Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normix szedése alatt mellékhatások fórum

Normix szedése alatt mellékhatások (tudásbázis kérdés)


2023. szept. 28. 09:34
Túl vagyok a kúrán, de rég voltam ilyen rosszul. Reggel óta égő érzés, vissza-visszatérő szúró fájdalom a mellkasom jobb oldalán fent...Volt már ilyen, jobb híján savcsökkentőt szokott felírni a házidoki, én meg próbálom nem azt hinni, hogy szívinfarktus készülődik. Kardiológiai kivizsgálás alig 1 hónapja lett negatív. Tegnap éjjel különösen szarul voltam, azt hittem megbolondulok... szerintem pánikroham volt, ez egyre gyakoribb. Nem tudom a Normixnak van-e köze hozzá. Az orvoshoz online időpontot nem lehet foglalni pedig idáig lehetett, a telefont nem veszik fel (fura, lehet csak nekem nem veszik fel?) ...Megint a háziorvost fogom felhívni, de csak délután van ott.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Greeneyed)
2023. szept. 24. 18:36
Tavaly 3-szor is röntgeneztek, idén még megúsztam de tényleg nagyon parázok tőle. Még a fogászati röntgentől is.
10. Greeneyed (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 17:34

Inkább legyél túl rajta, hogy kizárják a betegséget.

Nem veszélyes:

[link]

2023. szept. 24. 17:26

Nos, azóta a hányinger is "befigyelt" ... de még az is a gyakori mellékhatások között szerepel. Nem fogom holnap felhívni a rendelőt mert már így is az agyára mehetek az orvosnak 😖 sajnos (a múltkor nagyon rinyáltam a mellékhatások miatt,

olyan voltam mint egy tipikus "Karen" ... azóta is bánom). Megpróbálom végigcsinálni a kúrát, csak ne legyek rosszabbul...

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Greeneyed)
2023. szept. 23. 21:41
Még kell egy mellkasröntgen amúgy is (a kardiológus mondta, csak halogatom mert utálom a sugarat...) Vérkép utoljára május elején készült, az se mutatott eltéréseket. Már annyi helyen próbáltam, hogy kiderüljön az oka, hogy most már hajlok a "pszichésen van" elmélet felé (kb.non stop szorongás és agyalás minden napom)
7. Greeneyed (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 23. 20:30

Nem te vagy az egyetlen, aki nem bírja a Normixot, ne aggódj.

Azért a mellkasi nyomás miatt kérnék még a háziorvostól segítséget. A kardiológiai okon kívül nyilván lehet más is a háttérben.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Greeneyed)
2023. szept. 23. 19:14
Máskor is volt ez a mellkasi nyomás, nem új keletű, csak most megint előjött. Azért is voltam már többször is kardiológiai vizsgálaton, ott eddig minden rendben volt... Az orvost ilyenkor nem lehet utolérni, majd hétfőn megpróbálom. Nagyon szomorú, hogy ekkora selejt vagyok 😞 Egy olyan gyógyszert nem tudok tolerálni ami kvázi senkinél nem okoz mellékhatást...
5. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 23. 18:57

Én nem tapasztaltam semmilyen mellékhatást, szerencsére. De a szédülés, puffadás gyakori mellékhatások. A hasi fájdalom is belefér. De mellkasi nyomást nem említi a betegtájékoztató.

Lehet, hogy valamelyik összetevőre érzékeny vagy? Mit mond a doki?

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Papája)
2023. szept. 23. 17:28
Az a baj, hogy már írt fel másikat ami nem okozott mellékhatást de nem is gyógyultam meg tőle. Akkor írta fel amikor már hánytam is a Normixtól (a puffadás, hasfájás és gázosodás mellett)
3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 23. 17:24

Minden egyén másként reagál a gyógyszerekre. Ugyanattól a gyógyszertől egyik ember minden nehézség nélkül meggyógyul, a másiknak elég 1 szem tabletta,hogy életveszélyes allergiát okozzon.

Lányom már 2x is megszívta, egyik antibiotikumtól gégeödémája lett, a másiktól fél évig tartó hasmenése.

Ugyanezeket a gyógyereket szedte már a család minden tagja gond nélkül.


A kérdésedre csak az orvosod tud választ adni és mást felírni.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 23. 17:21
Negyedik Normix kúrámat nyomom jelenleg, soha semmilyen mellékhatása nem volt.
2023. szept. 23. 17:13
Sziasztok, Aki szedett már kúraszerűen Normixot, tapasztalt ilyen mellékhatásokat: szédülés (egyébként soha nem szédülök) , puffadás, hasfájás a bal bordaív alatt, rémálmok, mellkasi nyomás bal oldalon egészen fent? Az utóbbi különösen ijesztő de mivel 2 hete volt az utolsó kardiológiai kivizsgálásom (ekg, szív UH, terheléses ekg) ami semmit nem talált, próbálom elhinni, hogy nem szív-eredetű... Egyszer már abba kellett hagynom a Normix kúrát mert még ezeknél is durvább mellékhatásai voltak, most 5.napja szenvedek vele de nem nagyon bírom... a fertőzés amire kaptam viszont nagyon "kitartó" így újra szedem... Ha nem bírom, nem tudom mi lesz (másik antibiotikum nem használt) Szerintetek mennyire vannak a normális kategóriában ezek a mellékhatások ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook