Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pénzdíjas fogyiverseny 2012 fórum

Pénzdíjas fogyiverseny 2012 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
66. cbartus (válaszként erre: 56. - Grácia)
2012. febr. 14. 15:39

Grácia küldtem a pénzt.

Még annyit írok erről a vitáról,hogy én és még egy páran nem azért vagyunk itt,mert visszahíztunk,hanem szeretnénk még fogyni.Az én esetemben pl:-20kg fogytam és még -10kg szeretnék.60kg a célom.Erre varrjál gombot Drágám,és ha nem hiszed belenézhetsz abba a naplómba amely nem titkos,mert abban nyomon van követve.Én ezzel lezártam a vitát a részemről,és sikeres fogyást kívánok neked,mert minden bizonnyal szükséged van rá ha ide jöttél!!

65. Aurora_becca (válaszként erre: 64. - Nala63)
2012. febr. 14. 15:36
ríhatnám van... nem tudok értékelhető képet készíteni magamról. MIndegyik vagy túl sötét, vagy ferde, vagy sokkal nagyobb rajta a hasam mitn valójában... vagy bakker?? Ekkora valójában? ;)
64. Nala63 (válaszként erre: 63. - Aurora_becca)
2012. febr. 14. 15:31
Erről van szó!!Hajrá!!
2012. febr. 14. 14:57

Elég kedvromboló volt ezt a kis vitát olvasni. Nem kellene mindenkit egy kalap alá venni. (hogy akaratgyenge meg mindig nevez és visszahízza...stb) Mindenkinek saját joga, mit tesz a testével.


Én pl. egyzer szépen leadtam a súlyfeleslegem, lassan, biztosan, mozgással és kevesebb evéssel. Nem is jött vissza semmi. Aztán kaptam egy hormonbogyót és hirtelen felszaladt jópár kiló újból. Még így sem érem el azt a pontot, ahonnan anno indultam, szerencsére. Időben észbekaptam és elhatároztam hogy leadom, hormonok ide vagy oda, én erősebb leszek a bogyónál.


Azért olvasgattam a fórumot hogy tapasztalatokat, módszereket ismerjek meg. Sokan itt rutinosabbak már, mint én. Nekem csak kitartásom van, tudásom nincs a diétázáshoz.


És akkor megláttam ezt a fogyiversenyt. Gondoltam, ha már ígyis úgyis lefogyok, akkor két legyet ütök egy csapásra. :) Na, nem azért a pár ezer forintért amit nyerni lehet, mert attól ugyan nem leszek gazdagabb, de a játék miatt, a közösség miatt úgy gondoltam érdemes benevezni.

62. Nala63
2012. febr. 14. 12:36
Küldtem a pénzt Grácia!!!
61. 9f8415e6e2 (válaszként erre: 56. - Grácia)
2012. febr. 14. 08:57

Grácia nagyon szép nem is írt nekem!

Ha valamelyik lány majd megkőzelití szépségben írjon.

2012. febr. 14. 08:49

azt, hogy én erről mit gondolok, azt most hagyjuk.

azt nem tudom, hogy kinek hanyadik versenye, de szerintem senkit sem a pénz motivál, legalábbis nem a fejenkénti ezer forint. ez inkább csak hab a tortán.

köszönjük a felemelő és nagyon bölcs gondolatokat (nem tudom, hogy saját e vagy lopott). kívánom Neked, hogy soha ne kelljen súlyfelesleggel kűzdened.

sokaknak az utolsó 4-5-10 kilójuktól a legnehezebb megszabadulniuk és ezért lelkiismeretesen dolgoznak. a Te bölcsességedre azt hiszem, hogy itt nincs szükség.

2012. febr. 14. 05:44

Megjegyzem még: Igen fordult elő,egyszer hogy pénzt küldtem valamire..még annó,de igen eléggé bizalmatlan vagyok és magánszemélynek én nem küldenék 1 ft-ot sem.

Másik akik csak így tudnak lefogyni,hogy őket a pénzzel kell motíválni,elnézést arról meg nekem van véleményem.

Aki leakar fogyni az letud pénzdíjas verseny nélkül is,aki meg nem az bizony akár mekkora összeg..pénz..

Mint mindennek a fogyinak is a kitartás a lényege szerintem és az alapja.

Másik még az,hogy engem jellemeztek így úgy én most erre még annyit,hogy miért azok vajon milyen jellemű emberek? Pénzéhesek talán? Hm?

Úgy értem akiknek a pénz annyira motíváció és könnyebben letudnak fogyni.

Szóval nem kell itt most az én fejem felett pálcát törni azért mert nem állok be a sorba.

Felesleges.

A motívációnak a fogyásban is szerintem nem a lóvénak kellene lennie,de igen ilyen anyagias világot élünk ebből is látszik!:-)

Mégegyszer sok sikert mindenkinek!

A jeleket meg kérlek ne felejtsétek el,sok szeretettel várom:-)

Kár mi,hogy csak óránként lehet küldeni?

Hmmm..hmm..nah ez az igazi szánalom!:-)


Jah és még úgy ennyit akkor! Ha már olvasod!



Vannak gyógyíthatatlanul sérült emberek, kiket a kapzsiság, a hiúság és az irigység oly mélyen megfertőzött, hogy nincs semmiféle mód reá, megközelíteni és megengesztelni beteg lelküket. Ezeket szánjad, de kerüljed. Nincs az a nagylelkű cselekedet, önzetlen magatartás, bátor és nemes közeledés, ami segíthet ez embereken. Különösképpen az irigység kínozza ez embereket. Epét hánynak, álmukban felord...ítanak, hánykolódnak vackukon, mint a nyavalyatörősök, habot köpnek, ha azt látják, hogy valaki munkával vagy a kegyes sors jóindulatával szerzett, elért valamit az életben. Betegek ezek, fertőző betegek. Kerüld a társaságukat, ne hidd, hogy érvelés, bizonyítás valaha is meggyőzheti őket. Mintha a leprásnak akarnád bizonyítani, hogy az egészségesek bűntelenek és ártatlanok! Nem hiszi el. Ha feltárod előttük betegségük igazi okát, meggyűlölnek. Ha érzéseikre akarsz hatni, fütyköst ragadnak. Oly mélyen élnek indulataikban, mint a száműzött sorsában: nem ismernek más megoldást, csak a bosszút. Ne alkudozz velük, kerüld el őket, s viseld el létezésüket a földön, mint egy sorscsapást.

2012. febr. 14. 05:34

Nah drágáim!


Gondoltam,ha én drágázva lettem,akkor ám legyen felveszem az itteni stílust.

Örülök neki,ha motíváció nektek ez a verseny.

Amiben hibáztam,mert vállalom,nem néztem utánna,hogy nem az első és csak utánna kommenteltem volna.

Viszont hogy éveken keresztül küzdeni..kilókkal,jó persze lehet ez betegség is,nem az én problémám.

Nem értem a felháborodás tárgyát én csak azt írtam nem küldenék pénzt...

Szóval amit meg még írtam őszintén úgy gondoltam,persze nem tudtam,hogy ez már x-ik sokadik ilyen pénzdíjas kör.

A sok bolond jelek,miért az nem benneteket minősít,hogy esetlegesen milyen személyiséggel rendelkeztek?

Köszönöm kedves Rolandy a moderátornak tovább küldött levelemet:-)

Legalább feldobtad az estéjét:-)))

Jó fogyást,jó szórakozást,sok sikert sok pénzt nektek!

A sokadik versenyen is és tudjátok mit?

Kívánom,hogy még jövőre is indulnotok kelljen,ugyanis akik 3-4 éve ezt játszák,ott van az a problem,hogy céljaikat képtelenek elérni.

Ilyen emberek véleménye engem hidegen hagy,sosem érdekelt..szóval ezúton is örömmel és szeretettel fogadom a különféle jeleket tőletek drágaságaim:-)

Napközben legalább ha ide nézek a Hoxára,van min mosolyognom.

Megtiszteltetek hogy elolvastátok!

Köszi:-)!!!

57. foxika (válaszként erre: 43. - 1b0de372a7)
2012. febr. 13. 20:23
Hmm, hmm..., senki nem kért arra hogy ide gyere, torodj magaddal és nevetgess nagyokat.☻☻☻
2012. febr. 13. 19:39
Limonádé megjött a zsé :)
55. Nala63 (válaszként erre: 54. - Cbartus)
2012. febr. 13. 19:25
Én is ezt írtam,csak egy kicsit másképp:))Szegény Grácia épp hogy elkezdi,már gyanúsítják!! De ilyenek ne is jöjjenek közénk,Én úgy gondolom!!
2012. febr. 13. 19:23

Sziasztok!Én speciel nagyon örülök annak,hogy ilyen negatív beállítású emberek mint a Hannusbaby nem csatlakoznak.

Különben én is 1éve itt vagyok és soha nem gondoltam olyanra,hogy lehet lenyúlják az 1000ft-ot amit befizettem.Erre csak azt tudom mondani,hogy van egy közmondás:"Ki mint él,úgy ítél!"

53. Mohika (válaszként erre: 43. - 1b0de372a7)
2012. febr. 13. 19:01
Nincs igazad! Nekem fontos volt a verseny és igen a klub segített abban hogy lefogyjak.A pénz csak motiváció volt és senkibe nem merült fel a csalás.Nem is értem hogy gondolod nem kérdezel csak vádaskodsz a klub nevében is kikérem magamnak!
2012. febr. 13. 15:10
és arról nem is beszélve, hogy a számlavezetés pénzbe került, amiért egy büdös petákot nem kértél! a kapott kamat a számlavezetési díjjal szemben elhanyagolható összeg, ezért nem is írtam le.
51. Nala63 (válaszként erre: 44. - Grácia)
2012. febr. 13. 14:57
Grácia ilyen hülyeségekkel ne is törödj.Sajnos mindig lesz ilyen,de aki jelentkezik ilyenekkel már nem foglalkozik.Több mint egy éve vagyunk együtt,nekünk ez jó,hajrá,csináljuk:))
50. Nala63 (válaszként erre: 43. - 1b0de372a7)
2012. febr. 13. 14:51
Na drágám,nekem ez már a harmadik pénzdíjas fogyi versenyem.Az előzőt én vezettem le.Mindenki küldte az 1000 ft-ot,ami mivel 24-en voltunk 24000 ft-ot jelentett.Mikor vége lett a verseny,Én nem is utaltam hanem rögtön befizettem az illető számlájára a nyereményét,hogy még az utalásra se kelljen várnia,gyorsabban megkapta,1 percen belül.Itt ilyen soha senkinek a fejébe nem fordult meg,és már neharagudj de 24 ezer ft-tal,de 100-al,meg még akármennyivel is itt senki nem lép meg,nem is tudom,hogy fordult meg ez a fejedben,talán úgy,hogy mindenki magából indul ki? Sértő amiket írsz,nem kicsit!!!
2012. febr. 13. 13:53
sziasztok..Sajnos offolok..2 okbol egyreszt mert nekem sokkal tobb kellene egy egyszeru szamlaszamnal mivel kulfoldon elek,masreszt masreszt most beszeltem a dokimmal jovo honaptol megyek hormonkezelesre es lehet hogy a hormonok hatasara vagy lefogyok vagy meghizok meg O sem tudja....Tehat ha pl fogynek az nem lenne fair veletek szemben..Sorry!!!!
48. pgyoresz (válaszként erre: 43. - 1b0de372a7)
2012. febr. 13. 12:11
érdekes. nekem tavaly, amikor jelentkeztem meg sem fordult a fejemben ilyesmi. hiába, biztos a korom miatt :)
47. Grácia (válaszként erre: 42. - Nala63)
2012. febr. 13. 11:47
Felírom a listára :)
46. 04be84614c (válaszként erre: 42. - Nala63)
2012. febr. 13. 11:09

Sziasztok!

Nalám, bizti nem ott van:)

Hannusbaby- látszik, hogy téged már párszor átk..tak a palánkon, azért vagy ilyen bizalmatlan:(

Hidd el, hogy vannak még becsületes emberek, nem kéne rögtön sárt dobálni...

45. 1b0de372a7 (válaszként erre: 44. - Grácia)
2012. febr. 13. 10:36

Jól van! Értettem!


Azért én kihagyom ha nem gond,de sok sikert idén is nektek!

44. Grácia (válaszként erre: 43. - 1b0de372a7)
2012. febr. 13. 09:21

Ez már a sokadik pénzdíjas fogyiverseny, igen bizalomra épül...


A kettővel ezelőttiben 50valahányan voltunk, akkor sem lépett le senki a pénzzel..


Az adatlapomon, ott az arcom a nevem a családom... a munkahelyem..

2012. febr. 13. 08:27

Hmm,hmm..


Szóval ember nője fizessen be neked egy ezrest és augusztusig ülsz rajta?

Már bocsika,de én magán személynek egy fillért nem utalnék,mert mi a garancia,hogy ezt te majd később ki is fizeted?

Maga az ötlet jó,szó sem róla,csak tudod aki fogyni akar az pénzdíjas fogyi verseny nélkül is fog tudni fogyni.

Biztosan találsz azért olyat aki majd küldi neked az ezrest ahhoz én csak gratulálni tudok neked.

Mondjuk azt sem értem,hogy ilyen fórum még miért van itt? Ilyet lehet?

Nem semmi,csak lesek nagyokat!

Lehet utálni,de számomra ez meglepő és mulatságos!

Sok sikert hozzá!

42. Nala63
2012. febr. 13. 08:19
Kirizsu hol a pokolban van?
2012. febr. 13. 07:18

1. Nala

2. na ja

3. foxika

4. Gráca

5. Eperke86

6. pgyoresz

7. Limonádé 23

8. cbartus

9. Naplemente.

10. fgaben

11. bcsilla2226

12. Aurora_becca

2012. febr. 13. 07:13
A végén mindenképp szeretnék szervezni egy találkozót is :)
39. Grácia (válaszként erre: 34. - Aurora_becca)
2012. febr. 13. 07:10
Itt senki sem veszthet... Ha kész a csapat csinálok egy zárt klubbot és ott folyhat tovább a csevegés...
2012. febr. 12. 21:42
Most számoltam ki, asszem olyan 25 hétig tart kb. a verseny. Izgi lesz! :)
37. Aurora_becca (válaszként erre: 36. - Nala63)
2012. febr. 12. 20:47
Jah, csak tudod, félek, hogy úgy sem lesz semmi látványos változás, ha éhen halok se... de hát aztán ki tudja. :) Izgi lesz minden esetre az biztos! Én már azon agyalok, hogy hogyan készítsek fotót, mert a páromat nem akarom beavatni, a családom meg messze él tőlem, szóval nincs ki lefotózzon, valahogy magamnak kell megoldani.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook