Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tud dönteni köztem es az exe között fórum

Nem tud dönteni köztem es az exe között (beszélgetős fórum)


1 2
19. michelle.r (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 21:04
Jól sejtem, hogy ebben a családban nem túl magas az érzelmi intelligencia?
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2020. febr. 25. 20:43

Egyszer talalkoztam a lannyal..de utana duzzogott 3 hetig hogy mert azt hitte apja visszamegy hozzajuk..csunyan is beszelt hogy engem soha nem fpgad el..stb..

Szoval ezert nem csinaltunk meg kozos programokat..

Utanna apja elbeszelgetett vele,ugy néz ki megértette..de azt mondta nem fogadja el..

17. michelle.r (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 20:38
A gyerekének van erre igénye? És ha igen, miért nem csináltok közös programokat? Miért nem megy hozzátok? Ha még a lánya előtt sem vállal fel, tényleg gondolkozz, hogy meddig asszisztálsz még a vekengéséhez.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Globus)
2020. febr. 25. 20:31
Ezt mondom en is neki hogy a gyerek nem 5 eves hogy ogy ajnarozza minden hetvegen lassa stb
15. globus (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 20:29
A gyereke anyja, de a gyerek 18 éves. Meddig akar ezzel takarózni? Lassan unokája lehet :) Kicsit úgy tűnik, most véded valamiért, de hidd el, mindegy, hogy mit mond. Az számít, amit tesz, márpedig téged használ, de hozzájuk tartozik. Ha nem változik a helyzet, hosszú idő után gondolj majd vissza ennek kontrasztjára: mit mondott és mit csinált.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2020. febr. 25. 20:16

Velem epp az hogy nem papucs

.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2020. febr. 25. 20:15

Sajnos en is a fele hajlok hogy mig neki nyalizik..addig nem erdeklik az en erzeseim mit gondolok errol


Mindig azzal takarozik hogy de a gyereke anyja..tehat legyen meg a jo kapcsolat ne vesszenek ossze

.de azzal hogy neki egybol megy mikor az futyul

12. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 20:14

Ez esetben ülj le és beszélgess el magaddal, akarod-e ezt az életet. Kell neked egy papucs? Egyébként egy saját értékítélettel rendelkező felnőttet hogy lehet az apja ellen hangolni?


És ha bármiről nem lehet beszélgetni, akkor nem a társad.

2020. febr. 25. 20:12

Aki nem tud dönteni, az döntött. A válasza: NEM.


A 18 évesek már csak ilyenek, önállósodnak, elkezdik kialakítani a saját életüket, amiben a szülőknek kisebb szerepe van már. És ez így természetes. A fickó nem tette le melletted.a voksát. Ha így lenne, a helyén tudná kezelni a kapcsolatát az ex-szel. Ami jó, ha szuperük működik, hisz a gyerekek, az unokák örökre összekapcsolják őket. De ő a múlt, és te vagy a jelen.


Az ex nem fog tudni szétszakítani, ha ti összetartoztok. De ha téged pattint le, hogy az exnek pattanjon, ha hívja, nem ezt mutatja.

10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 20:09

Szép kilátások...

Nem éri meg.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 8d00a82c06)
2020. febr. 25. 20:07

Nem lehet vele errol normalisan..retteg hogy az exe dühos lesz es ellene hangolja a gyereket..ezert inkabb mindent megtesz nekik

.meg egy papucs is

8. 8d00a82c06 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 20:04

18 éves lánya van, tehát nem vagytok huszonévesek. Legalábbis a pasi nem.

Nem lehetne felnőtt módjára ezt megbeszélni?

Ez már nem az első fórumod erről, de látom nem változott semmi.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 8d00a82c06)
2020. febr. 25. 20:00

Hat idegileg most kivagyok már ettől...

De az a baj hogy szeretem es ö is szeret..csak szerintem hamar jott el onnan es az exe dühos es mindent kitalal csak hogy szétszakitson

6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 19:55
Neked kell tudni, hogy ez a pasas megéri azt hogy lelkileg padlóra kerülj. Nekem egy se érne ennyit. Szórakozzon mással.
2020. febr. 25. 19:54
De az exe meg igy ugraltatja,hogy ugy csinal mintha a gyerek 5 eves lenne...
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2020. febr. 25. 19:53

Beleszerettem es azt mondja ö is szeret

.de ertsem meg van egy lánya akivel eddig eggyutt elt es most nehez megszoknia hogy ritkan latja..raadasul a lányanak mar baratja is van ezert ritkan talalkozik amugy is az apjaval..

2020. febr. 25. 19:40
Nekem nem érne ennyit..
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 19:40
Így leírva, átolvasva ugye te is látod...
2020. febr. 25. 19:31

Sziasztok

Oktoberben költozott külon a exétől annak van egy 18 eves lánya..és mi deceberben ismerkedtunk ossze..szerintem még nincs rajta tul..

Főleg hogy a nö programokat szervez neki es a lányát vigye hêtvegere..a nőnek nem mondd nemet inkabb akkor velem nem találkozik..

Kettönk kozott orlodik erzem..es e maitt en is bizonytalan vagyok..

Mert eddig fontos volt neki hogy minden hetvegen lassan..mostmar hogy az exe megtudta hogy vagyok..most inkabb ritkitana a talalkozasokat..

Es eddig folyton mindennap beszelt a nöröl...igaz csak azt meselte mi volt a negativ es hogy verte at tobbszor a nő..stb..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook