Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem ....! fórum

Nem értem ....! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. febr. 21. 08:30
Nem értem,hogy egészséges,természetesen szép lányok,nők,asszonyok,miért akarnak anorexiásra fogyni,szilikont,botoxot,implantátumot tetetni a mellükbe,szájukba,fenekükbe.Miért van az,hogy bedőlnek annak,hogy ha pár kilo felesleg van rajtuk,akkor nem szépek,nem kívánatosak.Van pár,20 év alatti lány,itt a hoxán,aki sanyargatja magát különböző diétákkal,fogyókúrákkal,pedig alig 50 kg az egész lány.És ha megeszik egy szelet sütit,olyan lelkiismeretfurdalása lesz,hogy azzal többet árt mint a sütivel.Én ezt nem értem.Persze az egyetemen oktatott matematikát sem,de az nem ide tartozik.:))
10. 11a91585fe (válaszként erre: 7. - Dogiz)
2009. febr. 21. 08:15
Én azért nem hiszem,hogy ez így lenne..
2009. febr. 21. 07:47
Nem értem miért van az,hogy egyesek csak azért írnak a fórumba,hogy belekössenek a másikba.Akár igazuk van,akár nem.
2009. febr. 21. 07:23
En sem ertek par dolgot,de nincs is szuksegem ra.De ami engem is felhaborit ha valaki szandekosan rossz indulatbol becsmereli-,beleköt-,lenezi-,bantja a masik forumozot!Szerintem itt azert vagyunk,h segitsunk a masiknak illetve segitseget kerjunk.En nem hagynam,h valakinek több nickneve legyen.Bar nehezen kikuszöbölhetö.
2009. febr. 21. 07:20
Nem értem... miért ilyen közömbösek az emberek a másik iránt?
2009. febr. 21. 04:05

Nem értem mi a jó a mások becsapásában,

főleg érthetetlen a káröröm.

2009. febr. 21. 00:16
Normális voltam!
2009. febr. 21. 00:13

nem értem miért kell egy emberbe beleképzelni egy másikat, aki éppen másutt jár, mint ahol képzelik, hogy van?? ez nekem magas!

lehet az illető pont azt szeretné, ha mégis ez az ember állna vele szemben és nem az a rejtőzködő, aki mégis ott van :(

2009. febr. 21. 00:09
A fórumokat olvasgatva én sem értek sok mindent! Főleg, nem értem az embereket! Akik sokszor olyan okosak tudnak lenni.........
2009. febr. 20. 23:58
NEM ÉRTEM, miért nem lehet valakinek magában IS hibát keresnie...........főleg a több nickneven regisztrálóknak!!!!!!!
2009. febr. 20. 23:57

Sokszor találok olyan eseteket portálolvasás közben, amikor valaki úgymond "köti az ebet a karóhoz" vagy bizonyos esetekbe többet képzel, mint ami .... és még sorolhatnám. Szóval olyan eseteket, amelyek előtt én, mint olvasó értetlenül állok.

Úgy szintén az életben is előfordul, hogy szinte csak állok tátott szájjal egy eset, egy pillanat, egy ember előtt, egy iszonyatosan buta és kellemetlen helyzetben és egyszerűen ... NEM ÉRTEM!

Mivel nem akarok vitafórumot nyitni, így szeretném, ha ez egy "tiszta" fórum maradna. Vagyis egy olyan hely, ahol bárki kiírhatja magából az általa meg nem értett dolgot, eseményt, anélkül, hogy arra bárki válaszolna neki.

Nem a magyarázat a lényege a fórumnak, hanem a szabadon kimondása annak, ami a lelkét nyomja az embereknek.

Nem dühöngő! Nem nyalizós! Nem csevegő! Egyszerűen csak a nem megértés kinyilvánítása szabadon.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook