Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » P90X!! Velem tart valaki? fórum

P90X!! Velem tart valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. szept. 22. 13:36

Én most az Insanity-t csinálom,nem tudom de ez még annyira nem szimpi Nekem.

Pedig szeretnék majd megint valamibe belevágni.

3. Ekka
2010. szept. 22. 13:35
Én a 3.napnál tartok:D
2010. szept. 22. 13:27
hm érdekesnek tűnik, bár már annyi fitness dvd-m van... de szeretem váltogatni öket :) meglesem ezt is. Tetszik ez a különbféle ingeres dolog.
2010. szept. 22. 13:11

Hogy miről is van szó?


Ez egy kifejezetten otthon végezhető edzéstípus,amiben a legkülönfélébb mozgásformák vannak ötvözve,férfiaknak és nőknek egyaránt ajánlott. Még nem láttam a konkrét tervet,de néhány mondat alapján ígéretesnek tünt,főként,mert ezt teljesen itthon elvégezhetjük.

A goo..e-ba beírva a legelső ígéretesnek kinéző oldalra kattintok: A P90X edzéstervről írnak hihetetlen törtmagyarsággal. 90nap alatt lehet olyan tested,hogy a strandon eldobják tőled az agyukat az átlagemberek. Na ebben nem bízunk,ez nyilván csak a "csali". Közel 40$-ba kerül a DVD,melyen a hét minden napjára külön edzést mutat be. A jóga,a nyújtás,az erőnléti és állóképességi gyakorlatok valamint a küzdősportok ötvözete az egész,mely így egyszerre gömbölyít,izmosít,feszesít és szálkásít. Az egészet egy Tony Horton nevű fazon csinálta,ki szerint azért müködik a P90X ,mert a test állandóan másfajta ingereket kap,ezért nem tud alkalmazkodni,így nem áll meg a fejlődés egy szinten. Ebben van igazság,én személy szerint régóta keresek egy ilyen komplex edzéstervet,melyhez elég egy nappali. A DVD mellé - nagyon helyesen - egy táplálkozási terv is mellékelve van és egy edzésnapló,melybe feljegyezhetjük az eredményeinket.

Én biztosan ki fogom próbálni egy-két hét erejéig,számomra ennyi elég lesz hogy levonjam a testemre gyakorolt hatásait.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook