Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kapom vissza azt, amit adok. Az élet egyik területén... fórum

Nem kapom vissza azt, amit adok. Az élet egyik területén... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. krisztikrisz (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2022. máj. 2. 22:52

"Van néhány kivétel, neked ezeket az embereket kell megtalálnod és befogadnod az életedbe..."


Igen, az arra érdemes embereket kéne keresnie.

11. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 22:51
Hallottál az adás öröméről? Pusztán azért adsz, mert örömet okoz. Azt is megválaszthatod hogy kinek. Sok mindent lehet adni. Valaki az idejéből, valaki a figyelméből. Nem feltétlenül anyagi dolgok.
10. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 22:44
Azért adsz, hogy kapjál? Mert akkor ez öncélú, kereskedelmi szemléletű magatartás.
2022. máj. 2. 15:47
Előbb-utóbb visszakapod! Nem attól, akinek te segítettél, mert a karma nem így működik. Más embertől (akár idegentől) fogod visszakapni :)
8. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 15:02
Ha idegen embereknek adsz, (akár csak kedvességet, figyelmességet) akkor valahol valakitől előbb-utóbb vissza fogod kapni. Viszont ha baráttól vársz segítséget, amikor bajban vagy és nem kapsz, míg te hasonló helyzetben adtál, akkor azokat a kapcsolatokat érdemes felülvizsgálni és leépíteni.
2022. máj. 2. 12:52
Én már nagyon megnézem és megválogatom, hogy kinek teszek szivességet.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 12:49
Vagy az is lehet, hogy túlértékeled magad és amit "adsz".
5. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2022. máj. 2. 12:18
*rúgnak
4. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 12:17

nem biztos,hogy te vagy a hülye,az emberek nagy része ilyen,csak várnak,de mikor te kerülsz bajba ,nemcsak le vagy ejtve,még rúggnak is beléd.

Van néhány kivétel,neked ezeket az embereket kell megtalálnod és befogadnod az életedbe...

2022. máj. 2. 11:05
Valamit rosszul csinálsz.
2022. máj. 2. 11:02

Ha azért csináljuk, mert vissza szeretnénk kapni, akkor tényleg nem... nekem konkrétan segítő foglalkozásom van. Én vagyok az, aki mindenkinek ismerőse, de ha nekem kellene ismerős, akkor nincs egy se :D Ez ilyen, bele lehet kalkulálni, örüljünk, ha dolgozhatunk egészségben.

Ha családban, magánéletben sem térül vissza semmi, az gáz...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook