Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Oriflame wellness termékei fórum

Oriflame wellness termékei (beszélgetős fórum)


16. Talentum (válaszként erre: 14. - Bahvtv)
2009. nov. 13. 13:13

Az eredetiséggel én is teljesen egyetértek veled. Egyébként nekem még ami nagyon tetszik, és elfogadható, ha ezeknél a termékeknél a tulajdonos és a gyártó azért hiteles, mert saját maga is használja vagy fogyasztja a terméket. Ami azért nem mondható el sok készítményt gyártó cégről.

Számomra fontos, hogy a termék ne csak azt a célt szolgálja, hogy fogyaszt, hanem inkább a szervezet egyensúlyát állítsa vissza és inkább regeneráljon, harmonizálja a folyamatokat, serkentés és stimulálás nélkül.

15. Dzsin (válaszként erre: 1. - Bahvtv)
2009. nov. 10. 18:43

Sziasztok,

én főként azért szeretem az Oriflame és Avon termékeit mert nem tesztelik állatokon!:)

14. bahvtv
2009. nov. 10. 18:12

Rengeteg táplálék kiegészítő van a piacon, némelynek az eredete teljesen bizonytalan.

Azt gondolom, ha egy olyan készítménnyel van lehetőségem megismerkedni, aminek a kifejlesztésében

a világ vezető szakemberei vettek részt, némelyik 30 éves pályafutással a háta mögött (Sven Olof Isacsson,Jorgen Serup,Stig Steen) igencsak figyelemreméltó.

Ha pedig a megvalósult produktum

-természetes módon csökkenti a testsúlyt (jojó effektus nélkül)

- 28-as GI-vel rendelkezik

-fedezi a napi tápanyag-és energia szükségletet

-segíti a koncentrációs képességet

-csak természetes összetevőkre épül

-klinikailag igazolt hatású

-védett, egyedülálló szabadalmazott összetevőkre épül,

akkor szó nélkül nem megyek el mellette.

Ha a szervezetünk éhezik az üres kalóriáktól és

bármerre nézel E számok és ízfokozók ezreit látod, egy ilyen készítmény én örömmel üdvözlök.

13. Talentum (válaszként erre: 11. - Bahvtv)
2009. nov. 10. 10:33
Neked mi volt az elgondolkodtató a professzor munkásságán?
12. Talentum (válaszként erre: 10. - Bahvtv)
2009. nov. 10. 10:32

Egyébként érdekes, hogy pont ezt a hat élelmiszert választotta ki a sok százból.

Szerintem ez a tanulságos.

Meg valszeg egy ilyen nagy műtéten átesett beteg nem tud enni normálisan, csak pépes kajákat tud enni.


De a svédek ettől függetlenül nagyon okosak és jól csinálják a dolgokat, nem lehet vitatni egyáltalán.

11. bahvtv (válaszként erre: 9. - Talentum)
2009. nov. 10. 09:17

A google-ban érdemes rákeresni a professzor nevére.

Érdekes, tanulságos, elgondolkodtató.

10. bahvtv (válaszként erre: 9. - Talentum)
2009. nov. 9. 20:04

Az Eper-/vanília ízesítésü italpor 8 év átfogó kutatásainak eredménye. Svédországban fejlesztették ki elsösorban azért, hogy elösegítsék a szív- és tüdöátültetésen átesett betegek felépülését:


“A korábban alkalmazott tápanyag-alternatívák nem müködtek, ezért egy természetes, az emberi szervezet sokrétü igényeinek megfelelö készítmény elkészítése vált szükségessé. A napi étkezéseket kiegészítö számos vizsgálat igazolja, hogy a mindennapi táplálkozások kiegészítéseként fogyasztott Eper-/vanília ízesítésü italpor jelentösen javítja a közérzetet, növeli az energiaszintet és normalizálja a testsúlyt.

A nap folyamán a készítmény ellátja a szervezetet azokkal a nélkülözhetetlen tápanyagokkal – amelyek elengedhetetlenek a sejtmegújuláshoz –, és egyensúlyban tartják a vércukor- és az inzulinszintet.”

Stig Steen professzor, MD, PhD szív- és mellkas-sebészeti osztály, Lundi Egyetemi Kórház, Svédország.


Eper ízü iatalpor (15447)

Összetevök: NGC-formula (borsóprotein, alma, egész tojás, tejsavó [tejprotein] és csipkebogyó), tojásfehérje, természetes aromák (eper, krém), cukorrépa-rost, színezöanyag (céklakivonat), antioxidáns (aszkorbin-sav) és szacharóz

Vanília ízü italpor (15448)

Összetevök: NGC-formula (borsóprotein, alma, egész tojás, tejsavó [tejprotein] és csipkebogyó), tojásfehérje, természetes aromák (vanília, krém), cukorrépa-rost, színezöanyag (céklakivonat), antioxidáns (aszkorbin-sav) és szacharóz

9. Talentum (válaszként erre: 6. - Bahvtv)
2009. nov. 9. 12:23
Én viszont az összetételére vagyok kiváncsi, meg hogy ki gyártja. Megírnád?
8. Talentum (válaszként erre: 5. - C229098973)
2009. nov. 9. 12:22

Szia, nem is úgy értettem, hogy helyette eszed, hanem, hogy nem váltja ki azt a hatást, amit egy teljes értékű természetes étellel elfogyasztasz. Ezeket az művi úton összeállított anyagokat a szervezeted nem képes természtesként kezelni, idegen anyagként kezeli.

Csak infónak írtam. Azt teszel és azt eszel, ami belátásod szerint jó. Nekem mindegy:-)

7. c229098973 (válaszként erre: 6. - Bahvtv)
2009. nov. 6. 17:31
Nagyon köszönöm,aranyos vagy,hogy leírtad:))
6. bahvtv (válaszként erre: 2. - C229098973)
2009. nov. 6. 17:26

Az italpor mellé adnak egy kis tájékoztatás, ha rendelsz. Ezen a következő áll:

100 g termékre

energia kcal 370

protein g 41

szénhidrát g 32

-amelyből a cukortartalom g 21

teljes zsírtartalom g 8

-ebből telített g 2

-telítetlen g 6

élelmezési rost g 8,5

nátrium g 0,6

150 ml kész ital kevesebb mint 1% laktózt tartalmaz.

Azt is olvastam róla, hogy cukorbetegek is fogyaszthatják.

Ez sok cukrosnak segítség lehet a mindennapok során.

5. c229098973 (válaszként erre: 4. - Talentum)
2009. nov. 6. 16:16

Szia!

Én nem mondtam hogy étel helyett akarom fogyasztani de midegy.Velem tutira nem fogsz vitatkozni:))

Csupán az összetétele érdekel,és ha jó használni fogom.Ennyi.

4. Talentum (válaszként erre: 2. - C229098973)
2009. nov. 6. 16:13

Szia, csak szeretnék egy megjegyzést a fehérjeporokhoz. Régen én is ettem. De azóta sokat tanultam róluk. Pl. azt, hogy egy ilyen fehérjepor, akárhogy is nézzük, de nem helyettesíti a teljes értékű ételeket, növényeket vagy húst. Fel van tunigolva.

Azt kérdezd meg magadtól, hogy ha egy pl. halat felbontanak aminosavakra meg fehérjére és zsírrra, az hogyan helyettesítené magát a halat? Amiben lehet, hogy van még más összetevő is, ami hasznos lehet?

De ez csak az én véleményem. Lehet vele vitatkozni.

3. Talentum (válaszként erre: 1. - Bahvtv)
2009. nov. 6. 16:04

Szia, ez azért van, mert amit eddig szedtél, az valszeg kisadagban kevés volt a szervezetednek, meg tápanyaghiányos voltál. ( de lehet, hogy nem is szedtél semmit) Örülj neki nagyon.

Én más kiegészítőt szedek, de én amellett, hogy nem hullott a hajam, erősebb lett, és anyuéknak megállítottam az őszülésüket, meg a hajhullásukat. Na ők már nem fiatalok:-))

Ha jól esik, és jobban vagy tőle, akkor szedd tovább.

2009. nov. 6. 15:59

Szia!Igen láttam én is,mi a szépségápolási termékeket használjuk régóta és nagyon nagyon jók.

Engem a fehérjepor érdekelne,összetételéről(szénhidrát,fehérje,zsír tartalom)tudsz valamit?

A kalóriaértéket tüntetik fel csak sajnos a katalógusban,nem részletesen mindent,kár.

2009. nov. 6. 15:49

Pár hónapja jelent meg az Oriflame kínálatában a wellnes csomag ( italpor, vitamin).

Mióta rendszeresen szedem a vitaminokat megszünt a hajhullásom és energikusabb, frissebb lettem.

Kinek milyen tapasztalata van ezekkel a termékekkel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook