Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Plasztika-ellenes fórum... fórum

Plasztika-ellenes fórum... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
112. lepke99 (válaszként erre: 107. - Kantara)
2013. aug. 16. 11:42
ezzel én is egyetértek, meg a mell felvarratás (nem nagyobbítás) szoptatás után, szerintem még az is belefér
111. gribedli*** (válaszként erre: 61. - 91d4989ab9)
2013. aug. 16. 11:30
:DDDD
110. gribedli*** (válaszként erre: 51. - 17aadc1082)
2013. aug. 16. 11:29
:DDD
109. andi6020 (válaszként erre: 97. - Trinitas)
2013. aug. 16. 10:57
Egyetértek.
108. csincsinlány (válaszként erre: 107. - Kantara)
2013. aug. 16. 10:33
Ez az én véleményem is.
107. Kantara
2013. aug. 16. 10:06

Szerintem ez csupán hiúsági kérdés. Mindenki találhat magán olyat, ami nem tetszik, kicsit nagyobb kéne, kicsit kisebb kéne... A szépség nem ezen múlik. A plasztika abban az esetben jogos és indokolt, ha roncsolódás miatt válik szükségessé. Égés, ilyesmi. Még az elálló fül vagy horgas vagy hatalmas orr is vagy extrém állapot, vagy 50 kiló fogyás utáni helyrehozatal azt mondom, belefér, hogy esztétikai műtétet hajtsanak végre. De szerintem pusztán azért mert ez a trendi, egyáltalán nem indokolt összevagdostatni magát az embernek. A boldogság nem ezen múlik. A ráncfelvarrás meg egyenesen gnóm fejeket eredményez meg a botox is, láthatjuk nagy sztárokon, abnormálisan néznek ki, ami az idő előrehaladtával fokozódik. Az idő múlásával nem érdemes harcba szállni, minden kornak megvan a maga szépsége.

Persze ez egy vélemény. Én így gondolom....

106. grizus
2013. aug. 16. 09:50

Azt se ellenzem, ha valakinek tök deszka a melle és csináltat egy szép cicit. Ha van rá pénze, csináltassa. De a sajátzsír szerintem jobb, mint a műanyag. Persze nem értek hozzá.

Aki fiatalodni akar, születési zavart vagy komolyabb esztétikai csúnyaságot megszüntetni, elálló fület, horgas orrot átszabatni, ez mind belefér szerintem. Az nem, ha csinos, szép melleket lufivá fújnak, szép szájakat kacsacsőrré duzzasztanak, ez már csak a hülye divat miatt van. Az ilyen műmellű, nyakig kifestett, műhajú műnőket ki nem állhatom, de a plasztika nem feltétlenül és nem kizárólag róluk szól. Ilyen értelemben hasznos munkát is végezhetnek meg feleslegeset is.

105. grizus
2013. aug. 16. 09:45

Szerintem könnyű úgy okosnak lenni, hogy valaki még nem került abba a helyzetbe, hogy szüksége legyen rá. Pl. Sarka Kata, aki egyébként - szerinte ma már feleslegesen - megcsináltatta a melleit, azt mondja huszonévei elején, hogy az arcán legfeljebb majd ötvenévesen csináltat meg valamit, már ha igen. De kérdezzük meg pl. 35 évesen, lehet, hogy már akkor is fiatalodni akar. Könnyű húszévesen ellenezni a plasztikát. Nekem pl. súlyváltozások miatt kamaszkoromtól nagyon lógott a mellem, szó szerint a hasamig ért. Ingyen megcsinálták, ráadásul korrigálták az asszimetriát, levettek az egyikből. Más kérdés, hogy most megint lejjebb van már, de már aligha fogom megcsináltatni, mert nincs rá pénzem, hiszen ingyen valószínűleg már nem csinálnák meg, mert nem olyan mértékű a lógás, és a fájdalom se hiányzik.

Ami meg az arcomat illeti, igen, szeretnék fiatalodni, de a plasztika azt hiszem korai még és nincs is rá pénzem. De ha valakinek van és úgy érzi, rászorul, felőlem csináltathatja. A hiúság már nem halálos bűn, emberi tulajdonság. Ez az én véleményem.

104. Krisz42 (válaszként erre: 103. - Csincsinlány)
2013. aug. 16. 09:17
Azért érdekelne,h az idő múlásával hogy változik a véleményed.Én fiatalon ismertem egy olyan lányt-nőt-aki 19évesen szült,első gyereke és a hasán a bőr annyira ráncos lett,h csak egyrészes fürdőruhában járt strandra.Nem csak kicsit ráncos volt és nem tehetett róla,viszont úgy én nem is mertem volna ismerkedni.Vagy valakinek daganat miatt csak egy melle lesz.Van,akit elfogad a párja utána,van akinek éppen nincs,az elég gátlásos lesz.Sokan vannak,akik önhibájukon kívül kerülnek olyan helyzetbe,h muszáj lesz a plasztika,de mivel minden a pénzen múlik,teheti az is,akinek igazán nincs szüksége rá.Van,aki meg is bánja,de ez már az ő gondja.Ráadásul sok nő gondolja úgy,h a ffiakat csak a műmellek érdeklik.Viszont egy vízespolós mellnézésnél a legtöbben nem a műmellet választottâk és nem is a nagyot:)
2013. aug. 16. 08:53
Nem igazán értem, hogy sokan itt miért is támadták le a fórum indítóját. Ellenzi a plasztikát. Na és? Neki ez a véleménye. Én is inkább ellene vagyok mint mellette. Szerintem ezt is mint sok mást mostanában túlzásba viszik. A legtöbb esetben csak egy időre nyújt megnyugvást a plasztika az azt igénybe vevőjének, azután ismét elmúlik az eufória és újra plasztikáztat, mert ismét nem érzi magát elég szépnek. Szerintem igenis a legtöbb esetben baj van az önelfogadással, amin a plasztikai csak ideig-óráig segít. Egyre jobban félünk az öregedéstől és kűzdeni próbálunk az idő múlása ellen. Pedig az a sokat emlegetett belső béke és harmónia minden korban meglátszik rajtunk. Tegnap pl. amikor felébredtem úgy éreztem, hogy most "rendben van a szénám". Belenézve a tükörbe egy szép, szexi csaj nézett rám vissza. Pár napja még sokkal rondábbnak láttam magamat.
2013. aug. 16. 08:31
Nekem felajanlottak a hasplasztikai mutetet tb-alapra. Egyeb okok miatt legalabb tizszer volt mutetem, igy nem volt kerdes, hogyha fizetnenek nekem erte, akkor se vallalnam. A ruha apoles eltakar, avagy aki szeret, az elfogad olyannak, amilyen vagyok, elvegre a masik sem David utanzat.
101. 5236d12e25 (válaszként erre: 6. - B7b6b56e13)
2013. aug. 16. 08:25

Aki csak is kizárólag párja miatt hajlandó kés alá feküdni annak igencsak gondok vannak fejben.

De ha valaki nem elégedett önmagával és megteheti úgy is kés alá fekszik.

Én soha nem vállalnék be, ha tehetném sem.

Nem lennék hajlandó vállalni a procedúrát, később pedig a ronda hegeket, esetleges fertőzéseket stb stb.

De el sem hiszed hány olyan nő van akinek egy egy plasztikai mütét után mennyire meg tud változni pozitív értelemben az élete.

Itt gondolok első sorba azokra akiknek tényleg ráfér a plasztika. Tegyük fel betegségből kifolyólag, baleset vagy egyszerüen veleszületett gondja van.

Nem ítélem el de nem is támogatom olyanoknak akik puszta hiúságból csináltatnak plasztikát.

2013. aug. 16. 08:25

Ezek alapján én is ellenezném!


[link]

2013. aug. 16. 08:22

Aki ilyen-olyan ok miatt fekudt a mutoasztalon, ismeri az utozengseket, kevesbe vallalja be;

a hasamat en latom, melltartot lehet olyat venni, amely formal; tehat elfogadom magamat olyannak, amilyen vagyok; amennyiben a tarsam is, akkor mi a baj? a ruha alatt ugysem latszik.

Azt a penzt inkabb utazasra, lakasfelujitasra, 1-2 jominosegu elegans ruhara koltom; Dunaba vizet nem hordok! En meg szenvedjek honapokon at es meg fizessek erte??? A mutet helye meg evek mulva is erzekeny... Azt mar nem!!!

Akik azt hiszik, hogy ettol lesznek jobb nok, nagyot tevednek; de ez csak az en szigoruan maganvelemenyem. Szenvedjenek csak a mutoasztalon, megerdemlik a sorsukat!

Ket kivetelt fogadok el: a rakos mutet utani plasztikat, es aki szult es tenyleg nagyon csunya lett a melle.

Van itt kerem penz, akik milliokat koltenek plasztikara. Megerdemlik a sorsukat!

98. 17aadc1082 (válaszként erre: 97. - Trinitas)
2013. aug. 16. 07:53
Magam sem mondhattam volna szebben! Lájk! :)
97. Trinitas (válaszként erre: 25. - B7b6b56e13)
2013. aug. 16. 07:52

Két napja regiztél ide és kiírtál egy ilyen témát.. komolyan azt hiszed, beveszik, hogy pasi vagy? Pasi nem dob fel ilyen témát.. ha nem jön be neki a műnő akkor nem kavar vele, ennyi, max ha megkérdezik, elmondja a véleményét.. de amúgy meg magasról tesz a témára, nem azzal tölti a szabadidejét, hogy egy női fórumom kibeszélje ezt magából. Ilyen fórumot csak olyan nő indít aki kevesebbnek érzi magát egy dekoratív műnő mellett vagy akinek a pasija egy műnő miatt dobta.. Csinálni egy plasztika ELLENES fórumot.. gratulálok! Már a címe is gáz! Mi a terved, tán demonstrálni is fogsz? Mit kell a plasztikán ellenezni?! Ha nem tetszik, ne plasztikáztasd magad és ne kavarj olyannak aki plasztikáztatott.. de ez a név nélkül egy fórumon való utálkozás csak a te belső diszharmóniád jele.

Semmi másról nem szól ez az egész, csak a magad megnyugtatásáról, hogy te is érsz valamit meg a dühöd kiéléséről.. a cinizmusod is erről árulkodik. De az önbizalmadat nem a másik fikázásával kell ám felépíteni..

96. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2013. aug. 16. 07:41
:D
95. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - B7b6b56e13)
2013. aug. 16. 07:11
Nem csak a plasztikát használják "önképzavar ellen" ha már igy fogalmaztál! Ennyi erövel lehetne sminkellenes fórum, divatellenes fórum, diéta-sport ellenes, szóval minden amitő kicsit szebbé jobbá lehet válni, mert mindenki tud olyat mutatni magán amin szivesen változtatna vagy változtat minden nap sminkkel, vagy azzal hogy edz, diétázik!
94. 6b006fc769 (válaszként erre: 93. - A0c1361e44)
2013. aug. 16. 06:54
Hát nem.
93. a0c1361e44 (válaszként erre: 92. - 6b006fc769)
2013. aug. 16. 06:48
Vagy ha két fonnyadt körtére emlékeztet az sem szép.
92. 6b006fc769 (válaszként erre: 91. - A0c1361e44)
2013. aug. 16. 06:30

"Láttam már szép műcicit, de természetesen rondát is. Amelyik nem lett elrontva az pont olyan,mint az eredeti, a vágás nem látszik, tapintásnál nem érezhető, hogy mű."


Na ez a lényeg. Ha valamelyik műtéttel megformázott cici természetesnek hat, az szerintem (is) szép. Attól rosszul vagyok, mikor két sárgadinnyét a nyakukba varratnak. Szintem az nem szép.

2013. aug. 16. 06:26

Nincs semmi baj a plasztikával mindaddig, amíg valaki nem esik túlzásokba, bár én sosem feküdnék kés alá, mert félek maguktól a műtéti kockázatoktól is és persze a végeredménytől is.

Nem vagyok és sosem voltam túl szép, de az önbizalmam a helyén van, így a hibáimmal együtt tudok élni kés nélkül is.


Egy pasi ne fesse a haját, mert az borzasztó, de egy nőnek egy idő után kell, hogy ne tűnjön öregebbnek a koránál. A pasikat sármossá teszi az őszülő halánték, de a nőket öregasszonnyá. Hajfestésnél sem azt kell elképzelni, hogy egy addig fekete hajú nő platinaszőke cicababa lesz. Én hajfestésnél azt preferálom, ha a festett hajszín az eredetihez hasonló. A természet tudja, hogy miért épp olyan hajszínnel áldott meg valaki.


Láttam már szép műcicit, de természetesen rondát is. Amelyik nem lett elrontva az pont olyan,mint az eredeti, a vágás nem látszik, tapintásnál nem érezhető, hogy mű.

Az a véleményem, hogy inkább egy műcici, mint egy megfaragott orr, mert ez esetben nem éri csalódás a gyerek apját/anyját, amikor meglátja, hogy a kicsi nem is hasonlít a plasztikázott szülőre.

Van amikor eszembe jut, hogy jó lenne egy kis plasztika pl. vádli vékonyítás vagy arcfeltöltés, de aztán arra jutok, hogy vastag egy kicsit a vádlim, de még mindig jobb, mint sokaké, illetve lejjebb van már az arcom kicsit, de még mindig jobb, mint másoké, így elvetem.

Rajtam mindig minden igazi, nem vagyok plasztikázott, nincs műkörmöm, de valószínű, hogy csak azért, mert a genetikám szerencsés. A hajamat festem, de olyanra, mint az eredeti hajszínem, és festem a körmeimet és kicsit a szememet is. Abban bízok, hogy még sokáig nem kell plasztikán gondolkodnom.


Ja, jut eszembe, még is van műdolgom! Van 4 műfogam, lehet ezt sem kellett volna?

2013. aug. 16. 04:54
Nem érem, mi a baj a plasztikával.
89. d38f8c1902 (válaszként erre: 88. - 17aadc1082)
2013. aug. 16. 01:34
Jó éjt! Éljenek bizony!:)
2013. aug. 16. 01:27
Na, kellőképpen lefáradtam. :D Jó éjt. Éljenek a műnők! :D
87. 17aadc1082 (válaszként erre: 86. - 91d4989ab9)
2013. aug. 16. 01:26
Tapasztalat :D
86. 91d4989ab9 (válaszként erre: 85. - 17aadc1082)
2013. aug. 16. 01:25
honnan tod?:D
85. 17aadc1082 (válaszként erre: 83. - 91d4989ab9)
2013. aug. 16. 01:20
Á, olyan barom nincs szvsz. Azzal milliókat lehet keresni! :D
2013. aug. 16. 01:19
vagy van egy csúnya hege és azt?
83. 91d4989ab9 (válaszként erre: 80. - B7b6b56e13)
2013. aug. 16. 01:19
mindenfajta plasztika ellen vagy, pl valakinek három melle van és leszedeti?
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook