Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Neked mi a legkedvesebb élményed? fórum

Neked mi a legkedvesebb élményed? (beszélgetős fórum)


19. globus
2014. júl. 2. 21:31
Sok-sok évvel ezelőtt, egy havas délutánon a gyerekkel, memorizáltam a pillanatot, mintha ma történt volna :)
2014. júl. 2. 21:16

Siófokon én is voltam már. Nagyon tetszett. :)

Viszont levés ember van akivel közel állunk egymáshoz, és így nagyon ritka olyan estém van, mikor velük vagyok.

2014. júl. 2. 21:13
Siófokon töltött éjjelek-nappalok, minden perce :)
2014. júl. 2. 21:08
Jaj meg úgy imádom az olyan estéket amikor számomra fontos emberekkel elmegyünk valahová hülyülünk és egy nagyon kellemes este kerekedik.
2014. júl. 2. 21:03
Haha, néha velem is előfordul. De ritkábban mint kéne :(
14. 993dda84ef (válaszként erre: 13. - 0f332c4ec9)
2014. júl. 2. 20:44
Jaj, ilyen nekem is van jó pár, imádom azt az érzést, én ilyenkor órákig nem vagyok "elérhető"...úgy kell visszakönyörögni az életbe.
2014. júl. 2. 20:40
Vagy pl amikor az oktogonon egy szombat este barátnőm és én egy hülyeség miatt röhögőgörcsöt kaptunk és sokáig..nagyon sokáig nem birtuk abba hagyni :DDDD
12. Gracielita (válaszként erre: 11. - 993dda84ef)
2014. júl. 2. 20:23
hahaha :D
2014. júl. 2. 20:22
Betépve vagy józanul? Bár egyikre sem emlékszem.:D
2014. júl. 2. 20:18
Sok van szerencsére,de régebben is most is nagyon boldog vagyok amikor fiamat dicsérik a tanárai . De pl egy Robbie Williams koncert is a nagyon szép emlékeim közé tartozik.Néhány utazásom stb.
2014. júl. 2. 20:12
nagyon aranyos történeteket írtatok. :D jó érzés az ilyenekre visszaemlékezni
2014. júl. 2. 11:06

A legelső, amikor már majdnem tisztán beszélt a fiunk.

Kaptam a férjemtől egy szép, hosszú, kivágott, nyári hálóinget és mentem ki a szobából a fürdőbe, mikor a kicsi kiszalad a sajátjából, megállt előttem, felnézett rám és azokkal a csodálatos szemeivel, ami elkerekedett közben, megszólalt:

Anucikám, olyan sép vad, mint egy kirásasszon :D


Azóta voltak még édes történések, de ez az első, ami már a nyíló kis értelmét mutatta és a végtelen szeretetét, ami még mai napig is érezhető, soha nem tud elmenni mellettem, ha fodrásznál járok, hogy meg ne dícsérne, vagy új holmit vettem :D

Jó férj lesz belőle :D

2014. júl. 2. 10:55
Talán az, amikor az első gyermekem hangosan felkacagott. :)
2014. júl. 2. 10:34

Nagyon sok ilyen van!

DEEE,ezt nem kötöm senki orrára!

2014. júl. 2. 10:23
nem is tudom. én nem tudok semminek örülni. kapálózok, h elérjek ezt-azt. ha megvan, pár percig tart az öröm, aztán újra nem találom a helyem. :)
2014. júl. 1. 23:52

Eros Ramazzotti koncert-Budapest.imádom a zenéjét 23 éve.

Bemehettünk a hangpróbára is:)Koncert közben természetesen az első sor közepén voltunk. :)))

2014. júl. 1. 23:41
Nincs egy ilyen. De most az jut eszembe, amikor még élt apukám és megvolt a Renault-nk, és négyesben utazgattunk és közben Dire Straitset hallgattunk a kocsiban. Ennek már húsz éve. Szép idők voltak.
2014. júl. 1. 23:38
Rengeteg kedves emlékem, élményem van. Lehetetlen fel-, ill. rangsorolni. :)
2014. júl. 1. 22:56
Arra lennék kíváncsi, kinek mi a legkedvesebb élménye, amire a legszivesebben gondol vissza. Lehet akár sikerélmény, nyaralás, vagy bármi az ég világon, amire azt mondod, hogy az volt a kedvenc pillanat/perc/óra/nap az életedben. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook