Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Oxigénhiány fórum

Oxigénhiány (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Oxigénhiány

10. Pandrea1 (válaszként erre: 9. - Bambali)
2013. júl. 7. 19:42
Nagyon szépen köszönöm :)
2013. jún. 13. 15:55

Nagyon szépen leírtad, el is sírtam magam a végén.

Sok erőt és kitartást kívánok Nektek, és az Úristentől áldást.

Nem akarom, hogy butaságnak hangozzék, de ez a pici baba talán nem is születhetett volna jobb helyre, mint Hozzátok, mert szeretitek és mindent megtesztek érte. Csodák pedig léteznek.

8. Pandrea1 (válaszként erre: 7. - Lurkó4)
2011. jún. 17. 17:42

Szia!


Köszönöm szépen a dicséretet, már ha ez az, vagy lehet-e dicsérni. Ami e legfontosabb, hogy Ő akkor is a mi gyerekünk és az életünk értelme és az marad ha esetleg magatehetetlen marad akkor is. A miérteken már nem agyalok annyit, hisz tudom hogy mi mindent megteszünk érte.

Segítséget fogok kérni, de azt már leírom levélben.


Köszönöm, Andi és Fefe :)

2011. jún. 15. 22:07

Kedves Andi!

Sok gondolat kavarog a fejemben a levél kapcsán.

Röviden ezek a tornák nagyon jók és hasznosak!

Sajnos én is hasonlókon mentem át, csak én a fordítottja esetben (22 perces szülés volt, ez meg túl gyors és az ugyanolyan veszélyes!) Az én gyerekemmel is sok baj volt. Ugyanezeket a kezeléseket kaptuk (Katona, Dévény, Gézengúz, BHRG,később Ayres -terápia, Pethő intézet, nem is folytatom). Nekem enyhébb eset volt és "csak" hypoton, de nagyon későn kezdtük el a kezeléseket, 10 hónaposan. Szintén fiú, ami nehezebb ügy.

Jelenleg elmúlt 11 éves, normál ált. isk. -ba jár és (éppen ma) közepes bizonyítványt hozott haza.

Iszonyú sok harc volt vele, én pályát is váltottam miatta,gyógypedagógus lettem.

Nehéz és furcsa gyerek most is, de belefér a normál iskolások körébe!

Fel a fejjel!!!!!! De látom bölcs asszony vagy! Már most elfogadod a helyzetet és nem a miérteken gyötrődsz!Ez nagyon fontos dolog, ebből van előre!

nekem sokkal hosszabb volt ez a folyamat.

Én azóta vagyok helyemen az életben mióta gyógypedagógusként dolgozok. Szeretek velük lenni, hálásak, kedvesek, nem játszanak szerepeket, őszinték. S mivel rengeteg bajon átmentem (és megyek most is), a szülőkkel jól kommunikálok, ismerem az érzéseiket mivel én is átéltem azokat.

Hogy ne legyen egyszerű az élet, tavaly kiderült, hogy lisztérzékeny is! Na még ez is.

Közben született egy kislányom is. Rettenetesen féltem, hogy merjem -e vállalni, és hol? kinél merjek ezek után szülni?. Aztán az élet ezt is megoldotta, ugyanannál az orvosnál szültem végül akinél ezt problémás fiamat, DE!!!!!!!!!!

A doki tudta, hogy mi van a fiammal és nagyon óvatosan,felelősségteljesen vezette a szülést, minden úgy volt ahogy én akartam!(Persze azért szakmai határok között!)ÉS a végén azonnal oxigénre tetette a kislányt (akinek semmi baja sem volt egyébként).Nem akarták a csecsemősök, de ő nem tűrt vitát és nagyon határozottan követelte az oxigént a babának! (Persze előtte nekem elmondta, hogy ne ijedjek meg nincs baj, de még egyszer nem bízzuk a véletlenre a dolgokat.

Persze benne volt a saját védelme is, de nagyon rendes volt velünk (egyébként 2 nagyobb gyerekem is van, ők is nála születtek és ott is nagyon ügyes és jó volt a doki!)

A kislány 3,5 éves nagyon okos, szép kislány, imádjuk!

A férjem közben otthagyott, így egyedül nevelem a 4 gyereket (már így hoztam ki a kórházból a kislányt). De megvagyunk! Élünk.

Mindenből van kiút!

Mindenkinek üzenem!

És a gyógyped. tornák nagyon jók, a szakemberek nemcsak a magánszférában képzettek és jók!

Nagyon sokféle ingyenes torna, terápia van. Igen sok minden jár alanyi jogon az ilyen szülőknek!

Akit érdekel írjon és írok pár jogszabályt, ami könnyítheti (egy kicsit) az életet. Talán néhány tippel, vagy inkább tapasztalattal is szolgálhatok!

Üdvözlettel mindenkinek: egy anyuka

2010. aug. 29. 14:43

Sziasztok!


Tudni fogjátok, miért, gondoltam, beteszem ezt a blogot. Nézzétek meg! :) Pussz!


[link]

5. Pandrea1 (válaszként erre: 4. - Foltos34)
2010. máj. 27. 21:01

Örülök, hogy fejlődtök, ez biztató :)


További sok erőt kívánok!

2010. máj. 27. 14:50
Sajnos nekünk is van ,a családba ugyan ilyen baba .Nekünk is tornáztatni kellet majdnem egy éves koráig ő se sírt meg se mozdult.Most 5 éves és már tud menni és beszélni.SOK ERŐT ÉS KITARTÁST KÍVÁNNÓK NEKED ÉS A CSALÁDODNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 26. 17:52

Gratulálok!!!!!

Sok erőt és kitartást kívánok az egész családnak!!!!!!!!!

2010. máj. 26. 10:32
Bámulatos a kitartásod,türelmed.Kívánok nektek minden jót,nagyon vigyáz a kisfiadra,és nagyon vigyáz magadra is ne,hogy elfáradj!!!!
2010. máj. 26. 06:17
Én is oxigén hiányos voltam, és másfél éves koromba kaptam epilepsziát

Ugrás a teljes írásra: Oxigénhiány

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook