Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkalehetőségek Vácon és környékén, diplomával, nyelvtudással fórum

Munkalehetőségek Vácon és környékén, diplomával, nyelvtudással (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 28. 21:24
Hát elhiszem... nem teng túl a lehetőségekben :(
4. R75 (válaszként erre: 3. - Shyangel82)
2011. ápr. 27. 22:14
Annyira nincs tapasztalatom az itteni mhely keresésben, engem egy ismerős ajánlott be, de én máshová nem is adtam be önéletrajzot itt, mivel nem is volt hova :-(
3. Shyangel82 (válaszként erre: 2. - R75)
2011. ápr. 27. 20:11
Igen ilyen dilemmáim vannak nekem is. Most multinál vagyok Pesten, de elgondolkodtam hátha jobb lenne helyben. Jelentős a bérkülönbség? És tényleg csak ismerős útján lehet normális állást találni Vácon?
2. R75
2011. ápr. 26. 21:43

Én is váci vagyok, gondolkodtam az itteni lehetőségeken, talán a Z.llnerba tudtam volna bejutni, de végül mégis Pestet választottam... szerintem jobb a fizu + egyéb juttatások...

Bár nem tudom, hogy pontosan milyen jellegű munkát keresel?


Az ingázás gáz, utálom... dehát nem tudok egyenlőre jobb megoldást :-(

2011. ápr. 26. 21:42

Sziasztok,


Szerintetek Vácon és környékén mennyire van esélye tapasztalt, diplomás, nyelvet beszélőknek, munka szempontjából? Vagy marad az ingázás Pestre? Valóban annyival jobb a bérezés és a lehetőség a fővárosban?


Várom a véleményeket és a tapasztalatokat.

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook