Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Öngyújtót hol lehet feltöltetni? fórum

Öngyújtót hol lehet feltöltetni? (tudásbázis kérdés)


16. 533bb4d1fe (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2008. ápr. 14. 20:28
Hát még van benzines is,de neked az nem jó,mert az másfajta öngyújtóhoz való,az már kevés van forgalomban.Olyan töltőt vegyél amilyen a gyújtód,tehát gázpalackot vegyél.(utántöltő)Ennélfogva a palackban folyékony halmazállapotú gáz van.
15. emagdi (válaszként erre: 14. - Yudy)
2008. márc. 7. 15:45

szia!

nem dohányzom, ezzek az öngyújtóval a gyertyákat szoktam a szobában gyújtogatni:) és nagyon szeretem, és igazán praktikus a gyertyákhoz (mert jó hosszú), szóval ezért szeretném feltölteni.

a projekt már folyamatban, gáz már megvan, majd hétvégén nekiállunk a feltöltésnek:))

14. Yudy
2008. márc. 7. 15:31
Csak akkor éri meg feltölteni, ha az öngyújtóhoz emlék köt, vagy nem éppen olcsó fajta. A következő kérdésed pedig az lesz, hogy honnan lehet tűzkövet venni bele, vagy mivel lehet szikrát csiholni belőle. Gáz az van. Speciel akkor kezdtem el leszokni a bagóról, amikor a kedvenc öngyújtómat elhagytam. Azóta a dohányzást is abbahagytam. Tényleg öregít a füst.
13. emagdi (válaszként erre: 12. - Dee7182d35)
2008. márc. 4. 19:28
köszi szépen, meg fogom próbálni!:)) majd beszámolok hogy sikerült:)
12. dee7182d35 (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2008. márc. 2. 11:46
Szia!Ha veszel akárhol egy ilyen sprayt,mindegy milyet,akkor ha annak leveszed a kupakját,van benne egy műanyag darab,amin különböző fejek vannak,vagy 6 féle szelephez.Szerintem találsz köztük olyat,ami neked kell.Azt csak rányomod a spray tetejére,lefordítod a palackot,hogy az öngyújtó legyen fejjel lefelé,és nyomod.pár másodperc alatt teleszalad.
11. emagdi
2008. márc. 1. 21:20

köszi szépen mindenkinek az ötleteket!

ma voltam a tesco-ban, és a mellette levő dohányboltban megkérdeztem. egy lány volt az eladó, azt mondta, hogy van öngyújtó töltő spray, és gáz van benne. kérdeztem, hogy még milyenek vannak, és hogy az mindegyikhez jó-e, vagy hogy van ez az egész, de mondta, hogy ő sem ért hozzá.

így aztán nem vettem.

van aki esetleg jártas a témában, és fel tud homályosítani, milyen öngyújtó töltőt vegyek? azt már tudom, hogy van "gázos", de hogy még milyenek vannak, és milyet kell venni ami a legegyszerűbb? :)))

10. kenzol
2008. febr. 29. 16:49
Én 100 ft-os boltban szoktam venni az öngyújtóhoz töltőt.
9. tinendo (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2008. febr. 29. 15:17

Lehet,h. a nagyobb bevásárlóközpontok trafikjainál is lehet kapni univerzális öngyújtótöltőt.

Nézd meg pl. a Tesco-ban. :)

8. emagdi (válaszként erre: 6. - Tinendo)
2008. febr. 28. 14:54

köszi! megpróbálom kulcsmásolónál, bár momentán abból is csak mister minit jut eszembe, azok meg nem biztos hogy foglalkoznak ilyennel...

trafikot meg egyet sem tudok a környéken, úgy tűnik ezek a bevásárlóközpontok és a multik megjelenésével egyidőben eltűntek :(

de köszi szépen, körbe fogok nézni!

7. emagdi (válaszként erre: 5. - Csillllag)
2008. febr. 28. 14:53
igen, tudom hogy lehet kapni öngyújtót, de ez egy speciális alakú, és nagyon szeretem, ezért szeretném valahogy feltöltetni.
2008. febr. 28. 14:05

Egyes kulcsmásolóknál még lehet töltetni öngyújtókat.

De otthon is meg tudod csinálni.

A trafikokban lehet kapni gázöngyújtó töltőket.

Ott van pl. a Cedar, az kb. 200-300 ft.

250 ml-es, úgyh. jó db-ig kitart. :)

2008. febr. 28. 13:21
Lehet kapni öngyújtótöltőt.. 200 ft kb
4. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2008. febr. 28. 13:17
Azokban a régi, hagyomásnyos kulcsmásolóknál lehet még feltöltetni.
2008. febr. 28. 13:10

Ha meg van szelepelve a gyújtód akkor az erre rendszeresített töltő palackból simán.

Szerintem ne kisérletezz!

2008. febr. 28. 13:08

Gyerekkoromban emlékszem, hogy trafikokban ki volt írva, hogy öngyújtó feltöltés, de ma már nincsenek trafikok.

Van egy öngyújtóm, amivel a gyertyákat szoktam gyújtogatni, és most "kiégett". Mivel szeretem, ezért nem szeretném eldobni, fel szeretném töltetni, de fogalmam sincs, hogy hol csinálnak a mai világban ilyet.

(Vagy ha otthon minimális ügyességgel és eszközzel megoldható, akkor az is érdekelne, hogy mit kell venni, és hogyan lehet otthon feltölteni)

Előre is köszi!

2008. febr. 28. 13:06
Öngyújtót hol lehet feltöltetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook