Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem értem az embereket, én nem hagyom itt az otthonomat. Ha... fórum

Nem értem az embereket, én nem hagyom itt az otthonomat. Ha... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 6. 07:44
rogton a legelejen irom nyelvtudas nelkul valoban jobb otthon maradni!es masik dolog nem mindenki menekult aki kuldfoldon el!
7. globus (válaszként erre: 6. - Levarosbukta)
nov. 4. 11:18

Főleg adott környezetben, élőben.

Hiába egyformák már az árak, azért még nem jellemző, hogy magyar nyugdíjat utalnak Ausztriába. Inkább fordítva.

nov. 4. 11:13
Én se mennék, de nem azért mert annyira esz a fene az itthonlétért, hanem azért mert mindenem meg van, jól élek, itthon vannak a gyerekeim, tesóim, mindenkim. Ha ezek közül bármelyik nem stimmelne és külföldön jobb lenne gondolkodás nélkül. A nyelv nem tudás egy dolog, ha rá van kényszerülve az ember és akarja simán megtanulható bármelyik.
nov. 4. 08:53
Szerencsére nem mindenki ennyire földhözragadt. :)
4. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 4. 07:31
Én sem! Szeretem az otthonomat.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 4. 07:29

Az elvándorlás nem is való mindenkinek, de afelett se törünk pálcát akinek más a mentalitása. Viszont aki megy az igenis tudjon beilleszkedni, és nagyon gyorsan mutasson fel valami olyat az új helyén amiért őt megszeretheti és befogadja a környezet. Másképp keserves lesz az élete.

Te szerencsés vagy, mert tisztában vagy ezzel és tudod hogy nem lennél képes erre. Valóban egy kirekesztett "gyüttment" lennél - a te szavaiddal élve.

Akik azért kelnek útra mert helyben megfosztva érzik magukat az előrelépés esélyétől, egyébként szorgalmasak, becsületesek és amott van lehetőségük kibontakozni és meg is teszik, én azokra felnézek. Főleg ha nem csak ők maguk profitálnak ebből hanem az új környezetüknek is előny az ő megjelenésük.

nov. 4. 07:16
Igazat szólsz..gyüttmentnek lenni nem élmény...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook