Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normális, hogy ennyi hajam kihullik? fórum

Normális, hogy ennyi hajam kihullik? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. márc. 29. 22:29
a michelle által írt ricinusra lányok százai esküsznek, így biztos hatásos. :)
2013. márc. 29. 22:29
Egyetlen lyukas fogam sincs, 3 hete voltam fogorvosnál pont! Ricinust kipróbálom!!
2013. márc. 29. 22:28
elsőre valóban soknak tűnik, de mivel egy heti termés, és elég hosszú is, így már nem olyan vészes. nekem fenékig ért, és néha én is megrémültem. :) most már majdnem derékig ér, nekem is úgy tűnik, hogy kevesebb, mint volt. de nem tudom az okát, lehet a hossz miatt?
13. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Prospera)
2013. márc. 29. 22:28
Szerintem ez nem sok, főleg úgy, ha derékig ér. Ha néhány cm-es lenne nem tűnne ennyinek.
2013. márc. 29. 22:28
Vérkép, vizelet rendben van! :(
11. michelle.r (válaszként erre: 5. - Prospera)
2013. márc. 29. 22:28

Én ugyan soha nem tapasztaltam, de lyukas fogtól is hullhat, olvastam róla.


Nekem is hullott, de nem ilyen drasztikusan, nekem a heti két ricinus pakolás teljesen rendbe hozta.

2013. márc. 29. 22:28

Nekem sem jön be a kép sajnos..:S

ELképzelhető szerintem, hogy a fonás miatt nem tudott kihullani, egyébként nekem is napi szinten hullik.

Hosszú hajnál gyakoribb valamivel, és többnek is látszik a kihullott haj a hossz miatt.

A vitamin szedés sosem árt viszont! :)

9. michelle.r (válaszként erre: 1. - Prospera)
2013. márc. 29. 22:26

Nem hogy nem normális, de ijesztő. Azonnal húzz el egy laborba vérképet csináltatni.

Aztán jöhet mindenféle házi praktika, de tudd meg, hogy mitől van.

2013. márc. 29. 22:26
ha megnyomjátok a válasz erre gombot, és onnan másoljátok be a linket, nem kell a szóközök kivételével bíbelődni.
2013. márc. 29. 22:26
Igen 1 alkalommal, összegyűjtöttem a kibontás után kifésült hajat, a kádban összegyűlt hajat, és a megmosott hajamból kifésült hajat és egybe fotóztam le. Bizarr tudom, de így legalább látja más, mennyiről is van szó :(
2013. márc. 29. 22:25

Szerintem csak a fontat miatt, és hogy derákig ér a hajad, így többnek tűnik a hosszú hajszál. De ha megszámolod, akkor rájössz, nem is sok. :)

Amúgy nem nyitja meg a képet, szóval ezt így random mondom. :) De velem is elő szokott fordulni hasonló. :)

2013. márc. 29. 22:25

Gondolom a hoxa direkt rakja így be a linket, a kepfeltoltes szóban rakott egy szóközt az f és az e betű közé, azt töröljétek ki!

Orvosnál voltam, vérképem rendben!

2013. márc. 29. 22:24
ez mind 1 alkalommal jött ki?
2013. márc. 29. 22:24
van egy szóköz a kepfeltoltes között
2013. márc. 29. 22:21
Nekem sajnos nem jön be a kép, de ha tényleg sok akkor menj el dokihoz is ,szerintem
2013. márc. 29. 22:18

Pár hónapja észrevettem, hogy nagyon hullik a hajam. Vettem rá külön multivitamint és revalidot, ezeket szedem rá. A revalidot 1 hónapja, a multivitamint 3 hónapja szedem. Múlthéten észrevettem, mintha már csak a fele hullana ki az addig megszokottól, örültem is neki.

Pont ma 1 hete befontam a hajam afróba, és ma bontottam ki. Kifésültem, megmostam, és kifésültem megint. És csak jött, jött, és jött. Tudom, hogy 1 heti haj jött ki, mert a fonatok miatt nem tudott kihullani. De ennyi???? Egyébként derékig érő hajam van. De mostmár erősen gondolkozok rajta, hogy lecsapatom a felét, hogy ne tűnjön ritkának :(

+kopasz foltjaim nincsenek, tehát ilyesmi nem látszik a hajamon, de tény hogy fele mint régen volt... Évente kétszer festem a hajam feketére, tehát vegyszer nem éri a fejbőröm.


[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook