Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem esek teherbe fórum

Nem esek teherbe (beszélgetős fórum)


129. csacsa (válaszként erre: 125. - Brenda)
2007. máj. 25. 09:23
Teljesen egy cipoben jarunk en is 25 eves koromben lettem terhes a csajszival es tervezett baba volt ! vagyis egyik honapban azt mondtuk ok johet a baba , a masikban terhes voltam vele! Egeszesges baboci volt es meg mindig egy tunemeny. En is 2 eves koratol probaltam a masodikkal teherbe esni de azota semmi! Az egyetlen kulombseg hogy en mar 34 vagyok vagyis 3 evvel idosebb nalad :o(
128. Brenda (válaszként erre: 127. - Csibe78)
2007. máj. 25. 09:02

Szia Csibe!


Természetesen járok nőgyógyászhoz, rengeteg pénzt otthagytam az elmúlt években, és mindig elmondom, hogy babát szeretnék. Volt gond a hormonokkal, nagyjából rendbetették, de a progeszteron szintem még mindig kicsit alacsonyabb a kelleténél. A férjemet is vizsgálták. Az eredménye "valamivel a normális alsó határa alatt" lett, tehát ez sem könnyíti a dolgot, de azért nem lehetetlen.


Viszont a táplálékkiegészítők, amik neked meghozták a babát, nagyon érdekelnének. Meg tudnád írni üzenetben, hogy mit szedtél?


Köszönöm!

127. Csibe78 (válaszként erre: 125. - Brenda)
2007. máj. 24. 22:05

Szia!


Mi is sokáig próbálkoztunk, lombikon is voltunk, ami anyagilag és lelkileg is megterhelő volt. Ráadásul végig sem tudtuk csinálni, mert a felénél le kellett állni vele. Teljesen összeomlottam. Azt hittem, hogy mindennek vége. Aztán a párom ismerőse ajánlott különböző táplálékkiegészítőket. Nem sok reményt fűztem hozzájuk, de a lombiknál kellemesebb volt. 4 hónapra rá jött a baba. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy közben a sógornőm is terhes lett. Ez még jobban megtört. Úgy éreztem mindenki ellenem van. Ráadásul ők nem is akartak babát. (látszik) A munkahelyen is összejöttek a gondok, aztán úgy voltam vele, hogy nagyon belefáradtam már ebbe az egész baba projektbe, és feladom. És láss csodát... 4100 g-mal és 52 cm-rel megszületett a kisfiam. Soha ne add fel!!! És ne görcsölj rajta, mert akkor biztos, hogy nem fog sikerülni. Tudom, hogy nem egyszerű a dolog, de próbáld elvonni a figyelmed arról, hogy kistesót szeretnétek. Meg talán egy alapos kivizsgálás sem árthat. Lehet, hogy a hormonháztartásod rakoncátlankodik. Egy próbát ez is megér!!! :)))

126. opál (válaszként erre: 124. - Csacsa)
2007. máj. 24. 18:20

látod ez az.....így kell megközelíteni a dolgot!

A másik pedig,hogy csak pozítívan!:-)))(minden értelemben!):o)))

125. Brenda
2007. máj. 24. 18:02

Sziasztok!


Nem olvastam vissza a réggebbi dolgokat, de úgyis kívülről tudom a témát, mivel én is nyakig benne vagyok.


25 éves koromban terhes lettem az első gyermekemmel pikk-pakk, 2. vagy 3. hónapban. Meg is született rendben, gyönygörű szép, aranyos gyermek. Aztán 2 évenként szerettem volna a többieket szülni, mert sok gyereket (legalább négyet) szerettem volna (szeretnék. De 2 évre rá nem jött a következő baba, 3, 4, 5 évre sem... Én pedig nyilván nem fiatalodok, 31 múltam. A reményeim egyre inkább szerte akarnak foszlani. Persze nem adom fel, de olyan gyorsan telnek az évek! És én mind csak azon görcsölök, hogy ha lesz is tesóka egyszer, milyen nagy lesz a korkülönbség. Minden hónapban azt hiszem, hogy most terhes leszek, aztán mindig jön a nagy piros csalódás. Aztán új reményteli hónap, majd csalódás. És eközben magam teljesen elhanyagoltam, meghíztam, mert frusztrált és kissé talán depis is lettem a sok meghiúsult álomtól. Engem is biztassatok egy kicsit! Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!

Brenda

124. csacsa (válaszként erre: 123. - Opál)
2007. máj. 24. 17:52
igy van :o)))) En is meg remelem lesz kisteso, pedig sokan feladtak volna mar! :o) de nekem akkor is lesz :o))))))))))))))))))
123. opál (válaszként erre: 122. - Csacsa)
2007. máj. 24. 17:46

:-))


Köszi a bíztatást és remélem tényleg hamarosan pozítiv lesz a tesztem!

Tényleg sokat fejlődőtt az orvostudomány....és a remény hal meg utóljára!:-)

122. csacsa (válaszként erre: 119. - Opál)
2007. máj. 24. 17:13

Hat akkor tenyleg csak ido kerdese! Es a korod miatt ne aggodj!! erezni fogod ha oreg leszel hozza, de mugy tunik mindha ez bekovetkezne mostanaban :o)))


Ja a nagyim anyukajat es az ikertestveret 41 evesen szulte!! Es nem szabad elfelejteni hogy az mar 57 evvel ezelott vol es azota mar nagyon sokat fejlodtunk :o)))

121. Csibe78 (válaszként erre: 92. - Csutka)
2007. máj. 24. 17:09
Nálunk én ettem a méhpempőt, a párom a macat. Nekünk segített. Csak nézd meg jól, milyet szerzel be, mert ezek között is nagy a különbség.
120. Csibe78 (válaszként erre: 91. - Sophialoren)
2007. máj. 24. 17:07
Multi maca? És azóta találtál? Én igen!
119. opál (válaszként erre: 115. - Csacsa)
2007. máj. 24. 17:07

Szia!


Mind a kettőnket megvizsgáltak már és minden oké velünk!

A peteérésemet figyelemmel kisérem,ebben nagy gyakorlatom van hiszen már jó régóta szeretnék(nk) babát!

118. opál (válaszként erre: 113. - Sophialoren)
2007. máj. 24. 17:04
Méhpempő....cickafarkfű tea és palástfű tea,ami erősítí a méhet,ezek természetes módszerek és nincs mellékhatásuk vagy ha van annak örülnénk és úgy hívnánk:kisbaba!:-)
117. csacsa (válaszként erre: 116. - Sophialoren)
2007. máj. 24. 16:50
rendben
116. sophialoren (válaszként erre: 114. - Csacsa)
2007. máj. 24. 16:34

holnap reggel jelentkezem és akkor segíts nekem! most mennem kell, mert iszonyatos borulás és szél jött, mindjárt zuhog szerintem

sziasztok!

115. csacsa (válaszként erre: 110. - Opál)
2007. máj. 24. 16:25

es a parod is az?


Mert ha mind a ketten egeszsegesek vagytok lehet hogy segiteni kene a babonak azzal hogy nezed mikor vagy termekeny :o)) mert ez igazabol egy honapban csak 2 nap es akkor is csak 20 szazalak az esely!

114. csacsa (válaszként erre: 112. - Sophialoren)
2007. máj. 24. 16:23

ha itt vagy segitek

kiabalj!!!

113. sophialoren (válaszként erre: 110. - Opál)
2007. máj. 24. 16:09
"amit lehet, kipróbáltam" - miket?
112. sophialoren (válaszként erre: 109. - Csacsa)
2007. máj. 24. 16:08
nem, mert ha rákattintok, egy angol nyelvű oldal jön fel és ha rákattintok a virágos-katicás vonalra, akkor meg még egy angol oldal...
111. sophialoren (válaszként erre: 110. - Opál)
2007. máj. 24. 16:07
szóról szóra ezeket gondolom én is:)
110. opál (válaszként erre: 98. - Sophialoren)
2007. máj. 24. 16:05

Köszike...kedves vagy!


Én is ezen *zóm magam és rettegek,hogy eltelik még 1 év aztán még 1 és egyszercsak VÉGE!!:-(

Amit lehetett kipróbáltam és egészségesek vagyunk mindketten....akkor meg mi a baj??

Nem értem és dühit,hogy nem én irányitok ezzel kapcsolatban. Talán lazábban kellene vennem,de könyörgöm 36 éves leszek.....és semmit sem tudok felmutatni azon a sok papíron kívül amit azért kaptam,mert egészséges vagyok.....na persze!!:-(

Jó lenne már egy kis remény!:-)

109. csacsa
2007. máj. 24. 11:13
na megy?
108. csacsa (válaszként erre: 107. - Sophialoren)
2007. máj. 24. 10:54

ramesz a nevemre, ott rakatintasz a vonalzora majd kijon egy oldal ahol a tetejen egy pelda vonalzo van ott arra katintasz, majd kivalasztod bal oldalt a ciklusod hosszat es a volnalzo kinezetet majd a 2 lepes jon itt kivalasztod a kis figurat 3 lepes pedig beirod hogy mikor kezdodott az uj ciklus irhacc kis szoveget is de a kepefeltolteses reszt ne hasznald nem jo majd a kovetkezo lepesnel kapsz kodokat , neked az ilyn kezdetu kodot kell bemasolnod a bemutatkozasodhoz : <a href="http

elmented es magatol mozog is :o))

2007. máj. 24. 10:47
nem tudom megcsinálni, kell kérnem valami segítséget...
106. csacsa
2007. máj. 24. 10:01
Ja es ha rakatintasz az enyemre akkor odaugrik az oldal ahol tudod csinalni.
105. csacsa (válaszként erre: 104. - Sophialoren)
2007. máj. 24. 10:00

Pedig igy van ugyhogy legyel nyugottan vidam :o))) Jon az a baba meglatod !! :o))


A vonalzo meg a ciklust mutatja es a peteereset, nezd meg az enyemeket de ne a tojasost az csak tetszik de nem jo :o)) a tobbi igen :o)

104. sophialoren (válaszként erre: 103. - Csacsa)
2007. máj. 24. 09:46

hát ha ilyet olvasok, rögtön vidámabb leszek!!! remélem tényleg így van!!

ne haragudjatok, de mi az a vonalzó?

103. csacsa (válaszként erre: 99. - Sophialoren)
2007. máj. 24. 09:35
Te is csinalj vonalzot , mert akkor konnyebben tudjuk kovetni mikor kell drukkolni :o)))
102. csacsa (válaszként erre: 96. - Opál)
2007. máj. 24. 09:35
neztem a bemutatkozasod, a vonalzot ne a kepek koze tedd hanem a bemutatkozasnal mensd el es akkor jobban latszik :o))) nezd meg az enyem :o))
101. csacsa (válaszként erre: 99. - Sophialoren)
2007. máj. 24. 09:32

O mondjuk pont az ellenkezo tipus volt , ha nem szedett volna bogyokat annyiszor esett volna teherbe ahanyszor ranezett egy pasi :o)))


Ne izgulj a 40 miatt az elozo valaszban olvashatod a dokik velemenyet itt nyugaton errol.

Ja es meg azt is mondta hogy a 40 ev koruli szulesek teljesen normalisak manapsag :o)

100. csacsa (válaszként erre: 96. - Opál)
2007. máj. 24. 09:29

En iden leszek 34 igaz van mar egy kislanyom, de a masik mar 6 eve nem jon ossze es allitolag en is egeszseges vagyok.


Nekem a dokim azt mondta hogy ne izguljak a korom miatt mert meg nagyon fiatal vagyok es ha most akarnam az elso gyerekem akkor is lenne meg boven idom mikor el kellene kezdenem izguni. Mondtam en neki hogy de mi van a kritikus 35-el ugyebar nonek az eselyek a terhesseg komplikalodasaban, erre o: De mikor ezt a kort meghuztak anno mint hatarvonalat akkor meg nem eltek ilyen egeszseges eletett az emberek es nem meltek el 90-100 evig. Ha most kellene meghuzni a hatart joval 40 fole esne :o))


Ez azrt biztato , nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook