálunk is kiskirály, persze a macska is. Egyszerűen imádjuk Őket, akinek se kutyája se macskája az komplett hülyének néz de nem bánjuk, mert náluk őszintébb szerethetőbb és szeretni tudóbb lény nincs, nyilván a családom és tisztelet a kivételnek néhány ember kivételével. Kövezzenek meg érte, de az állatokat jobban szeretem mint az embereket. visszatérve az edzésre holnap valószínűleg izomlázam lesz rendesen. Barátném is átjött kicsit, mondtam Neki ne vigye túlzásba, nem hallgatott rám, majd emleget holnap::))
2011. dec. 13. 20:16

Hát ez a baj,hogy jojózom,néha 47 kiló néha 55...:(

Ohh nálunk a kutya lételem,két boxer,és egy mopszli gazdija vagyok:)

13. guzmi
2011. dec. 12. 23:45
Most látom milyen fiatal "vékonka kislánka" vagy:))Az én lányom 27 lesz februárban a fiam meg 28 volt novemberben. Én nem vagyok sem vékonka sem kislánka :DDD Viszontnekem is van kicsi kutyám, csivava, imádom, meg macsek is, és nagyon kedvelem a mopszokat:))
12. guzmi (válaszként erre: 11. - XDiamondX)
2011. dec. 12. 23:39
Na, és még én hittem,hogy sokat tekertem:)Edzés közben is érezni a terhelést, de én másnap úgy mozgok mint akit elütöttek és megtapostak:) 30 percnél többet nem is szabad, és nem kellene nekem minden nap, de ha már egyszer itt van....
2011. dec. 12. 22:25

Áhh,engem nem érdekel a mérleg mit mutat,csak érezzem jól magam a testemben:)

Én is bicajjal jártam dolgozni nyáron is legalább 50 km naponta,még a nyári 40 fokban is...hát jól is néztem ki:D

De sajnos a térdeim nem a legjobbak,és nem minden tesz neki jót,pl úsznom nem is szabadna...

Hát igen ez a 10-30 perc ez nagyon ott van,ma 30 percet voltam,és mintha másfél órán keresztül ugráltam volna olyan érzésem volt:)

10. guzmi
2011. dec. 12. 22:05
Nektek pláne kell akkor,mert sokat álltok gondolom. Én nem tudom, ez már igazán nem sok időben, ha csak 10 percet csinálja az ember már sokat tett a testéért. Én érzem, hogy feszesedek, alapból izmos vagyok, mindíg sportoltam, most minden kis izomrostom ujra éled. Jó lesz ez, de a mérlegre nem állok. Gyűlölöm. Hónapokig napi 25 km körül bringáztam minden nap és úgy is éreztem, hogy fogytam, de a kis rohadék többet mutatott mint előtte. Nem vígasz, hogy az izom nehezebb:)Majd barátom Charles formába hoz, remélem.
2011. dec. 12. 21:45

Az a baj,hogy fogalmam sincs hányason csinálom,mert az edzőm nyomkodja a gépet...Tipikus férfi...Én párom is ilyen:D

Leginkább nekem a combomra és az úszógumimra mentünk rá,így leírni az a baj,hogy nem tudom mit csináltunk:((

Párom is ma felállt a gépre,vagyis összevonták egy TRX-es gyakorlattal...hát ő motiválódott belőle,ő sincs kondiban ahogy én sem,ott röhögtem,hogy a két punyadt fodrász:D

8. guzmi (válaszként erre: 7. - XDiamondX)
2011. dec. 12. 21:27
Miket csináltat az edző, és hányason? Tegnap találtam jókat a neten, most már egész gyűjteményem van a gyakorlatokból.Most három napig nem csináltam, mert májtisztítást végeztem, és nem akartam semmi megerőltetőt, de már hiányzott. Az én férjem ráállt az első napon nyújtott lábakkal úgy 40-es billegősön és közölte, hogy na már megint egy hülyeség, szétrázta a csípőjét és kiesett a gyomra:))))) Na azért hozzátenném nem vagyunk már mai csirkék, de ez azért túlzás. Azóta meg sem hallgat, csak hajtogatja a magáét. Tőlem!!!! Ami fontos, hogy épp miatta vettem, itt fáj ott fáj de meg nem mozdulna. Gondoltam ezen egy-két könnyed nyújtó gyakorlat jót tesz majd Neki.Ezt a fajta gépet mint orvosi segédeszközt fejlesztették, ezért gondoltam. Nincs egyébként baja, az ég világon semmi, csak a tévézés a kanapén nem nagy mozgás. A munkája során mozog ugyan de az meg egészen más. Na mindegy, majd meglátjuk. Jól kipanaszkodtam magam. Csak szeretném rávenni valahogy, hogy másszon ki a tespedésből. Egyébként nincs rajta felesleg, így az nem motiválja. Rajtam viszont van egy tízes és kíváncsi vagyok vajon megy-e le belőle.
2011. dec. 12. 18:09

Páromat is elvittem,hogy nézze meg,hát ő is forgatta a szemét,hogy nemsemmi:)

Minden másnap megyek,fogyni nem is szeretnék,csak átformálódni!:)

2011. dec. 12. 17:23
Nem is gondolnák sokan, hogy milyen strapás tud lenni egy ilyen edzés:) Én most készülök.
2011. dec. 12. 12:33

Na hát ma voltam a második edzésemen,és vettem egy havi bérletet,ami azt jelenti,hogy heti minimum 3 alkalom nálam kötelező:)

11-re mentem,és már most nem tudok mit kezdeni magammal,annyira fáj mindenem,ki is kaptam egy másik edzőt,aki sokkal brutálisabb:)

2011. dec. 11. 19:32
pár hete, 170 körül van most nézd meg a neten a neve charles vibro gy.
3. XDiamondX (válaszként erre: 2. - Guzmi)
2011. dec. 11. 18:52
Uhh és mióta van neked,és honnan,és mennyi?:)
2011. dec. 11. 18:26

Szia!

Nekem nem Power Platem van, ugyanaz csak otthonra gyártott és más a neve. Azért én is írhatok, vagy csak kimondottan a Power Plate érdekel? Az otthoni gépeket nem úgy nevezik mint azokat amiket edzőtermekbe gyártanak, és nyilván olcsobbak is. Az enyém tudja a 3D és a billegő mozgást külön külön és egyszerre is. Nagy gép 50 kiló és nagy platója van, lehet rajta hasizmozni is. 50 fokozatos, vannak automata programok és manuális lehetőségek. Nagyon szeretem, 20 perc és olyan mintha egy nagyon kemény 1 órás edzést csináltam volna. Ha edzővel dolgozol akkor nincs gond, Ő tudja mit kell tenned. Én összegyűjtöttem gyakorlatokat és saját tempóban csinálom. Edzés után még egy jó relaxálást is végzek.Csináld csak nagyon hasznos. Írj Majd!!

2011. dec. 11. 18:10
Pénteken voltam az első edzésen,kiváncsi vagyok ki próbálta már,és milyen eredményeket ért el vele:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook