Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Piercing miatt elvékonyodott bőr? fórum

Piercing miatt elvékonyodott bőr? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 22. 17:21

Sziasztok!

Már nagyjából 1 éve van köldök piercingem és nemrég vettem egy lógós piercinget amitől megnyúlt a bőröm.Most már csak 4mm-es az a bőr ami tartja az ékszert.Nem tudom, hogy érdemes e újra lövetni vagy inkább ne?

21. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 14. - Mayalina)
2011. jan. 28. 19:31

bocs, hogy csak most... :)


hmmm szerintem kb 2 évet.. nem vagyok benne biztos.. de nem volt sürgős, előbb lefogytam :)

2011. jan. 27. 23:11
Nekem szemöldökben volt. Először elvileg nem volt jól szórva. Aztán másodjára igen, de nekem akkor is el kezdett kilökődni. Nincs rá garancia (bármilyen jó szúrják is), hogy bent fog maradni. Egy piercing ugyanolyan, mint bármilyen más idegen test. Vagy befogadja a szervezeted, vagy nem.
2011. jan. 27. 18:06
Én nem tapasztaltam elvékonyodást, pedig szültem 2*, ráadásul másodjára ikreket, és 10 éve van piercingem!
18. -magnólia- (válaszként erre: 17. - Mayalina)
2011. jan. 27. 16:10
Nekem a felső lyuk rendbe van. Az nem tetszik, hogy az alsó is a köldököm felett van és nem benne.
17. Mayalina (válaszként erre: 15. - -magnólia-)
2011. jan. 27. 15:52
Én viszont szeretném, ha fentebb lenne, mert így volt, hogy a banán túl hosszú volt, és a köldök alá lógott a piercing, az meg nem mindig szép...
2011. jan. 27. 15:51
Én se bántam meg. Nekem viszont sose tetszett a hasam, mert még sose volt szép feszes, de duci sem. De az ékszer engem is sexibbé tett. És így a hasam is jobban tetszet nekem.
15. -magnólia- (válaszként erre: 12. - Mayalina)
2011. jan. 27. 15:50
Mindenkinek összeforr egyáltalán? Mintha azt olvastam volna, hogy csak akkor szúrják újra, ha összenőtt. Mindenképp úgy szeretném, hogy következő szúrásnál is a piercing felső luka ott legyen, ahol most. Nehogy már egyre több lyuk legyen rajtam... :D
14. Mayalina (válaszként erre: 9. - .fbpojzondpt.)
2011. jan. 27. 15:50
És az újraszúratás előtt menynit várrtál a forradással?
2011. jan. 27. 15:48

Na közben abba a piercinges fórumba is elkezdtem bekukkolni... :)

Én egyáltalán nem bántam meg sőt, sajnálom, hogy most kénytelen voltam kiszedni. Nekem tetszik, és a hasam az a testrészem, amire mindig is büszke voltam és vagyok most is egy szülés után is és szerintem a köldökpöcökkel még szexibb. Persze nem vagyunk egyformák. :)

12. Mayalina (válaszként erre: 6. - 6a6e086e31)
2011. jan. 27. 15:48

Nekem is még látszik, és sztem még csak épphogy elkezdett összeforrni.

Nekem nagyon kitágult a lyuk, simán lifegett jobbra-balra a piercing. :(

11. 6a6e086e31 (válaszként erre: 10. - @IviBaba@)
2011. jan. 27. 15:39
Én is megbántam igazából.
2011. jan. 27. 15:38
oh és hogy fog kinézni ha pocakosként szeded ki....huuu...megbántam nagyon a köldök piercinget...
2011. jan. 27. 15:36

sziasztok!

kb 8 éve szúrattam az elsőt és nekem is elkezdett "kinőni" nem szültem emg semmi ilyesmi.. egyszerűen nem tetszett a testemnek.. viszont miután meggyúgyult én elmentem újra szúratni... már kb 5 éve és akkor mondta a srác, hogy nem volt jól szúrva előtte.. azóta semmi bajom nincs vele...


csak jó minőségű piercinget szúrass olyan helyen, ahol ügyes a piercer (biztos netes fórumokon már ennek is utána lehet nézni...) és ápold megfelelően, akkor nem lesz baj..

8. -magnólia- (válaszként erre: 2. - Mayalina)
2011. jan. 27. 15:36
Nekem is összement függőlegesen, ez még nem is lenne baj, de ugye magát a piercing szárát fedő bőr tök vékony lett.
2011. jan. 27. 15:35

Aha, szóval nem vagyok egyedül. Nekm már vagy 7 éve megvan, rendes arany piercing és szerintem nálam a terhesség miatt lett ez. Ugye ott is elkezdett nyúlni és ezáltal vékonyodni a bőr.

Én is újra akarom szúratni, már csak azért is, mert az alsó vége nem a köldökömben volt, hanem fölötte.

6. 6a6e086e31 (válaszként erre: 2. - Mayalina)
2011. jan. 27. 15:32
Nekem is ferdén lett szúrva, persze évekig hordtam, de tavaly kivettem, viszont nekem nem forrt be rendesen és látszik is a helye.Bár én nem is akarom újra átélni a szúrással és a gyógyulással járó szenvedéseket:)
2011. jan. 27. 15:30
barátnőmnek konkrétan kiszakadt a piercing...elvékonyodott, aztán egyszercsak potty... :-S
2011. jan. 27. 15:23

Nekem is elvékonyodott és én sem szültem még.

Megesik.Hízunk,fogyunk,növünk..stb..:)

Én nem vártam meg míg kiszakad,de hallottam már olyanról is.:S

2011. jan. 27. 15:22
Elég sok hozzászólás van erről a köldökpiercinges témában. Ott elég sokan tartanak attól, hogy a piercing kilökődik és sajnos pár embernél ez meg is történt. Ott olvasgathatsz erről.:)
2011. jan. 27. 15:21

Nekem is megváltozott a bőr ugyanott, holott még sose szültem.

nekem úgy vékonyodott, hogy voltaképp függőleges irányban összement, tehát egy vékonyabb csík tartja az ékszert.

Illetve most már az sem, mert én kivettem kb egy éve, hogy össze tudjon forrni a lyuk.

Ugyanis szeretném újra szúratni, mert a nő, aki csinálta ferdén szúrta! >:-I

2011. jan. 27. 15:18
Lassan másfél éve lesz, hogy szültem és semmi zavarót nem vettem észre a köldök piercingemet illetően egészen pár nappal ezelőttig, mikor is azt vettem észre, hogy (szerintem) túlságosan elvékonyodott a bőr. Az a veszély nem fenyeget, hogy feszül a bőr, mert ennél laposabb nehezen lehetne a hasam, mégis kivettem biztos, ami biztos nehogy az legyen, hogy előbb-utóbb magától kiesik. Hallottatok már ilyenről, el tud úgy vékonyodni vagy akár halni a bőr, hogy magától szétszakad? Mert tudom, hogy terhességnél előfordulhat ilyen, ha valaki nem veszi ki időben, de az más téma....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook