Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus a mell ingerlése által fórum

Orgazmus a mell ingerlése által (beszélgetős fórum)


16. birebora (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 15. 01:02
Nyugodt vagyok és akkor is azt gondolom amit írtam névvel, felvállalva a véleményemet. És bizony fontosak az általad felsorolt témák is.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Birebora)
2020. dec. 14. 19:36
Aki meg csak attól tud megnyugodni, ha messze elkerüli a szexualitás témájú megnyilvánulásokat, az olvasson a befőtt eltevésről, beigli sütésről, mosipelusról vagy visszérkenőcsről vagy egyéb, erkölcsös témákról.
2020. dec. 14. 19:35

Aki értelmeset írt, annak köszönöm. Epresturmixnak különösen, hogy írt valami konkrétumot a saját attitűdjéről.

Akkor én is írok az enyémről. Nem azért, mert csak attól tudok felizgulni, ha szex témáról olvasok, szerencsére másképp működik a libidóm. Én kedvelem ezt a fajta kényeztetési módot, de nem mindig, mert ciklustól függően van amikor fáj, és túl érzékeny a mellem, akkor inkább ne nyúljon hozzá senki, semmivel. Egyébként viszont meglehetősen jól esik, bár inkább kiegészítésként behatolás előtt-alatt, mert önagában nem képes orgazmus közeli állapotba juttatni. Nincs szoptatással kapcsolatos asszociációm,talán azért, mert nincs és nem is lesz gyerekem. (Nem azért, mert gyerekellenes karrierista h.p. vagyok, hanem mert 40 múltam,eddig nem volt nyitott rá a párom, és biológiai óra, ugye.)

Viszont "boldogult" lánykoromban volt egy olyan kapcsolatom, ahol a férfi azt szerette, ha a mellét kényeztetik. Kifejezetten kérte, elvárta ezt. Nekem ez furcsa volt, különösebb örömet nem okozott, de mivel neki igen, teljesítettem a kívánságát.

Na, lehet törölni a botrányos, intim megnyilvánulást, amit nem vállaltam fel azzal az (1 db) profilommal, amivel ezen a platformon jelen vagyok.

2020. dec. 14. 19:07
Mondom én, beteg a világ,csak úgy tud felizgulni ha szextémáról olvas. Minden napra esik egy ilyen.
2020. dec. 14. 18:43

Hát nálam nem! Úgy érzem magam közben, mint egy szoptató anyamacska.

Nem is értem ezt a cicimâniât egyeseknêl. 🤷‍♀️

11. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 14. 15:59

Szerintem minden nőnek ugyanannyi idegvégződése van a mellében, mellbimbóiban. Megkockáztatom, a férfiaknak is.

A talpunkon is, de van aki megtanul tűzön járni és van aki nem.

2020. dec. 14. 15:18
Ez nekem olyasminek hangzik, amit a férfiak elképzelnek hogy milyen szexi lenne, miközben azt sem tudják, hol a csikló 🤷‍♀️
2020. dec. 14. 15:08
Majd megkérem a zembert, hogy gyömöszölje jobban. Ha sikerült, beszámolok róla
8. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 14. 14:06
Komolyan..ez mar tiszta vicc. Nagyító ,most meg ez.
2020. dec. 14. 09:56

Érdekes kommentek.

1: Nő vagyok. Nincs "fütyim". Pusztán azért jutott eszembe, mert irigylésra méltónak tartom, ha valakinél működik. Milyen jó lehet, ha pl. menstruáció alatt ilyen módon is meg lehet élni a gyönyört. (Tudom, a menstruáció többeket nem akadályoz a szexben, de engem pl. igen.)

2. Igen, lehett volna szavazás kérdés. Kiegészítem: aki képes ilyenre: mindig is képes volt, vagy ez egy fejleszthető dolog, mint a hüvelyi orgazmus? Kis mell, vagy nagy mell esetében van rá nagyobb esély? Úgy tudom, a kis mellek érzékenyebbek. (Az enyém nem az, D kosaras, de ezt nem azért írom, hogy további beszólogatásokra adják támpontot, pusztán tényként. És, alapból nem is túl érzékeny a mellem, nekem nem nagyon fontos erogén zóna.)

No, lehet tovább poénkodni, de értelmes hozzászólásnak is örülök.

2020. dec. 14. 09:43
Ha nagyító alatt csinálják, működhet.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 14. 08:09
Ha a fütyiddel nem sikerül kipróbálhatod az ismerőseiden. Vagy próbáld magadon!
2020. dec. 14. 07:39
Nem szavazást akartál kiírni?
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 14. 07:37
Youtoubeon vannak fent Hevesi Kriszta videòk,ahol beszèl minden tèmàròl.Talàn az segìt,hogy vàlaszt kapj az ilyesfajta kèrdèseidre.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 14. 07:36
Egy nőt eleve nehèz kielègìteni,ìgy szerintem 1milliàrdbòl 1nőre èrvènyes talàn a lenti àllìtàs🤭
2020. dec. 14. 07:34
Olvastam, hogy vannak nők, akik attól is képesek csúcsra jutni, ha csak a mellüket ingerlik.Kíváncsi vagyok, van, akinek működik-e ez?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook