Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem vagyok büszke arra, amit tettem a céges rendezvényen. fórum

Nem vagyok büszke arra, amit tettem a céges rendezvényen. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6
2022. dec. 29. 14:12

Általában fikázni szokás f1-et, de valamiért most megértő mindenki. Érdekes :)


Pedig f1 egy családos pasira hajtott rá, és meg is történt a dolog. Kíváncsi vagyok akkor is ilyen megértőek-e az itteniek amikor az ő párjuk megy félre miközben otthon van a gyerekkel. És a csábítóval is ilyen szépen támogatóan kommunikálnának...


Félreértés ne essék. Nem ítélem el a csábítót.

113. tumbo2 (válaszként erre: 108. - Főnix3)
2022. dec. 29. 14:03
semmi baj,engem az apám,anyám csúfolt.bezzeg a húgom, hát ő volt a falu szépe.de a sors kárpótolt,a lányom szép lett,
112. Főnix3 (válaszként erre: 111. - Regin_a)
2022. dec. 29. 13:56

Új!

A régi azóta is egyedül él! Így is marad, mert magán és az alkoholon kívül nem szeret senkit! A gyerekeivel el van, de érzelemre szerintem képtelen!

Az új egy internetes játékon ismertem meg! Nagyon jó haverok voltunk a neten, telefonon beszélgettünk, tiszta barátság volt, majd az első találkozás borította az összes tervem. Mivel élveztem a szabadságom, nem akartam feladni, de mellette nem is kellett és nem is kell! Azt teszek, amit csak akarok, akkor amikor akarok! Természetesen, mielőtt itt bárki arra gondolna, hogy azzal fekszem le,akivel akarok, az téved, nem csinálok ilyet, megtehetném, de nem teszem! Ahogy ő sem,mindent együtt csinálunk! A nap 24 órájában együtt vagyunk! :)

111. Regin_a (válaszként erre: 108. - Főnix3)
2022. dec. 29. 13:40

"Majd a férjem megszelídített! "

A régi vagy egy új?

Nem, nem fogsz ezekért seholsem fizetni. Jól tetted, és mindemellett a tanulás. Becsületre méltó.

110. Főnix3 (válaszként erre: 109. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 13:16
Köszönöm! :)
109. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 108. - Főnix3)
2022. dec. 29. 13:09

Szerintem(és ezzel mindenki egyetért),ez egy nagyon szép megfogalmazása volt a kis Életednek. 🙂

Nem mindenki tudja így kifejezni magát. És igen:Élni tudni kell!!!

108. Főnix3 (válaszként erre: 107. - Tumbo2)
2022. dec. 29. 13:04

Igen! Sokszor nem tudjuk kivel élünk!

Én korán, 15 évesen költöztem el az alkoholista szüleimtől, Apám vert rendszeresen bennünket!

Mikor megismertem a gyerekeim apját akkor annyi volt a különbség, hogy nem vert meg, de egyre többet ivott, leválasztott mindenkitől! Burokban tartott! Szépségem ,csinosságom miatt roppant büszke volt! Kifelé! Otthon én voltam a mihaszna, életképtelen valaki! Miután megszülettek az ikreink, még többet ivott, még többet vágta a fejemhez, hogy milyen szar vagyok! A gyerekek mellett én is tanultam, dolgoztam, sportoltam, továbbra is büszke tudott lenni, de még mindig voltak jobb pillanatai, elhitette velem, hogy megváltozik, született még egy lányunk, a testem annyiban sérült, hogy a hasam terhes csíkos maradt! Közben befejeztem a sulit, nagyon sikeres vizsgát tettem, ami szerintem ledöbbentette, mert még durvábban kezdett el sértegetni! Végül elkezdtem nélküle szórakozni menni! Így történt, hogy az osztálytalálkozón félre mentem, majd a három gyerekkel albérletbe mentem! Két munkahelyen dolgoztam és élveztem, hogy nem volt igaza a gyerekek apjának! Bárkit megkaptam, és amit dobott a gép, ki is használtam! Addig voltam csak valakivel, míg azt nem éreztem, hogy zavar! Szálltam más “ virágra” ! Majd a férjem megszelídített! Lett egy közös kisfiúnk! Teljes harmóniában élek most!

Tudom a pokolba fogok elégni, meg a karma visszafogja fizettetni a rossz cselekedeteimet, de talán van még pár évem törleszteni a gyarlóságomért! 🤷🏻‍♀️

Abban biztos vagyok, hogy igyekszem úgy élni, hogy senkit ne bántsak meg szándékosan! Minden ember egy csoda a maga hibáival is! El kell fogadni, hogy vannak emberek, akik nem passzolnak egymáshoz, velük nem kell erőltetni a barátságot!

A lányaimnak is mindig mondom, hogy éljenek! A gyerek szuper dolog, de előtte meg kell tapasztalni mindent, amit lehet!

Bocs, hogy ilyen hosszú lett, jó volt kiírni magamból ezeket a gondolatokat! 😇

107. tumbo2 (válaszként erre: 101. - Főnix3)
2022. dec. 29. 12:16
hát én 23 éves voltam.utáltam,mert mert mindenkinek tette szépet,gúnyolt,hogy milyen sovány vagyok.aztán megváltozott a viszonyuk hogy hogy hogy megkóstolná a rúzsomat tessék itt van.tán meg meg sem ismerném.
106. Főnix3 (válaszként erre: 84. - Tumbo2)
2022. dec. 29. 12:00
Na neki biztos nem maradtak szép emlékei! :DDD
105. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 104. - Tumbo2)
2022. dec. 29. 11:59
Valakinek semmi nem elég😝
104. tumbo2 (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 11:56
volt az asztalon bőven bor,de kiment pálinkázni is.
103. Főnix3 (válaszként erre: 102. - 5d8fd6c5cb)
2022. dec. 29. 09:22
Korábban már írtam! Hehee! 🤣
102. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 101. - Főnix3)
2022. dec. 29. 06:04

Most Neked mondjam?


"Az életben csak azt kell megbánni, amit nem tettél meg!"

101. Főnix3 (válaszként erre: 99. - 5d8fd6c5cb)
2022. dec. 28. 23:26

Férfiként megélni kicsit más, mint nőként! Szigorú neveltetésbe volt részem! Ami víz hangzik a fejemben, hogy nem mindegy, hogy csizmával szarba lépsz, vagy a csizmádba szarnak!

Egy lánynak ártatlannak kell lennie az “igazinak”! Az is voltam, meg naiv! 17 évig éltem azzal a férfivel, akinek az áratlanságomat, fiatalságomat és 3 gyönyörű gyereket adtam, mert azt hittem , hogy ilyen a felnőtt világ! 32 éves voltam azon a bulin, mikor lefeküdtem egy volt osztálytárssal, ami felnyitotta a szemem, hogy mégis létezik az a falhozbaxos szex, amit olykor a tv-ben látok! Nos ott és akkor eldöntöttem! Hogy nekem még élnem kell! Utána sokmindent kipróbáltam! És inkább megteszem azt, amit kívánok, mint , hogy kimaradjon! Igaz Jason Momoa is jöhetne, igazából kibírnám, hogy a férjem kicsit durcázik mikor elmesélném neki! 🤣

100. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 99. - 5d8fd6c5cb)
2022. dec. 28. 22:49

Erre is írtam már, hogy lehetséges. Csak kikívánkozott belőlem... Nyílván ismerősnek nem fogom reklámozni, de itt azért más a szitu.

Akkor zárjuk is be ezt a vallomást! 😂😂

Egyébként, köszi...

2022. dec. 28. 22:38

Túl nagy feneket kerítesz a történethez 27 évesen.

Én rengeteg "hülye" helyzetet megéltem már, és ma csak mosolygok rajta.

kellenek az ember életében ciki dolgok is, ezekre a legjobb emlékezni..-))

Remélem, lesz még hasonló kalandod...-))

98. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 97. - Vigyefene)
2022. dec. 28. 21:53
😂😂
97. vigyefene (válaszként erre: 96. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 21:52
Ráadásul azok még rafináltak is. Pl. hallottam őket tanácsokat osztogatni. Azt mondta, emlékezni áám, fekete kocsi fehér szar, fehér kocsira pedig feketét.
96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - Vigyefene)
2022. dec. 28. 21:46
Vagy pl. egy fentről jövő "madárbomba".
95. vigyefene (válaszként erre: 94. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 21:43
Nem említette pl. a szurkot. Megolvadtan be tud szívódni a ruhába.
94. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 93. - Főnix3)
2022. dec. 28. 21:41

Háát, mondjuk székletfolt egy alkalmi ruhán, az kicsit durva lenne... 😂😂

A vér az sűrűbben előforduló jelenség,főleg egy lányos családban.

Bele sem gondolok,hogy mit nem említhettél még meg! 😮

93. Főnix3 (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 21:35

Hányás, izzadság folt ,széklet, a vér pedig a rémálom lehet a tisztítónak ! Én megkínlódok a vérfolt kimosással! 2 lányom van!

De biztos van még más is amit nem említettem! 🤣

92. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 91. - Főnix3)
2022. dec. 28. 20:54
Ennél van durvább dolog egy ruhán? 😮😂
91. Főnix3 (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 20:52
Szerintem a tisztítós látott már ettől durvább dolgokat is, mint egy kis sperma! Engedd el! 😘
90. Főnix3 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 20:44
Ha szerencsés vagy, akkor lesz még pár hasonló kellemes emléked majd idős korodra!
89. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 88. - Timycat)
2022. dec. 28. 17:57
Az eszünk, és a piszkítunk(tudom, mit jelent), ebben a szituációban mennyire behelyettesíthető? 🤔
88. timycat (válaszként erre: 87. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 17:49
Ezzel csak annyi a gáz részedről, hogy céges rendezvény volt. Ha szerencséd van köztetek marad, ha nincs akkor gáz lehet. Ahonnan eszünk oda nem piszkítunk.
87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Timycat)
2022. dec. 28. 17:42
Igen, eléggé sanszos.
86. timycat (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 28. 17:41
Akkor megcsinálja mással. Szóval nem a te sarad.
85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Tumbo2)
2022. dec. 28. 17:11
Szegény pasi... 😂😂
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook