Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nokia 2600 classic telefonnal hogyan tudok a gépre képeket feltenni? fórum

Nokia 2600 classic telefonnal hogyan tudok a gépre képeket feltenni? (tudásbázis kérdés)


15. anasi
2010. márc. 18. 09:11
nekem i ez a kérdésem, de van bluetooth-om
14. sesz
2009. ápr. 23. 09:43
Szerintem nem alkalmas.Próbáltam megnézni de nem sokra jutottam.Nem nagyon merek belemenni abba amit nem értek.Nagyon köszi hogy segitettél.
13. svarc
2009. ápr. 23. 09:19

... annyit megért a dolog - feltéve hogy a hűségidő nem túl hosszú, ha van egyáltalán

persze még mindig nem tudom hogy a számítógéped alkalmas-e a bluetooth-ra, ha nem egy külön kütyüvel megoldható, árak itt :

[link]


szívesen segítettem - nem tudom mire mentél vele -,de ha még aktuális lesz valami keress !

sok sikert, mminden jót !

12. sesz
2009. ápr. 23. 08:59
Szia!Mivel ilyen kedves vagy leírom a tel történetem.Bementem a t- mobilba mivel a teefonomon 4 hívás után mindig bekapcsolt az üzirögzitöm és 21 hón gyerekem mellett nem mindig értem el,sokan panaszkodtak nekem emiatt.Gondoltam levetettem.Közben kérdem a nót-hogy a fracba hogy feltöltöm a kártyám és olyan hamar elmegy az a 3000ft mennyi a percdij?mondja 50ft.Na szép gondoltam,meg már teszi elém a papírt,hogy az új mix csomag milyen jó-amit elfogadtam és ahoz választhattam telt,amiből ez a nokia tetszett a legjobban amiért 990ft ot fizettem.Hát ennyi a történetem.Múszály a telt lekorlátoznom mert itthon vagyok aztán mindig pletyiztem valakivel míg előfizim volt 15-18000ugrottam.feltöltövel sikerült 6000 re lemenem,ez a mix csomag havi 2750 nincs tovább,persze rátölthetek majd ,de nem fogok.Amúgy olvastam 15-19000et kérnek ilyen telokért.Köszi hogy elolvastál.
11. svarc
2009. ápr. 23. 03:55

beleolvastam a a küldött oldalba: sajnos az USB kapcsolat -adatkábeles -, kizárt, a bluetooth-os képávitel pedig nagyon bizonytalan

remélem nem sok pénzt adtatok érte

10. svarc
2009. ápr. 23. 03:42

...illetve, ez a kezdő oldal:

[link]


és a tartalom címszó alatt 7 oldalon keresztűl olvashatod a készülékről a szakvéleményt...

2009. ápr. 23. 03:37

addig is szíves figyelmedbe a következő oldalt:

[link]

2009. ápr. 23. 03:27
egyenlőre nem tudok sajnos mit mondani - keresgélek a neten a típusra - sokmindent találtam, de nem az igazi. tudni kell hogy a számítógéped alkalmas-e a bluetooth "adás" fogadására, milyen tartozékokat kaptál a telefonnal. az igazi megoldás az adatkábeles megoldás lenne -USB-n keresztül, kábellel csatlakozni a PC-hez -, de eddig nem találtam hozzá kiegészítőként kábelt.vadi új a telefonod ? mikor és melyik szolgáltatótól vettétek,vagy használt? szeretnék segíteni, csak afenti részleteket is tudnom kellene
7. sesz (válaszként erre: 6. - Svarc)
2009. ápr. 22. 13:14
Sajna lemezt azt nem kaptam.
2009. ápr. 22. 09:49
valszeg kaptál hozzá egy telepítőlemezt is, azzal kell feltelepíteni a számítógépre a teéefonodat, de ezzel még nem lesz kapcsolatod a két gép között - szól ha tehetek valamit
5. sesz
2009. ápr. 22. 09:08
Köszi nem vagyok egy zseni de majd talán kialakul valahogy,tegnap kaptam ezt a telot,még ismerkednem kell vele.Jó volna ha tudnék vele képeket feltenni,nem kellene mindig fényképezőgépet kölcsön kérni.
2009. ápr. 22. 08:55

vagy be van építve - gyárilag leginkább a laptopokba, vagy külön bluetooth vevő csatlakozhat hozzá USB-n keresztül( pár ezer ft).

a gépedet meg itt tudod megnézni, mi van rajta, benne:startmenü - vezérlőpult - rendszer - hardver - eszközkezelő

3. sesz
2009. ápr. 22. 08:34
Honnan tudom hogy a számítógép blooetooth-os?
2009. ápr. 22. 08:30

[link]


mindenek előtt ismerd meg a készülékedet - bluetooth-al tudod átvinni a számítógépre, amennyiben a számítógép is blooetooth-os, ha nem, akkor kérdezz vissza

1. sesz
2009. ápr. 22. 08:12
Nokia 2600 classic telefonnal hogyan tudok a gépre képeket feltenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook