Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem jó! :( fórum

Nem jó! :( (beszélgetős fórum)


15. ebf2510f25 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. okt. 20. 23:02
A volt férjemmel 4 évig éltem így, aztán elváltam. Nekem túl fontos a szex egy kapcsolatban ahhoz, hogy vele maradjak.
14. sunshine24 (válaszként erre: 13. - C6560fb39d)
2010. okt. 18. 20:28
Hát, mondjuk az igaz, hogy én akkoriban még Brad Pittet sem kívántam volna.
13. c6560fb39d (válaszként erre: 12. - Sunshine24)
2010. okt. 18. 15:09
Szerintem itt már többről van szó,mást kívánna...a társától hidegült el,a vágy megvan benne más iránt.
12. sunshine24 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. okt. 18. 12:28
Én is éreztem ezt. Aztán abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Azóta minden a helyén van. Nálam olyan szinten csökkentette le a vágyat, hogy azt hittem lőttek a kapcsolatomnak. Lehet, hogy nálad nem ez a helyzet, de ezen is érdemes elgondolkodni.
2010. okt. 17. 22:24
Egyáltalán nem hangzik hülyén, pontosan tudom, mit érzel.
2010. okt. 17. 22:12

Köszönöm, hogy írtatok. :(

Nagyon magam alatt vagyok pedig ma együtt voltunk, de lelkileg nagyon rossz. Ez biztos hülyén hangzik, de nem kívánom a lényét az illatát a száját a bőrét az érintését....:(

Van olyan ember aki, ha elmegy mellettem már "libabőrös" vagyok és, ha a szemembe néz elveszek, de hiába rendes a barátom, hiába, mint embert szeretem nem tudom átélni vele a testi dolgokat, mert egyszerűen nem kívánja a lelkem! :(

9. 266abbdae5 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. okt. 17. 22:07
Ha nincs meg a vonzódás részedről az nagyon nagy probléma.Szerintem nem mellette lenne a helyed,de ezt így nem merem igazán kijelenteni,mert biztosan azért vagy vele,mert más területeken meg teljesen jók vagytok együtt...de ha valakihez nem vonzódom,akkor az nem páromnak való,nem lehet teljes a dolog,maximum baráti!Ne okold magad...ha nem megy,ne erőltesd!
2010. okt. 17. 22:05
Te már nem szereted őt,ez mindennek az oka szerintem.
2010. okt. 17. 22:05

"Van olyan, hogy az ember nem kíván teljes lényével egy másikat csak megteszi "amit kell", de aztán jön egy olyan ember akinél mindez nem nyűg, hanem maga a menyország lesz?"

Jaj persze,hogy van!

Én is éreztem már ezt....Ha erre rájöttél,az már egy jó dolog,és tudod,érzed is hogy valami más irányban kellene elindulnod.De cselekedj mielőbb!

2010. okt. 17. 22:03
Volt olyan, hogy teljesen tiszta fejjel csináltam végig, semmi átélés, semmi vágy. És van olyan, hogy utána mással meg egészen más, és nem kötelességként éli meg az ember. De hogy utána az meddig tarthat, és nem következik-e be megint az eltávolodás, az két emberen is múlik. Lehet, hogy nálatok is mindketten picit hibásak vagytok?
2010. okt. 17. 22:00

Voltam, de pár hétig bírtam. A lelkemnek se esett jól a vele való együttlét.

Kívánom, hogy megtaláld azt az férfit,akivel a mennyországba érzed magad. :)

4. c6766641b8 (válaszként erre: 2. - E6e0edf3bd)
2010. okt. 17. 21:59
Legalábbis nem úgy ahogy kéne..:(
2010. okt. 17. 21:59
Hááát....nem lehet,hogy elmúlt az a nagy tüzes izzó vágy iránta..?Nem biztos,hogy ez azét lenne mert mondjuk,a libidód a béka feneke alatt van,hanem ráuntál esetleg,másra vágysz..
2. e6e0edf3bd (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. okt. 17. 21:59
Hát bizony ez azt jelenti, hogy már nem szereted.
2010. okt. 17. 21:57

Volt már Veletek olyan, hogy együtt voltatok a párotokkal és nem volt jó akármit is tett? :(

Megölelem, megcsókolom, de nem kívánom igazán.

Utána olyan rossznak érzem magam és magam okolom, de tudom, hogy van (lenne) olyan férfi akihez vonzódnék, akihez úgy bújnék oda, hogy szerelemmel és vággyal, de így csak kínlódás ez nekem.

Valahol érzi ezt a párom is és már egyre inkább nem akarom ezt a dolgot.

Van olyan, hogy az ember nem kíván teljes lényével egy másikat csak megteszi "amit kell", de aztán jön egy olyan ember akinél mindez nem nyűg, hanem maga a menyország lesz? :(

Köszönöm!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook