Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Néhány napja, semmit nem látok a facebook főoldalán, amit megosztok.Ismerőseim, azt mondják, ők mindent látnak.Mi lehet a baj? fórum

Néhány napja, semmit nem látok a facebook főoldalán, amit megosztok.Ismerőseim, azt mondják, ők mindent látnak.Mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 8. 23:49

Hello!

Szarakszik a facebook. Állítólag figyelnek ki mit posztol. Szigorítottak rajta és ha valami nem odavalót rak fel valaki vagy úgy gondolják, akkor törlik. Sokan panaszkodnak. Én amelyik oldalon fent vagyok ott is sokan panaszkodnak különféle problémákkal. Van akit többször ki is dobott, újra be kellett regisztrálnia más névvel. Van, hogy posztok tűnnek el vagy hozzászólások. Szerintem ezt direkt csinálják. Hozzáteszem, hogy nem azok tüntetik el a posztokat akié az oldal, hanem kívülálló megfigyelők. Az idővonalat sem értem mi értelme van.

2012. máj. 8. 23:16
Néhány napja, semmit nem látok a facebook főoldalán, amit megosztok.Ismerőseim, azt mondják, ők mindent látnak.Mi lehet a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook