Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nehéz szerelem! fórum

Nehéz szerelem! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 18. 15:51
Szerintem felesleges ál dolgokkal szórakozni ebben az esetben.Páros lábbal rúgnám ki...
12. reload
2011. máj. 18. 15:49
Ugyanaz a véleményem, mint az összes előttem szólónak :) LAPÁT!!!
11. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 9. - EsztyMorgan)
2011. máj. 18. 15:47
Erről van szó. Szerintem erről kár többet beszélni. Ez annyira egyértelmű.
2011. máj. 18. 15:46
A saját sorsáért a barátnőd felel. Minek áldozza föl magát egy kapcsolatban, ami még az ágyben nem is működik? Mit kap a sráctól? Sztem csak a magánytól való félelem és a kényelem tartja mellette. Megéri???
9. EsztyMorgan (válaszként erre: 7. - Kisszsuzska83)
2011. máj. 18. 15:45
Hát az biztos, hogy én nem sem szenvednék ilyen ál címekkel. Azért legyen már annyi tartása egy nőnek, hogy ha kell, akkor tovább áll. És ez tipikusan az a szituáció. Még csak nem is magyarázkodnék, csak fognám a cuccom és "szevasz".
2011. máj. 18. 15:44
A 2. hozzászólásban minden lényegeset leírtak.
7. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 4. - Zsüly18)
2011. máj. 18. 15:44
Áll msn címet? Én meg csak egyik napról a másik napra otthagynám. Még azt sem mondanám, hogy szevasz. Tudod kivel szórakozzon?
6. EsztyMorgan (válaszként erre: 5. - Kisszsuzska83)
2011. máj. 18. 15:43

Detto.

Ráadásul ez az eset már kimeríti a pofátlanság fogalmát is.

5. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 1. - NanoMano)
2011. máj. 18. 15:43
Én sem értem mit kell még ezen gondolkodni. Én biztos nem hagynám hogy így megalázzanak.
2011. máj. 18. 15:42

szia!

szerintem hülye a barátnőd hogy elhiszi ezeket a meséket..(bocsi)..az jó ötlet lenne ha csinálnak egy áll msn címet..és ha ott valamit szólna a pasija ami a barátnődnek nem tetszik akkor oda írnám hogy átbasztalak én a barátnőd vagyok vagyis voltam és kidobnám..

szép napot neked!

2011. máj. 18. 15:40
ugyvan.
2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - NanoMano)
2011. máj. 18. 15:39
Nem kell itt ál email cím. A pasi megcsalja, ez egyértelmű. Vagy tűri, hogy csalják, vagy szakít vele és majd talál egy olyan férfit, aki tiszteli és szereti.
2011. máj. 18. 15:35

Kedves Hoxa tagok segítségeteket szeretném kérni!

Egy barátnőmnek van problémája a párjával.

sajnos nem tudok jobb ötletet adni neki.

A történet a következő:

Idén januárban leköltözött a barátnőm a párjához, minden szépen és jól alakult. Mikor pár hónappal később a barátnőm a régi fényképeik és videóik között nézelődött a sz.gépen talált egy videót, amin a párja szexel egy másik lánnyal.

Mikor haza jött munkából a srác, kérdezte tőle, hogy mi az a videó. A fiú azt mondta, hogy az még akkor készült, mielőtt összejöttek (a barátnőm és a jelenlegi párja).Ami furcsa neki a videón, hogy ott a fiúnak rövid a haja, és a szoba fehér.

Amikor összejöttek a srác haja rövid volt, és a szoba fala szürke, később festette fehérre.

A másik dolog, amit nem tud megemészteni, hogy

1-2 hónapja az MSN-t bogarászta,mert nem működött, és az előzményekben a párjának más idegen lányokkal való levelezéseit megtalálta. Az egyikben egy lánnyal arról írt, hogy nem tud betelni a mosolyával, hogy gyönyörű és a sztriptíz is milyen szuper volt stb...

Mindezt akkor levelezte, amikor a lány a szüleihez feljött decemberben látogatóban.

Mikor ezt is megkérdezte, hogy mit jelent a srác azt mondta, hogy ezt csak unaloműzésből csinálta, nem csalja őt meg, csak ő kell neki, szereti.

A szex sem szuperál közöttük.A fiú azt mondja, neki nincs rá igénye,mert öreg hozzá (30 éves!)...


Kérlek adjatok tanácsot!Mondtam a lánynak, hogy dobja ki, mert valószínűleg megcsalja.Vagy próbáljon egy másik msn címet létrehozni és internet kávézóból írjon neki álnéven.Akár iwiw-en is.Próbálja behálózni.


Előre is bocsánatot kérek, hogyha hosszúra sikeredett.

A válaszokat és segítséget köszönöm szépen :)!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook