Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » PC guruk segítsetek! Nem jeleníthető meg az XML-lap - ezt írja ki. Mit tegyek? fórum

PC guruk segítsetek! Nem jeleníthető meg az XML-lap - ezt írja ki. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 2. 11:20
Ötlete még vkinek ?
2009. jún. 2. 08:57
Hahó, van itt valaki ?
2009. jún. 1. 13:34
köszi, próbálgatom,beírtam a szöveget a g-ba, hátha...találat van,csak még a konkrétum nincs meg
2009. jún. 1. 13:33

:(

hat sajnalom, mas otletem nincs...kitartas lehet majd jon egy tenyleg hozzaerto vki es megoldja :)


addig is probalkozz, keresgelj neten hatha hatha akad vmi :)

2009. jún. 1. 13:12
nem működik :( ugyanazt játsza,mintha penről nyitnám meg :(
2009. jún. 1. 13:08
szia, köszi,pendrivon már átneveztem, ott esélytelen..de próbálom, ahogy mondtad,vissza a gépre,és...
2009. jún. 1. 13:07

masold at a gepre es probald meg megvaltoztatni a nevet, vagyis ami a pont utan van... pl .doc ra es akkor atnevezi es worba meg kene nyissa...mas dolognal mukodik lehet itt is fog...

rem tudtam segiteni

sok sikert

2009. jún. 1. 12:18
Hahó ? :)már megint szőkét játszom :(
2009. jún. 1. 12:13

Nem jeleníthető meg az XML-lap.

A bemenő XML-adatok nem tekinthetők meg a(z) XSL stíluslap használatával. Javítsa a hibát, majd kattintson a Frissítés gombra, vagy próbálkozzon később.



Segítsen vki please! Egy mentett MSN beszélgetést húztam át pendrive-ra, a gépről töröltem, viszont, ha pendrive-ról megnyitom, ezt írja ki...

A nagysága stimmel, de nem látom a szöveget...társítással sem :(((

2009. jún. 1. 12:11
PC guruk segítsetek... !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook