Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCO-ra férfi hormonokat blokkoló, prosztata daganatra kifejlesztett gyógyszer bevált valakinek? fórum

PCO-ra férfi hormonokat blokkoló, prosztata daganatra kifejlesztett gyógyszer bevált valakinek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. máj. 30. 10:31
nekem 2008-ban volt closty kúrám azóta 2010-ben megállapították a pco és ir tünetett így csak inszemmel lehetett babánk
2013. máj. 30. 10:28

Elvileg rendben.

A műtét előtt voltam endokrinológusnál.

Minden rendben volt,ő állapította meg,hogy szedhetek fogamzásgátlót.

11. Viki77_2 (válaszként erre: 10. - E584b61b26)
2013. máj. 30. 10:26

Rendben van a pajzsmirigyed meg az inzulinod?

Elég sok minden tud cisztás petefészket és férfihormon túltengést okozni...

2013. máj. 30. 10:19

Szerintem ezek a hormonok mindenkinél másként hatnak.

Nekem 20101 novemberben sok kicsi cisztám volt mindkét petefészkemben (2009.ben szültem)

Kaptam hormonokat és mind a kettőben egy-egy hatalmas kezdett el nőni.2011,márciusban a jobb oldaliból csecsemő fej méretűt a bal oldaliból grapefruit nagyságút hámoztak ki!

Azóta szedek fogamzásgátlót,bár mivel mindegyiktől volt valami durva mellékhatás,most éppen Nuvaringet.És most kétségbe vagyok esve mert az összes mellkhatás jelentkezett ettől is!

:(

Egy orvos se tud mondani semmit,pedig a későbbiekben szeretnék még babát!


Cisztám nincs de így sem lehet élni,hogy örökké szédülés,hányinger,súlyemelkedés,fáradtság....

9. Viki77_2 (válaszként erre: 8. - Szepa74)
2013. máj. 30. 10:17

híj naja ne is mondd, ha használ tök szuper, de más esetben vagy nem használ vagy túlstimu...

Nade, nem offolok. Bár minden infó tök hasznos, ha írtok ilyeneket is.

2013. máj. 30. 10:15
én 2* 3 hónapig voltam annó closty kúrán és méhenkívűli terhess lettem egy hallom cisztával együtt én azért ennek afél éves kúrának utána néznék
7. Viki77_2 (válaszként erre: 6. - Tamcs1987)
2013. máj. 30. 09:52
Értem oks köszi! Hát majd meglátom az enyém újra előszedi e.
6. tamcs1987 (válaszként erre: 5. - Viki77_2)
2013. máj. 30. 09:50

Igen egyfolytában... Azt mondta hogy fél év closti!

Remélem nem kell addig szednem :)

Mondjuk én meg nagyon sokat vártam arra, hogy kaphassak gyógyszert egyáltalán. Eddig csak vártunk, vártunk, vártunk...

Egyenlőre 3 havi adagot írt fel, kiváltom amint megjön. Fél szemmel kezdünk, és növeli ha nem jó.

De nekem határozottan fél évet mondott!

5. Viki77_2 (válaszként erre: 4. - Tamcs1987)
2013. máj. 30. 09:48

Szió, figyi, csak érdeklődnék, hogy fél évig egyfolytában leszel klostyn?

Csak mert az én nőgyógyim meg 3 hónapig hajlandó csak és utána szünet. De értékes lenne az infó, előre is köszi!

4. tamcs1987 (válaszként erre: 3. - Márta82)
2013. máj. 30. 09:47

Ja értem..

Én személy szerint nem merném bevállalni, ha tudom, hogy bármi komplikációt okozhat...

Én most closti kúrán leszek fél évig, csak előbb meg kell jönnie. Az még egy hónap kb.

3. Márta82 (válaszként erre: 2. - Tamcs1987)
2013. máj. 30. 09:43

Hát ez-az, hogy mi is babát szeretnénk.

Nem tudom, lehet olyan dolog van benne hogy ha leblokkolja a férfi hormonokat akkor beindulnak a női hormonok és helyre hozza a peteérést?

Úgy szeretnék találni valakit akit így kezeltek.

2013. máj. 30. 09:41

Nekem ez nagyon rémisztően hangzik... Szerintem ne sokkold a szervezetedet ilyennel!

Én is pco-s vagyok, de eszembe sem jutna ilyet szedni, főleg amiket írtál... Mi babát szeretnénk.

2013. máj. 30. 09:31

Sziasztok!

Egy-két fórumon már írtam hogy mindkét petefészkemben kis cisztákat találtak, endokrinológusom azt mondta 2 lehetőség lenne, hogy szedek fogamzásgátlót meg még egy gyógyszert, a másik meg hogy szedek valami olyat ami blokkolja a férfi hormonokat, ez állítólag férfiaknak volt kifejlesztve, talán prosztata daganatra de idő közben kiderült a nőknél másképpen hat és jó a pco-ra.

Sajnos az időben még szedni kell a gyógyszert nem szabad próbálkozni mert ha összejönne és fiú lenne a férfi hormon blokkolása miatt károsodhat a baba. (nem fejlődik ki a nemi szerv, stb.)

Érdekes hogy nem az anyagcsere oldalról közelítette meg a dolgot, azt mondta nekem nincs IR-em, de ezt hogy mire alapozza azt nem tudom.

Eddig még senki olyannal nem beszéltem aki ilyet szedett volna, ezért bizonytalan vagyok...

A kérdésem az lenne hogy van e még valaki akinek ilyesmi gyógyszert írt volna fel a dokija a pco-ra és ha igen akkor hogy vált be.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook