Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudok olyan férfira felnézni, aki nem tud helyesen írni! Ez baj? fórum

Nem tudok olyan férfira felnézni, aki nem tud helyesen írni! Ez baj? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
154. globus
2010. szept. 9. 19:40

Azért valljuk be, chaten az ilyen hamar kiesik a pikszisből.

Van hely, ahol elsődleges szempontnak számít.

153. 480b578442 (válaszként erre: 144. - Survivor3)
2010. szept. 9. 17:58

EZ KIRÁLY:-)

XD

2010. szept. 9. 13:18
milyenek vagytok....:-) valakinek ez fontos
151. t.Ili (válaszként erre: 150. - Jozsi.38)
2010. szept. 9. 10:11

Így van.

Bár én sem vagyok egy nyelvész.Mióta kevesebbet olvasok ,sokat felejtettem.

Még jó,hogy van aki aláhúzza nekem is pirossal,ha vétek! ☺☺☺

2010. szept. 9. 10:04
t.ili, ha olyan helyre kell írnia, átnézzük és kijavítjuk :)
2010. szept. 9. 10:01

Inkább legyen nagyon jó természetű pasi rossz helyesírással,mint jó helyesíró rossz természettel megáldva.

Én is inkább leírok mindent a párom helyett,csak maradjon olyan jó mint eddig:))

148. t.Ili (válaszként erre: 143. - Jozsi.38)
2010. szept. 9. 09:58

Nyilván való,hogy a fiúk később érnek. Gondolj az általános iskolára!

Mire odakerülnek,hogy értenék a nyelvtant,akkor már rég nem tanítják nekik.

De ha jó a pasi minden másban....! Leírunk mi helyette mindent,,,,ugye lányok?

2010. szept. 9. 08:48
én pedig sok olyat ismerek. nem azért írnak hibásan mert nem akarnak, hanem egyszerűen kikerültek az iskolapadból és onnantól elfelejtik, már nem ragaszkodnak olyan görcsösen hozzá hogy jól írjanak
146. árnyjáték (válaszként erre: 143. - Jozsi.38)
2010. szept. 9. 08:44
jozsi.38 nekem nem az a tapasztalatom,hogy nagyon sok férfi nem tudna helyesen írni.
2010. szept. 9. 08:24
survivor :DDD
2010. szept. 9. 08:01

Tudomásúl kel veni, hogy vannak ojan férfiak akik nem tuddnak hejesen írni!

Atól még lehet szép ember.

2010. szept. 9. 07:58
árnyjáték van egy rossz hírem. nagyon sok pasinak rossz a helyesírása, válogathatsz sokáig :) csak nehogy megbánd később
142. 2e0264df59 (válaszként erre: 138. - Árnyjáték)
2010. szept. 8. 21:01
én is remélem :-)
141. Szanka (válaszként erre: 1. - Panka78)
2010. szept. 8. 18:52
Én is így vagyok vele.
2010. szept. 8. 16:47

Ha,ha ha !

Még ilyet nem hallottam!

Ha büdös a lába és izzadság szaga van akkor dögös macho?

2010. szept. 8. 16:31
9 éve vagyok a férjemmel,de az írását lehet,hogy csak jó fél év elteltével láttam.Valahogy nem érdekelt,meg volt az a bizonyos szikra,kölcsönös szimátia stb..Kit érdekel akkor az írás????!!!Az ,hogy a mindig szót hosszú vagy pontos i-vel íja.Kit érdekel??!!(amúgy fogalmam sincs,hogy írja:D)
2010. szept. 8. 16:19

:)

Remélem lesz még olyan fórum,ahol egyetértünk dolgokban és akkor helyrehozhatjuk ezt a kis félreértést:)

Szép napot:)

2010. szept. 8. 15:58
én nem kerítettem belőle semekkorát, és Isten ments, hogy valami bajom legyen veled. Már többször leírtam, hogy nincs azzal semmi baj, hogy így gondolod. (és ezt a fórumot kivéteéesen végig figyelemmel kísértem, én voltam az első aki ezt leírta) Csak próbáltam kifejteni az én véleményemet, de az nem került sehogy sem elfogadásra hanem kötekedésnek lett titulálva.
2010. szept. 8. 15:50

Nem tudom mi bajod van velem,én csak a véleményem írtam le eddig is.

Mint bárki más.

Biztosan van valami,amiről azonosan gondolkodunk,de ez nem az.

Szerintem nem olyan nagy baj ez,mint amekkorát kerekítünk belőle.

2010. szept. 8. 15:46

az minden evidens amit te írsz...


kár, hogy mereven elzárkózol attól, hogy közös nevezőre jussunk valamilyen szinten, de mindegy.

134. árnyjáték (válaszként erre: 132. - 2e0264df59)
2010. szept. 8. 15:24

Gondoltam,hogy a fizikára-kémiára reagálni fog valaki,de evidens,hogy én nem erre gondoltam.

Se a 'melegség',se a korkülönbség nem sorolható ide szerintem.

A helyesírást tanuljuk és aki ír/olvas,az egy életen át gyakorolja.

Én nem várok sem vállveregetést sem megerősítést,ez csak az ÉN véleményem.

2010. szept. 8. 14:26
még egy gondolat: ha a fórum iddítója másképpen teszi fel a kérdést ami "nyomasztja", egészen más hozzászólások érkeztek volna. Azt pedig döntse el más, hogy ez nyelvtan vagy pszichológia.
132. 2e0264df59 (válaszként erre: 131. - Árnyjáték)
2010. szept. 8. 14:13
nagyon jól gondolkodsz, neked ez a fontos ezt tarts szem előtt. De arra számíthatsz, hogy egy fórumban efelöl nem feltétlenül megerősítést és vállveregetést fogsz kapni. Minden esetre fizika és kémia általános iskolában is van. És nem hiszem, hogy itt bárki is a másik torkának ugrott volna. Szóval én csak ismételni tudom magam: mindenki az alapján választ párt magának ami alapján akar. Nem ítélem el a melegeket sem vagy azt ahol nagy a korkülönbség. Nekem például sosem kellett volna nálam fiatabb pasi vagy olyan aki festi a haját és még sorolhatnám. Ha fórumot indítanék erről akkor biztos kapnék hideget-meleget.
2010. szept. 8. 13:48

Az általános iskolában nincsenek ilyen tantárgyak...

Viszont van magyar nyelv és helyesírás.

Szerintem felesleges egymás 'torkának ugrani'.

Van aki így gondolja és van aki úgy.

Engem továbbra is irritál és ez akkor sem fog megváltozni,ha emiatt nem találom meg a párom.

Mert nem vagyok hajlandó olyan levelet elolvasni,vagy válaszolni rá,ami hemzseg a hibáktól.

De továbbra is azt mondom:nem vagyunk egyformák,ezt is másképp látjuk mint megannyi más dolgot.

2010. szept. 8. 13:32
Kedves rossz helyesíró és olykor koszos kezű férfiak! Várjuk a hasonló fórumokat mint: "Azonnal kiábrándulok egy nőből ha nem tudja mi a kombinált fogó és a nyomatékkulcs. Baj?" "Gyermekem anyja csak az lehet aki ötös volt fizikából, kémiából meg minimum négyes. Baj?" "CICUSKÁM! Tedd zsebre a kezed ha nincs frissen manikűrözve" És még sorolhatnám.... Nos, nem tudom hányan veregetnénk a vállukat a nőneműek közül (holott itt egy pasi sem kérte ki magának) pedig mindenki azt tart fontosnak a párválasztásban amit akar. De nem várjon feltétlen megerősítésr ebben másoktól.
129. pusztiju (válaszként erre: 127. - Gyongyi0313)
2010. szept. 8. 11:43

Szia!

Tisztázzunk valamit: más egy retkes koszos kéz és más egy dolgos munkás kéz.. Tudod, vagy sem, egy olajos kezet még mindig nagyon nehéz karban tartani.. s ezt leírták előttem.. Igaz, ma nagyon lenézik azokat az embereket, akik kétkezi munkát végeznek.. pedig nem lenne szabad, hiszen ha munkás nem lenne, az értelmiségi elmehetne oda ahonnan jött. Egy kissé keményen fogalmaztam, de ez a valóság.

Ezen a fórumon ki ecseteltétek milyen fickóra tudnátok felnézni s kire nem.. ezek után már csak annyit mondhatok.. Ha egyszer fülig szerelmesek illetve szerelmes leszel, nem a helyes írással fogsz foglalkozni, nem azt fogod nézni milyen a keze, hanem a belsőt fogod látni, ami mindent megmutat egy emberről. Ki tud helyesen írni s ki nem, adottság kérdése, ha jó nyelvérzékkel áldotta meg a sors akkor nem kell neki korrepetálás, olyan kézírása lesz amilyet megálmodtál, ha viszont ezt az adottságot nem örökölte bármennyit gyakorol akkor is hibásan fog írni. Nem tudtok olyan férfira felnézni aki nem tud helyesen írni? Óriási nagy hiba, soha nem fogjátok megtalálni az igazi nagy Ő, ha ilyen felfogással éltek! Minden embernek vannak hibái, hiányosságai s ezeket vagy elfogadjátok vagy örökre becsukhatjátok magatok mögött a ajtót s álmodozhattok az általatok megálmodott "igazi" férfiról.

128. jozsi.38 (válaszként erre: 127. - Gyongyi0313)
2010. szept. 8. 05:46
akkor még nem tudod, hogy az olajat a köröm alól nem lehet kivakarni :( ráadásul aki ilyen szakmában dolgozik egy idő után a kézbőr kiszárad a folyamatos igénybevételtől és beszívja a bőre az olajat így még nehezebb lemosni a kézről
127. gyongyi0313 (válaszként erre: 70. - Pusztiju)
2010. szept. 7. 21:32

Szia!

Vannak már olyan készítmények, amik kiválóan oldják a koszt - többek között olajat is. Lehetetlenség nincs, csak tehetetlenség. Ha munka közben érem el, találkozok vele, egyértelmű, hogy dolgos kéz koszos. De, egy akár hétköznapi találkozás este, vagy szombaton buliba, koszos kézzel jelenjen meg nálam kizárt.

2010. szept. 7. 08:44
Nem olvastam vissza, így nem tudom, a többiek mit írtak...de! Sok esetben az ember valamilyen tulajdonságot, elvárást társít ahhoz, hogy tud-e a másik helyesen írni, vagy sem. Nekem is fontos nagyon. A párom mégsem jó helyesíró, én anno versenyeket nyertem, igaz, itt a hoxán nyilván nem figyelek oda annyira a helyesírásra:) szóval ez csak egy kifogás szerintem, ha valakire felnézel, nem a helyesírás dönti el...szerintem.
2010. szept. 7. 08:15
én egy olyan emberhez mentem akinek POCSÉK a helyesírása. de! attól egy 1000mester, aki mindenhez ért és szuper apja a gyerekeimnek, valamint mindenben segít itthon. ha olyan helyre ír, általában megkér hogy javítsam ki a hibákat, ezt megteszem és ennyi! egyébként gyakorlatilag olvashatatlanul ír... :)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook