Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Papucs vagy macsó? fórum

Papucs vagy macsó? (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. M0ncsa (válaszként erre: 4. - Csgybzs)
2012. aug. 13. 16:47

Hade' nem? :D

Ez kb. olyan, mintha egy srac kerdezne, melyiket inkabb: a plazacicat, vagy a slampos haziasszonyt?

2012. aug. 13. 16:47
Jaj, nekem a macsókról az ököljog jut eszembe :))
11. csgybzs (válaszként erre: 9. - Rozália)
2012. aug. 13. 16:46

Miért fontos?


Vagy inkább úgy kérdezem. Ha egy nőt szeret a férje, akkor miért az az első kérdés, hogy mióta vagytok együtt? 20-30 év múlva már kizárt, hogy a tenyerén hordozza?

2012. aug. 13. 16:45

Az én szemszögemben léteznek papucsok és macsók is. A besorolásuk csupán a párjuktól függ. Ha olyan a természete, hogy lesz@rja a hisztérikus rohamokat, akkor papucsnak hívjuk, ha pofán vág érte akkor macsónak.


Sose bírtam egyik végletet sem, a papucs nem tökös, a macsó meg bunkó. Sikerült úgy beleválogassak, hogy megtaláljam az arany középutat. Tökös is, de ha hajthatatlan vagyok hagyja a dolgokat. :)

9. Rozália (válaszként erre: 3. - M0ncsa)
2012. aug. 13. 16:41
És mennyi ideje hordoz a tenyerén?
2012. aug. 13. 16:38
Én a papucsot szeretem!
7. 9f98008a3b (válaszként erre: 5. - Biuska002)
2012. aug. 13. 16:34
:)))
6. aeb0378846 (válaszként erre: 1. - F0402283a3)
2012. aug. 13. 16:34

Az enyém akkor is macsó volt mikor összejöttünk, most is az,de azért a paletta ennél színesebb. E közt a két véglet közt van sok milliónyi férfi , igazi hús és vér hibával erénnyel jó és rossz tulajdonságokkal.

Az ember onnan tudja hogy szeret valakit, a hibárit is elfogadja. Vagy Te tökéletes vagy? Én biztosan állíthatom, én nem vagyok, de a hibáimat is elfogadja és én is az övéit.Amúgy meg a korral sok minden változik, de az fix macsóbol , legfeljebb mackó lessz de papucs soha:)))))))

5. Biuska002 (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2012. aug. 13. 16:32
Igen pontosan igazad van!!!! :):):)
4. csgybzs (válaszként erre: 1. - F0402283a3)
2012. aug. 13. 16:31

Azt, hogy az ilyen buta kategorizálások miatt tartják a nőket sötétnek a férfiak.

NINCS olyan, hogy macsó és papucs férfi. Minden ember (akár férfi, akár nő), rendelkezik egy önértékelési rendszerrel, habitussal, természettel.

3. M0ncsa (válaszként erre: 1. - F0402283a3)
2012. aug. 13. 16:30

Miert csak vegletegben gondolkodsz?

Van am arany kozeput is.

Sem az egyik, sem a masik nem kellene. Olyan kellene (vagyis: van), aki szeret, a tenyeren hordoz, figyelembe veszi az igenyeimet, de ekozben egy pettyet sem veszit a sajat egyenisegebol - sot, igy teljesedik ki igazan. Ilyen ferfiak is leteznek :) Sot, szvsz ez az egyetlen "fajta", aki joggal nevezheti magat ferfinak ;)

2012. aug. 13. 16:27

Pfff! :DDD



Kell a jó!???

Nem! :)



Akivel leélném, olyan csak a fantáziában létezik....:)

2012. aug. 13. 16:26

Nekem mindig is a macsó férfiak jöttek be. Akik tudták, hogy mitől döglik a légy, de sokat szenvedtem miattuk. Most régóta egy olyan férfivel vagyok együtt, aki inkább papucs, mint macsó. Eddig elvoltam vele, szerettem is, de mostanában kezdem érezni, hogy másra vágyom. Egy igazi férfira. A barátom nagyon szeret, a tenyerén hordoz, mindent megtenne értem, mégsem vagyok boldog vele.


A te párod melyik típus? Melyik típust kedveled? Melyik típussal élnéd inkább le az életed?


Egy bizonyos kor felett már inkább a papucs féle férfiakat választjuk, mintsem a macsó típusokat? Mert tudjuk, hogy velük jobban tudunk tervezni hosszútávon. A macsó pedig többnyire megbízhatatlan, vagy lelép egy idő után egy másik nővel. Mit gondoltok erről?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook