Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nemzetközi tanulmányok szak fórum

Nemzetközi tanulmányok szak (beszélgetős fórum)


2009. aug. 20. 17:14

Szia!

Majd ha tudod milyen tárgyaid lesznek akkor megírod, aztán elküldöm ami van jegyzetem, de tudod ahány suli annyiféleképpen kérik számon... Olyan sűrűn nem kellett könyv, legalábbis mi nem vettük meg a felsőbb évesek tanácsára :D

Remélem majd lesznek egyezések és akkor tudok segíteni, de nem kell megvenni, elküldöm ami van, a többség gépen van meg.


Én megvagyok, munka nincs, nyaralás lesz szeptember 4-től 12-ig Horvátországban, Porecs-ben.


Közben járok valutapénztáros tanfolyamra, majd októberben lesz vizsga, hát az elég komoly meg húzós, ahogy elmondták...

Meg talán elkezdem a pénzügy számvitel szakot itthon, mert úgy tűnik egyenlőre úgyis itthon leszek!

8. 0b409e1a00 (válaszként erre: 7. - Monee1986)
2009. aug. 20. 16:16

Szia! Gratulálok a diplomádhoz! Én most kezdek neki ennek a szaknak. Ezt jelöltem és a turizmust, de turizmust sokan választották idén, habár a nemzetközi kapcsolatok szakot jelöltem elsőnek, tehát még talán meggondolhatom magam.

Az Eu még kialakulóban, így a munkák is ezután jelennek meg inkább remélem.

Ha vannak jegyzeteid, amik már nem kellenek, azt megvenném. Vagy ha ajánlanál könyvet, amit be kell szerezni, azt megköszönném...

Szeptember 1-13. között hazamegyek, 5-én lesz a beíratkozás. Alig várom! Jó lesz megint főiskolásnak lenni :).

Hogy vagy?

2009. aug. 15. 16:05

Szia Edi!

Hát itt kell Rád lelni :)

Mi van Veled?

Amúgy én is vmi ilyenen végeztem most júniusban: Nyíregyházi Főiskolán nemzetközi kapcsolatok szakon, elvileg nemz.kapcs. szakreferens vagyok vagy mi :)

De nagyon nem értem, hogy még mindig mindenki ilyen szakokra megy, pedig kikerülve gőzöm nincs hova tudom beadni... Államvizsga óta nézem a munkákat és ilyen végzettségnek megfelelő, szinte semmi :(


Mondjuk nekem még ott van függőben a másik suli, a politológia, már csak le kell záróvizsgázni.

Meg most tanfolyamra járok: valutapénztáros, előbb utóbb csak lesz vmi melóm


Amúgy érdekesnek érdekes, mert sok mindent tanultunk:jog,Eu(már a könyökömön jött ki), diplomácia, protokoll (ezt nagyon szerettem), sok törit (ezt kevésbbé:)),külker, pénzügy.

Igazából éppen ezért olyan megfoghatatlan, mert annyi mindent tanultunk...

6. 0b409e1a00 (válaszként erre: 5. - 1eb84e4bad)
2009. aug. 2. 08:17

Gratulálok! :)

Nincsenek konkrét terveim még, csak tanulni akartam.

5. 1eb84e4bad (válaszként erre: 4. - 0b409e1a00)
2009. júl. 27. 18:27
győrbe fősulira majd veszprémbe egyetemre. Egyenlőre itthon vagyok a lányommal, és most várom a második babát:-) A suli után egyébként beszerzésen dolgoztam egy autóipari cégnél. Neked mik a tervek?
4. 0b409e1a00 (válaszként erre: 3. - 1eb84e4bad)
2009. júl. 27. 12:45

Szia! A Kodolányira. Majd valahonnan szeretnék beszerezni jegyzeteket,amint megtudom, milyen tantárgyaim lesznek. Ez a 2. főiskolám és a nemzetközi kapcs. és turisztikára adtam most be, lényegében mind sikerült.

Te melyikre jártál/jársz? Mi a terved a jövőben?

2009. júl. 26. 11:08

szia!

én fősulin végeztem nemzetközi kapcsolatok sakon, majd egyetemi kiegészítő nemzetközi tanulmányok.

Hova fogsz járni?

2009. júl. 24. 09:27

Eljött a hogyan tovább kérdése...?!

Tud valaki arról írni, hogy milyen könyveket, jegyzeteket érdemes beszerezni, mire kell figyelni stb?

2009. júl. 24. 09:24

Ide írjon, akit felvettek, vagy már a szakra jár...

:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook