Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Őszi szünetre milyen szállást ajánlanátok (3 éjszakáról lenne szó) fórum

Őszi szünetre milyen szállást ajánlanátok (3 éjszakáról lenne szó) (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 29. 21:36
Nekem is nagyon tetszett Szilvásvárad, ezen kívül gyönyörű a Tisza-tó és környéke, és nagyon tetszett még Sárvár is, ahol nagyon kellemes élményfürdők vannak, bár az árak horribilisak (mi is úgy tudtunk elmenni, hogy volt lehetőség kedvezményesen elutazni).
8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Magdi 65)
2010. aug. 17. 17:25

köszi,

arrafelé már jártam, igaz, nem pont Zalakaroson. Megnézem.

2010. aug. 17. 16:56
Én Zalakarost ajánlanám,remek programokkal,szállodákkal.
6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2010. aug. 17. 16:49
köszönöm, megnézem a honlapjukat meg a lehetőségeket, de megírhatod a szálló nevét is.
2010. aug. 17. 16:34
*tavaly:-)
2010. aug. 17. 16:33

Szia


Mi Tavaj januárban voltunk Szilvásváradon egy wellness szállodába.Nagyon jó volt,minden volt amit szükségesnek láttunk.:-)


Szilvásváradon sok látnivaló is van,nagyon szép a táj és hatalmas túrákat lehet tenni.



Ha gondolod elküldöm privibe a hotel oldalát.:-)

2010. aug. 17. 16:25

szép városban, ahol jó idő esetén lehet egyéb programot is találni.


Nem sokat utazunk az országban, nem ismerem a lehetőségeket.

Valakinek jó tapasztalata valamilyen szállodával kapcsolatban?

2010. aug. 17. 16:24

sziasztok,

3 éjszakára szálláson gondolkodunk valami szép, hazai helyen, wellness szállóra gondoltunk, mert október végén-november elején már hideg van

2010. aug. 17. 16:23
Őszi szünetre milyen szállást ajánlanátok (3 éjszakáról lenne szó)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook