Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Na elmaradt a világ vége, de úgy látom az emberek kezdenek bekattanni. fórum

Na elmaradt a világ vége, de úgy látom az emberek kezdenek bekattanni. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. dec. 21. 14:33
Én sem találkoztam ezzel az idegbajjal, lehet, nem egy országban élünk?
2012. dec. 21. 14:31
körülöttem semmi baj velük...teljesen rendben vannak
2012. dec. 21. 14:29
annyira rohannak hogy még köszönni is elfelejtenek az emberek beszélgetni meg már nincs is idő egy két mondatot
2012. dec. 21. 14:27
igen mindig igaz amiket írtok. hála az égnek már én is megvettem mindent apránként már csak kenyér kell az is meg van rendelve majd párom megy érte vasárnap teszek be belőle a fagyasztóba, mert mi nem eszünk olyan sok kenyeret, de jönnek vendégek és azért jó ha van egy fél kg-val több ez nem nagy mennyiség de elfér, meg párom is 27-én megy dolgozni és igy tudjuk megoldani.de az ajándékok megvannak a kajákhoz való is.én nem főzök többet mint átlagában, ugyis jön megy az ember alig leszünk mi is itthon csak este.hallottam hogy valamelyik játéküzletben összeverekedtek egy babán.
2012. dec. 21. 14:27
Még nincs vége a napnak. :):):):)
2012. dec. 21. 14:25

Sajnos tapasztaltam én is. Igaz én ügyeket intéztem, de ami ebben az országban folyik, lehet a Balkánon, normálisabb állapotok uralkodnak.

z utakon őrület, és ezek a nyomorult futárok a robogóikkal életveszélyesek. Nem tudom van-e ezeknek jogosítványuk,de már elégedett lennék, ha rendszám lenne a robogókon, legyen mivel beazonosítani őket, igaz ők engem nem veszélyeztettek ma, két autó jött majdnem nekem.


A világvégét meg ne kiabáld el, bő 9 óra belőle.

10. mese habbal (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2012. dec. 21. 14:23
ez minden évben Karácsony előtt így van.. minden évben világvége van ilyenkor :D
9. michelle.r (válaszként erre: 8. - Zizisicc)
2012. dec. 21. 14:23
Én is. Lehet, hogy mi vagyunk bekattanva? :o)))
8. Zizisicc (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2012. dec. 21. 14:20
Én akkor jókor voltam jó helyen, csupa mosolygós emberrel találkoztam. :o))
2012. dec. 21. 14:20
Hát sajnos manapság a karácsony az ajándékokról, a "minél többet" zabálásokról és mások túllicitálásáról szól. Ezért ugye mindenki teljesíteni akar, rohanás, kapkodás, idegeskedés, ezt még tetézik az anyagi problémák is.
2012. dec. 21. 14:20
Ne is mondd :D Voltam vásárolni ajándékokat, betértem a kínaiba körül nézni, erre a pénztáros nő elkezdte ecsetelni a barátnőjének, hogy nem is érti mi van ma az emberekkel, mert már most többen voltak náluk, mint egész nap általában, és biztos mindenki készül a világ végére :D
5. daroki (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2012. dec. 21. 14:19
én most beteg vagyok, így nem tudok vásárolni menni. Ezért nálam idén elmarad a karácsony :D
2012. dec. 21. 14:18
Ennek nincs köze az elmaradt világvégéhez. A magyar nép már csak ilyen :S
2012. dec. 21. 14:18
ja :( A hangulat az tényleg világvégére készülős :)
2012. dec. 21. 14:17

hát mindenki shoppingol még így kari előtt :D

ebben nincs minek örülni, tekintve hogy mindenki más is ugyanezt teszi, mindenhol ötször annyian vannak, mint amennyi az idális vásárlószám lenne

2012. dec. 21. 14:16
Úgy közelednek a városban mintha lemaradnának valamiről. Alig van aki mosolyog jó kedvű stb... felétek is?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook