Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Piliscsaba és környéke fórum

Piliscsaba és környéke (beszélgetős fórum)

10. simple (válaszként erre: 5. - Butterfly87)
2017. jún. 4. 20:58
Ha nem kell bejárni napi szinten, akkor jó lehet. Bár egy másik ismerősöm is így költözött ki, hogy ugyan, neki elég heti egyszer bejönni Budapestre. Egy év után visszaköltözött ő is. De ez attól függ, kinek mennyire fontos a város közelsége. Nekünk fontos. Ha a 10-es út bővítése meglett volna, akkor szerintem mi is megvettük volna a házat Piliscsabán, de sajnos megfúrták. :(
9. simple (válaszként erre: 8. - Fokhagyma)
2017. jún. 4. 20:53
Egykutya, sőt talán Solymár felé még nagyobb a dugó, próbáltál reggel bejutni a budakeszi úton? Lehetetlenség, főleg ha még egy baleset is van.
8. fokhagyma (válaszként erre: 2. - Simple)
2017. jún. 4. 18:21
Szerintem nem annyirra horror, mert nemcsak a 10-es úton lehet közlekedni. Szentivánon és Solymáron keresztül sokkal kisebb a forgalom. Egyébként nagyon sok vonat van, és kényelmes. Azt hiszem, 20 percenként közlekednek. Legalábbis a nap nagyobbik részében. Ráadásul több vasúti megálló is van. Piliscsaba, Klotildliget, Magdolnavölgy.
7. dolcsy1989 (válaszként erre: 6. - Butterfly87)
2017. jún. 4. 18:07
Nem nem egyaltalan nem. Biztonsagos velemenyem szerint. Mi Magdolna-volgyben vagyunk itt nem fordul elo hogy gyorsabban mennek az autok, aki idejon mindenki tudja hogy sok gyerek van. Nagyimek fennt laknak Garancsteton, es ott a leejton pl feltenem a gyereket. Meg bennt Csaban a fouton. Autok miatt feltem oket csak. Kozbiztonsag nagyon jo.
6. butterfly87 (válaszként erre: 4. - Dolcsy1989)
2017. jún. 4. 15:23
Miért, a zárt lakóparkon kívül annyira rossz a helyzet, hogy félted a gyerekeidet?
5. butterfly87 (válaszként erre: 2. - Simple)
2017. jún. 4. 15:21

Nekünk helyben lenne a munka. :)


Az utazás Budapestre mindig simán ment, autóval és tömegközlekedéssel is. Igaz, a busz legtöbbször csak vánszorog (vagy lerobban), és sok helyen megáll. Kocsival talán egyszer kerültünk dugóba, de nem tartott sokáig.

2017. jún. 4. 09:55

En csabai vagyok 15 eve. Tinikent koltoztunk...most csaladilag epitunk ugyanitt. Semmi penzert nem mrnnek el innen. Zart lakoparki ovezetben eszembe sem jut hogy a gyerekeimnek baja lehet. Bejaras meg attol fugg mikor mesz. Amugy nem gazosabb mint barhol mashol...par eve az 1es vili ujitasa miatt lett szar a forgalom a Becsi utig, most az egesz Hungaria/Károly R. Krt. volt/van turva ami megintcdak erzheto. amig ezek nem voltak de a Megyeri hid mar igen addig teljesen jo forgalom volt.

Ha engem kerdezel akkor ulok napi szinten dugokban (ami mashol sem kizart) de ide johessek haza.

2017. jún. 3. 20:23

Piliscsaba-Klotildligeten szívesen élnék, de a Pestre való utazgatás nagy probléma.

Vonattal még talán kibírható lenne.

2. simple (válaszként erre: 1. - Butterfly87)
2017. jún. 3. 20:13
Mi néztünk Piliscsabán házat, nagyon jó hely, de a bejárás horror, másfél óra minimum, de akár kettő is lehet simán, gyakorlatilag egész nap állsz a dugóban a 10-es úton. Ismerős lakik Pilisvörösváron, szereti ő is, de a közlekedés miatt szeretne visszaköltözni Budapestre.
2017. jún. 3. 18:32

Esetleg van itt valaki, aki Piliscsabán, vagy környékén él? (Pilisvörösvár, Pilisszentiván, Solymár...)


Érdekelne minden tapasztalat, vélemény a fent említett városokról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook