Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős pasi para fórum

Nős pasi para (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
18. Pancsa87 (válaszként erre: 17. - Piroska52)
2019. aug. 17. 21:01
Hogy érted?
17. Piroska52 (válaszként erre: 14. - Pancsa87)
2019. aug. 17. 20:59
mesélhetnék,milyen az ha csörög a telefon,
16. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 12. - Pancsa87)
2019. aug. 17. 20:56

Pancsi... nem kell félni, hanem be kell fejezni :( Ennyi!

Minél tovább nem mondod meg, nem fejezed be, annál rosszabb, nehezebb lesz neked!

15. Piroska52 (válaszként erre: 14. - Pancsa87)
2019. aug. 17. 20:55
nagyon helyes,csak okosan,
14. Pancsa87 (válaszként erre: 13. - Piroska52)
2019. aug. 17. 20:52
Amint legközelebb bármi kétértelműt tesz tisztázni fogom.
13. Piroska52 (válaszként erre: 12. - Pancsa87)
2019. aug. 17. 20:51
pedig zárd le minél hamarabb,hidd el nem lesz addig vége,
12. Pancsa87 (válaszként erre: 11. - Piroska52)
2019. aug. 17. 20:49
Így igaz csakhogy én akkor tényleg azt hittem kedvesséből ilyen és alapból is így viselkedik. Csak miután írt kezdtem el "félni", de még így sem adott egyértelmű jeleket hogy na akkor találkozzunk és hasonlók...Nyilván akkor megmondanám neki én is a magamét de így még ezekre a gesztusokra nem érzem szükségesnek.
11. Piroska52 (válaszként erre: 10. - Pancsa87)
2019. aug. 17. 20:45

angyalom,én irtam hogy ,,,azt lehet megkörnyékezni aki hagyja,,,

és ezt tartom is,

miért? mert ha rögtön elküldöd melegebb éghajlatra,akkor most ez nem lenne kérdés,

miért?,mert igenis tetszett hogy téged táncoltatott,neked vitte az italt,neked csapta a szelet,

ergó,legyezgette a hiúságod,

mi is nőből vagyunk,és a korunknál fogva már tapasztalatunk is van ilyen téren,

2019. aug. 17. 20:25

Igazatok van és annak meg aki azt írta azt lehet megkörnyékezni aki hagyja üzenem, hogy most téved. :)

Mint írtam, nem hagyom hogy ennek a dolognak bármilyen kimenetele legyen, mert teljes mértékben ellene vagyok az ilyen szeretősdinek pont azért mert tudom h nőként ez milyen lehet a másik félnek.

Csupán a helyzet eddig elképzelhetetlen mivolta késztetett a fórumnyitásra, talán a "külső szemek" tudnak objektív tanácsot adni. ;-)

2019. aug. 17. 19:58

Errol a volt kolleganom jut eszembe, aki akkor kb 35 volt, mikor megismertem. Akkor mar vagy 4 eve varta, hogy elvaljon a pasi, akinek a szeretoje volt.


Kedden 3.50kor kilott a melohelyrol (4 helyett) mert a pasi keddenkent hazudta azt otthon, h 7ig edz.


Illetve csutortok-pentek magassagaban 11.50kor rohant haza "ebedelni" es csak 2 korul kerult elo.


Karacsony-szulinap utan hetekig tartott, miere osszekaparta magat.


40 korul volt, mikor a pasi kidobta, es a felesege mellé beujitott helyette egy fiatalabb es turelmesebb szeretot.


Most 45 korul van, azota sincs kapcsolata, egyedul el, se gyereke, se csaladja.


Jol elpazarolt vagy 10 evet, amig a pasi azzal hitegette, hogy hamarosan elvalik.

8. wei wei (válaszként erre: 1. - Pancsa87)
2019. aug. 17. 19:45
Mindenkinek jól esik, ha vágynak rá, ezt kár tagadni. De te is tudod, hogy ennek csak rossz vége lehet. Szenvedni fogsz te is, és a többi fél is. A kis angyalkára hallgass a válladon, ne a kis ördögre. Megérdemelsz egy olyan pasit, aki számára csak te létezel. Többet érsz annál, mintsem egy ilyen undorító alakra pazarold a könnyeidet. Ha a másik nőt nem is, legalább magad tiszteld annyira, hogy nem alacsonyodsz le erre a szintre.
7. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 6. - Pancsa87)
2019. aug. 17. 19:36
Mi ebben az ijesztő? ...az, hogy megtetszettél valakinek, vagy inkább az, hogy neked tetszett meg a nős férfi?!
2019. aug. 17. 19:30
Köszönöm a válaszaitokat! Kívülről máshogy lát mindent nyilván az ember, nekem ez egy új, ijesztő dolog sosem gondoltam hogy fogok ilyenbe kerülni. Érthető szerintem ha nem tudok 100 százalékban tisztán gondolkodni...
2019. aug. 17. 18:42

- Ne hagyd magad, Pitkin! ... volt egy film hajdanában, ez volt a címe... :) Te se hagyd magad!


32 évesen nem tudod eldönteni, hogy mit csinálj? Viccelsz?

2019. aug. 17. 18:33
Úgyis ki fogod próbálni. Mindegy ki mit ír. A kíváncsiság, az izgalom fog a pasi karjába kergetni. De egyet jó ha tudsz. Ördögi csapda, ha szerelmes leszel! Meg fogsz bolondulni! És nagyon nehéz kikeveredni belőle. Gondold meg. Akarod ezt?
2019. aug. 17. 18:25
megkörnyékezni azt lehet aki hagyja,ennyi,
2. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Pancsa87)
2019. aug. 17. 18:16

Szörnyen egyszerű,mond meg neki, hogy nem akarsz kapcsolatot vele, ne nyomuljon, és emlékezetesd hogy nős!

Ebbe a korban segítség nélkül meg kell tudni oldani ilyen szituációt!

2019. aug. 17. 17:19

Nagyon kellemetlen helyzet az oka amiért ide regisztráltam...

32 éves vagyok és egy nálam tíz évvel idősebb pasi (nős!!) kezdett megkörnyékezni...

Közös baráti társaságban találkoztunk pár hónapja és már akkor is éreztem hogy valahogy máshogy viszonyul hozzám. Nekem beszélt szinte végig, mindig velem akart táncolni, mindig megkérdezte mit hozhat inni...Én akkor csak azt hittem kedvességből teszi mindezt és amúgy is, lefoglalt egy másik nyomulós pasi leszerelése...

Csakhogy azóta minden képemet, bejegyzésemet kedveli a nős pasi, kommentel és rám is írt úgy hogy valószínűleg mellette volt a felesége mert nyaralós képet is küldött.

A legrosszabb az egészben hogy ha nem volna nős még én is vonzónak találnám és tetszene...Úgy érződött az egy hullámhossz de én végig hárítottam mivel nem akarok az a nő lenni aki tönkreteszi a házasságát. A családom pont erre ment rá majdnem, én nem akarom elkövetni ezt a hibát.

Jól esett kicsit ezt így kiadni ha van bárki közületek hasonlóan vagy volt, beszélgessünk. Bárki mástól is szívesen veszek kommentet. :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook