Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Önző lennék? fórum

Önző lennék? (beszélgetős fórum)


2022. júl. 30. 13:30
nem engedtem vissza. fáj még, de belátom így lesz a legjobb :(
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Temmp)
2022. júl. 30. 13:29

Szia

Eleinte könyörgött,majd megbeszéltük a dolgokat. Beszélgettünk fbon, de egy idő után bunkó, flegma lett, így tiltottam.

19. temmp (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 20:23
Hogyan fogadta? Keresett azota, vagy te ot? Ugye nem fogod visszaengedni??
18. Főnix3 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 10:09

Hidd el! Hogy ha megtalálod az igazit, majd belátod, hogy jól döntöttél! Azt fogod kérdezni magadtól, miért nem a legelső vitánál léptél le!

Ne érd be a “jó”- val! Neked és persze mindenkinek a legjobb jár! 😉

17. michelle.r (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 09:54
Szuper!
16. michelle.r (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 09:51

Nem akarok rád jelzőket aggatni, de amikor elolvastam, kiszalad a számon egy 😉 Hogy mehetsz bele minden egyes alkalommal egy ilyen megalázó helyzetbe? Baszki, nem vagy egy útszéli qva, akivel az autó hátsó ülésén öt perc alatt lezavarhat egy menetet, aztán odadobja a pénzt és elhajt.


Nem kell kiszolgálnod az igényeit. A szex azzal jó, akinek fontos, hogy neked is az legyen. Legközelebb "fájjon a fejed", és utána is és utána is. Egészen addig, amíg nem leszel neki elég fontos.

15. 934dba4365 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 09:50
Helyes!
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Sylvee12)
2022. júl. 14. 09:46
Nehezen, de már szakítottam vele. 😐
13. Sylvee12 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 2. 12:54

Te jó ég!!!

Ne haragudj, tényleg nem akarlak megbántani, de ez a pöcs, csupán egy luknak néz téged. Ez nem is fog sose változni.


Miért nehéz meglépni, hogy kirúgd a francba??

12. temmp (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 2. 09:43
Hány éves? Mióta vagytok együtt? Előző kapcsolatai csak szexkapcsolatok voltak, vagy volt komolyabb, hosszabban tartó is?
2022. júl. 2. 08:56
Lecseréled* 😅
10. jennyvagyok (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 2. 08:55
Teljesen jól látják az előttem szólok! Vagy lecseteled, Vagy ha ragaszkodsz hozzá, szexuálpszichológus! Dr Rusz Editet ajánlom. YouTube-on is megtalálod.
9. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 2. 07:41
Pfff! Nem is értem miért ragaszkodsz hozzá!? Az egyik legfontosabb része a szexnek! Az én férjem azt szereti, ha eljutta a csúcsra a szájával és utána durr be! Nahh! Az bizony frenetikus! Remélem megtanítod a kutyafityre! 😉
8. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 2. 07:31
Ez nagyon gáz, ő az önző. Elég primitív pasi lehet 😞
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2022. júl. 2. 07:27

nincs előjáték, durr be van a közepébe. 😐

Hiába mondom, hogy ez nem jó, semmi sem változik. Tudom, hogy véget kell vetnem ennek, de nehéz meglépni. :(

2022. júl. 2. 02:52
Miért lennél önző? Te is érzed, hogy valami nem stimmel és igazad van. Egy pszichopata sok mindent be tud adagolni. Ha elhiszed, pedig van kétely benned akkor nehéz sors elé nézel. A szeretetről kéne, hogy szóljon egy kapcsolat. Nem arról, hogy te megalázos magad a végletekig, hogy neki kedveskedjél. Ez nem szeretet. Ez egy lecke az élettől, hogy állj ki magadért! Ha nem teszed, akkor egyre keményebb lesz az élet vele. Végül pokol. Mikor szálsz ki? Mikor állsz ki magadért? Meghallsz a kapcsolatban vagy lépsz? Sajnos idáig fog fajulni a dolog.
2022. júl. 2. 02:43
Hát érdemes lenne dobni ezt a pasit. Az igazság nem önzőség, sőt, a szexben mintkétfélnek jó kellene, hogy legyen. A helyzet az, hogy neki jó legyen. Szeretnéd, hogy neked is jó legyen, mert önzőnek nevez, és lehord, hogy türjél, és marajd csendben. Idővel ez a temperamentuma, az élet más területén is megjelenik. Mást szeretnél és leural, önzőnek nevez, esetleg zsarol: Ha szeretsz megteszed... Hatalmas károkat szenved a lelked innentől, ami több éves önfejlesztéshez fog vezetni. Most veszted el önmagadat, ha ezt hagyod.
4. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 2. 00:01
Az ilyen onzo pocst en kihajitanam. Az ilyen kis bendsusz faxcibalok az elet mas teruleten sem szoktak jobbak lenni.
3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 23:14

Nem vagy az! Tegye oda magát! Az én férjem sosem tenne ilyet velem! Nem elég az előjáték számodra, változtassatok rajta! Vagy cseréld le!

Azé a föld, aki megműveli!!! Ne érezd magad rosszul ez miatt!!

2022. júl. 1. 23:12
Menjetek el pszichológushoz!
2022. júl. 1. 21:30

Szerintetek az önzőség, ha a pasi elmegy, de a csaj nem tud?

Szerinte én vagyok az önző, mert ezt meg merem neki említeni.. 😐

Én nehezebben megyek el, akkor már nem is fontos számára, hogy nekem is jó legyen? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook