Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Naturizmus / Nudizmus fórum

Naturizmus / Nudizmus (beszélgetős fórum)


1 2
2014. júl. 1. 16:59
engem is érdekel, mindn kötekedés nélkül, hogy miért job naturista modon strandolni? es a gyerek ezt hogy fogja fel?
20. Fiúsmami (válaszként erre: 3. - 388b941089)
2014. júl. 1. 16:07
Engem nem zavar,de én se mennék,de amúgy engem is érdekelne,hogy miért?Tényleg nem kötekedésből de nem értem miért,mert ugye napozni nem annyira jó az uv miatt,úszni meg mindegy.A férfiakat még megértem,de a nőket nem értem.Tényleg csak a szabadság érzés miatt ?vagy miért?A femina.hu -n olvastam egyszer egy listát erről,meg van tán kemping is
2014. júl. 1. 15:49

Továbra is keresünk nudizásra alkalmas partot ózd környékén max 20-30 km. illetve környéki naturistákkal beszélgetnénk.

Köszi a Nyéki ajánlatokat, javaslatokat, de az időben annyi lenne kb. mint pest mellet, Délegy, Szigetmonostar, vagy esetleg még a Lupa, vagyis messze van

2014. jún. 10. 11:30

Igen a keresőkben lévőket ismerjük, sokon közülük meg is fordultunk régebben.

Az Omszkin igen erősen vadásznak, viszont a lupán inkább a vízben fűrdésre vannak rászálva, mivel bányató, mindegy nekik, hogy textiles, vagy nudista az illető.

Ha valaki tud bővebbet az Ipolyról kérünk oszd meg velünk.

17. zolo
2014. jún. 10. 10:17
Nógrád megyében szerintem az Ipoly folyónál vannak eldugott, félre eső részek. Ahol esetleg még a horgászok sem járnak. A fűzfák pedig jó árnyékot és takarást jelentenek. A tavaknál és víztározóknál nagyobb a forgalom. Száraz időben pedig a víz is sekély, de a sodrára azért oda kell figyelni. A gyerekek nem tudom hány évesek. Velük csak óvatosan a vízben, mert már okozott pár meglepetést az Ipoly is. Mivel schengeni határ van, ezért már a határőrök sem járőröznek úgy mind régen. Különben a Lupán és az Omszki tónál is vadásznak a közteresek és a rendőrök a nudizókra. Délegyen más a helyzet ott a fürdőruha viselése tilos. Ott több napot is ellehet tölteni mivel van kemping és faházak. Különben a keresőben a naturista strandokra sok lehetőséget kiad a gép.
2014. jún. 10. 09:58
Azért, hogy a gyerekekkel ne tudjukn egy jót strandolni,naturista módon, nem lenne értelme 3 órát utaznunk irányonként, akkor már délegy, monostor, lupa, nyéklád vagy tiszanána azok fél órával közelebb vannak és a gyerekeknek is megfelelő lehetne, de ezeket mind messzinek tartjuk :(
2014. jún. 10. 06:12
Értelek,mi sem egésznp voltunk ott, délután már a szabadstrandon voltunk.
2014. jún. 10. 06:01
köszi, de nekünk nagyon messze lenne, megaztán a csónakkikötő nem éppen gyerekbarát terület, acsak nem vízbedobni szeretnénk őket :)
2014. jún. 10. 05:08

Szervusztok!

Gáronyban is van nudista strand, tegnap voltam ott, ma is megyek, nekem nagyon tetszet, csende nyugodt.

2014. jún. 9. 17:23
Ózd környékén állítólag van valami eldugott hely,talán valami, patak, vagy folyó mentén, esetlag a sajó mentén? Sajna én csak hallottam, van valaki aki tud konkrétabbat?
2014. jún. 9. 15:44
igen ez mind ismert hely és régebben jártunk is rendszeresen ezekre a helyekre, viszont mivel megváltoztak a körülményeink, nem tudunk ilyen távoli helyekre járni, ezért próbálunk itt is, pl. kissebb folyók mentén, vagy kissebb baráti, ismerősi társaságok. Ami a google szerint megtalálható azt mind ismerjük, sok helyen többször meg is fordultunk, igy köszönjük a jóindulatu válaszokat, de konkrétan kissebb, eldugottabb lehetőségeket keresünk, a környékünkön, de azért talán másoknak ez is segitség
10. viva70
2014. jún. 9. 15:28
Balatonberényben van még nudista strand, amiről tudok. Ismerőseim jártak/járnak oda. De, az Somogy megyében van. Próbáljátok beírni a google-ba, hátha dob ki valamit...
9. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Patricia és angéla)
2014. jún. 9. 15:21
Én csak hallomásból ismerek kettő helyet az egyik a lupasziget a másik Délegyháza. De ezek egyik sem az a környék, amit te keresel.
8. patricia és angéla (válaszként erre: 7. - 130454e42d)
2014. jún. 9. 15:03
olyan kisseb közösségekre gondolunk amikről nem tudunk, lehetőleg a közelünkben, de olyanokat eddig nem leltünk sehol ezért póbáltuk itt és igen az udvarunk is alkalmas erre a célra, de az azért nem ugyanolyan
7. 130454e42d (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2014. jún. 9. 13:35
Szerintem azért írt eldugott helyeket mert olyanokra kíváncsi amik kevéssé közismertek.
2014. jún. 9. 13:18

eldugott naturista/nudista helyeit,


Miért kell eldugottnak lenni? Nem értem! Ha vállaljátok a meztelenséget, akkor nem mindegy, hogy eldugott e vagy sem?

Saját kertet ajánlanák, illetve nem rég tudtam meg, hogy a Lupaszigeten is nudiznak, persze ez nem azokban a megyékben van, amit írtál...

5. 388b941089 (válaszként erre: 4. - B4b1d52444)
2014. jún. 9. 13:03
XDDDDD Magam miatt szeretném megérteni, senki más kedvéért nem.:)
4. b4b1d52444 (válaszként erre: 3. - 388b941089)
2014. jún. 9. 13:01
Nem kérte senki sem, hogy megértsd.
3. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Patricia és angéla)
2014. jún. 9. 12:59
Miért nem bírjátok elviselni magatokon a falatnyi bikinit, nem értem....:)
2. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Patricia és angéla)
2014. jún. 9. 12:16
Az az igazság, hogy egyre kevesebb van. Jómagam mennék, de páromat hat lóval sem lehetne rávenni. Így jobb híján szabadstrandra járunk, ott ha mást nem is, de monokinizni tudok. Az is valami.
2014. jún. 9. 12:04

Sziasztok!

Segitsetek, gyüjtsük össze az ország eldugott naturista/nudista helyeit,amikről csak kevesen tudnak. Ha valaki tud közületek ilyet ossza meg itt, vagy privátba velünk. Elsősorban Borsod, Heves és Nógrád érint minket.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook