Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem tudok zajban aludni fórum

Nem tudok zajban aludni (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. szept. 13. 15:05
Jav: kapcsolattal
46. MZsanett (válaszként erre: 8. - Evawitch)
2016. szept. 13. 15:05
Nem olvastam el mindegyik hozzászólást, de szerintem nem az alvással van a baj, hanem az egész kapcsolatban. Nekem olyan férfi nem is kéne, aki lehülyéz egy ilyen probléma miatt. Ha meg föl merne ébreszteni, akkor addig élne.
2016. szept. 13. 14:54
Ő is kialvatlan, de nem fekszik le időben. Sok a munka mostanában és már fáj a háta meg zsibbad mindene. En is így voltam, amikor vele virrasztottam éjjel és 5 órákat aludtam. Nem pihenés, ha fent van és ücsörög. Ilyenkor jön ki rajta , ha telthaz van és a szabadnapja is csúszik hétvégére. Nem érti meg, hiába bírja, nem megoldás örökké ejszakazni és heti 1x aludni délig. Ő még ront a helyzeten a piaval is.
2016. szept. 13. 12:07

Mi jó három évi vasúti szolgálati lakásban éltünk '80-84 és akkor még volt tehetfirgalom is.


Mi iskolába, oviba jártunk, hugi oda született.


Aki akar, az tud aludni is, és pihenni is.

43. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2016. szept. 13. 11:17

Átérzem a helyzetedet. Sajnos én is így vagyok. :( Minden kis zajra felébredek, világosban sem tudok aludni. Ez a nagyon rossz széria 14 évesen kezdődött, amikor rástresszeltem a középiskolai felvételire. Azóta nem tudok egyhuzamban sokat aludni, így sosem pihenem ki magam. Ha napközben van időm, akkor sem megy az alvás. Én már kezdek hozzászokni, de most terhesen katasztrófa a helyzet a vége felé. Van, hogy csak 1-2 órát alszok egész éjjel és ez heti többször előfordul. Ennél még szerintem a gyerek is többet fog aludni. :D Férjem nem érti, hogy lehet valaki ennyire rossz alvó. Ő leteszi a fejét és már alszik is, szinte semmire nem kel fel.


Amúgy én gyógynövényes altatókkal próbálkoztam, de nem használtak, ugyanúgy nehezen aludtam el és sokszor felébredtem. Erősebbel meg nem akartam/akarok szórakozni, akkor inkább nem alszok.

42. 826302286d (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2016. szept. 13. 10:31
Az egy dolog ,hogy pias,de hogy igy beszeljünk arrol akivel megosztjuk az agyunkat.😈
2016. szept. 13. 10:27
Normalis,de en meg a masik veglet.Vakargatni es simogatni kell a hatam,Menni kell a Tv-ben valaminek,leginkabb dr.Csontnak.😉
2016. szept. 13. 09:59

Gyereket nem akarok, kevés esélyem is van ,hogy legyen. Ő meg azt mondta, hogy egyszer talán akar, de mondtam neki, hogy alkoholistanak ki fog szülni? Szerintem ép eszű nő soha.

Sokszor jól elvagyunk, hasonló a gondolkodásunk, de ez a züllött élet nem jó.

39. nikletty (válaszként erre: 37. - 4c1a787e8f)
2016. szept. 13. 09:16
minden pasi defektes :D:D
38. 4c1a787e8f (válaszként erre: 36. - Evawitch)
2016. szept. 13. 09:01
Nehéz ez, tudom, de legyél észen.. Többet érdemelsz.
37. 4c1a787e8f (válaszként erre: 35. - Evawitch)
2016. szept. 13. 09:00
Ugye te is tudod, hogy ez már most is gáz kapcsolat. Ezekből lesznek a lelkileg, de lehet testileg is bántalmazó gázos házasságok, élettársi közösségek. Milyen lenne egy gyereknek - de akár egy kutyának is - ilyen ember mellett? Meg neked? Minden pasi defektes, de azért ennél van jobb.
36. Evawitch (válaszként erre: 34. - 4c1a787e8f)
2016. szept. 13. 08:59
Szerintem nem fog sokáig élni, ha így folytatja.
2016. szept. 13. 08:58
Neki annyival könnyebb, hogy munkán kivül semmi dolga soha. Én takarítok mindig, mert engem zavar a retek,de a cuccaihoz nem nyulhatok,és én napi másfél órát edzek heti 5x itthon. Addig ő iszogat, netezik. Osztott muszakban vagyunk, este meló 6-tól kb fél 9ig. Utána ismét iszik netezik, én meg aludnék. Másképp élünk teljesen. Ha otthon vagyunk, nekem vannak dolgaim délelőtt, amíg ő kialussza magát minimum délig. De délután is max főzés, haverozas ami megy.
34. 4c1a787e8f (válaszként erre: 8. - Evawitch)
2016. szept. 13. 08:57
Hosszútávon hogy gondolod egy ilyen fickóval? Természetesen egy párkapcsolatban kell alkalmazkodni, neked is, de ebben maximálisan megoldást kell találni. Nem az a baj, hogy van ilyen bajotok. Nekünk is van. Az a baj, ahogy ő hozzááll a megoldáshoz.. Meg azért az az iszogatás... Mi lesz később?? Bizti ő kell neked?
33. nikletty (válaszként erre: 32. - Evawitch)
2016. szept. 13. 08:47

ha amúgy máskor tudnál aludni szerintem nem bánnád ám az éjszakai sexet időnként...

hogy piás szagú és zavar totál megértem... én ezt el sem tudnám képzelni, nem valami csábító.

Nem tudom mennyire szereted, de ha ezt nem érti meg, vagy ha csak ritkán lenne ilyen, de azt írod minden este.... hát... rajtad múlik meddig viseled ezt el.

32. Evawitch (válaszként erre: 30. - Nikletty)
2016. szept. 13. 08:44
Na ez miatt utáltam meg az egész dolgot, mert mindig későn akart neki allni, meg pia szagú embertol hányingerem van... Nem érti meg. Fogat se mos,max száj víz mostanában, mert az egyszerűbb... gusztustalannak tartom azt , aki nem mos fogat, ez van... Csak miattam mos néha fogat, nem saját maga miatt. Fürdés az nrm gond, csak ez...
2016. szept. 13. 08:40
Ne jöjjek vissza következő szezonra dolgozni, mert nincs külön szobám? Szálloda sokszor úgy tele van, hogy nincs rá lehetőség. Közelben nincs semmi más szállás, város 1 óra gyalog...
30. nikletty (válaszként erre: 27. - Evawitch)
2016. szept. 13. 08:38

hát az emberek többsége este, alvási időben sexel :P

ha ő éjfél körül fekszik csak, te meg már elalszol simán lehet hogy simogat, hogy közeledjen, a sex nincs időhöz kötve (nálunk sincs)

29. Evawitch (válaszként erre: 28. - Nikletty)
2016. szept. 13. 08:37
Úgy közlekedik részegen, amikor totál az, mint a lovak. Mindig ezt mondom neki is...
28. nikletty (válaszként erre: 21. - Evawitch)
2016. szept. 13. 08:36

hát olyannal aki vedel minden este, nem élnék...

hát akkor itt a probléma... ő nem is gondolja, hogy hangos, vagy ilyesmi... egy ittas ember nem tud tapintatos lenni

27. Evawitch (válaszként erre: 26. - Nikletty)
2016. szept. 13. 08:34
Éjjel vagy hajnalban, amikor aludnèk? 😯
2016. szept. 13. 08:32

Szerintem az ilyesmi mindenkinél egyedi, ill persze szokás kérdése is... van amiről le lehet szokni, valamire meg rá lehet szokni, felnőttek vagyunk már. (Pl papámnál volt ilyen kattogós óra anno, első este zavart, következő este már észre sem vettem)

Szerintem párod lehetne tapintatosabb. Az enyém az. Ő olyan fajta, hogy ha a gyerekünk visongat, játszik, akkor is simán alszik a nap bármely szakában.

Engem van, hogy zavar a fény ha ő még dolgozik a gépen, de akkor megengedi hogy lekapcsoljam. S nem szokott pakolászni alvás időben.


A simogatás kedves dolog, ám mindenki felébredne rá. Olyankor tán véletlen nem együttlétet szeretne kezdeményezni a párod? :D

2016. szept. 13. 08:23
Ja a szex se megy és nem is ment soha, csak az elejen és azután untam meg a dolgot, hogy túl fáradt voltam mindig hozzá. Jött az anyagi probléma, elhalasztott dolgok és szó szerint nincs szükségem erre. Nekem havi 1-2 elég, neki heti 3 minimum kellene. Ezen is megy a vita.
24. NomNom
2016. szept. 13. 08:22

Egyébként szerintem valami nyugató hatású teát kéne innod v ilyesmit már az idegeid miatt nem tudsz aludni. A tudatalattid "tudja", hogy korán kell majd kelni, aludni kéne és egyre inkább feltúrázod magad ezen.

Ismerős a szitu.

23. Evawitch (válaszként erre: 19. - Aidaeva)
2016. szept. 13. 08:19
Erre azt mondta , hogy nem párkapcsolat ,ha külön alszunk.
22. NomNom (válaszként erre: 15. - Evawitch)
2016. szept. 13. 08:19
Attól még hallod az ébresztőt, csak letompítja a zajokat. Én is ezt csináltam.
21. Evawitch (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2016. szept. 13. 08:18

Ez ugyanaz 4 éve.

Utólag jöttem rá, hogy alkoholista... Amíg nem volt pénzünk semmire,addig nem tűnt fel nekem, mert ritkábban vett sört. Akkor igaz, hogy bio herbal sz@rt szívta és függő lett tőle. Utána laktunk külön 1 évet és azt hittem, hogy külföldi munka , anyagi probléma megoldása után más lesz a helyzet. Itt inkább az esti piálás a probléma, addigra vedel be jó sokat és hülye tőle.

20. aidaeva (válaszként erre: 17. - Evawitch)
2016. szept. 13. 08:15
Biztos megfelelő partnert választottál?
19. aidaeva (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2016. szept. 13. 08:15
Teljesen normális vagy :-) mi emberek nem vagyunk egyformák. Én olyannyira rossz alvó vagyok, hogy a férjemmel még külön helyiségben is alszunk. Alapból más a bioritmusunk, mert én 10-től alszom reggel 8-9ig, Ő meg éjféltől 7 óráig és nekem nem ment az, hogy mellettem még tévézik vagy laptopozik és én meg úgy alszok... Este összebújunk, filmezünk, de utána mindenki megy a maga kis "kuckójába" aludni. Ő ma már teljesen elfogadja ezt. Ha nyaralni megyünk vagy olyan helyre, ahol 1 ágyban alszunk akkor meg viszek magammal füldugót, nekem a viaszos bevált és kényelmes is.
18. andi6020 (válaszként erre: 17. - Evawitch)
2016. szept. 13. 08:13
Neked mindig piás pasid van? :O
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook