Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyemen 'kipakolták' a szekrényemet! Miért nem vállal érte senki felelősséget? fórum

Munkahelyemen 'kipakolták' a szekrényemet! Miért nem vállal érte senki felelősséget? (tudásbázis kérdés)

1 2
2010. nov. 29. 08:11

Nekem is loptak már el értéket öltözőből, igaz nálunk nem is biztosítottak zárható szekrényt. Mi egyből bejelentettük a rendőrségen, habár azok meg szartak az egészre. Felvették a jegyzőkönyvet és kész. Még a telefon sem volt keresve, mert egy ismerőssel utána nézettem...

Mivel zárható a szekrény, szerintem valamennyit a cégnek "kárpótolnia" kellene az eltűnt értékek miatt..

19. 864c5534c9 (válaszként erre: 17. - Jéghegy)
2010. nov. 29. 08:10

Hát, sajnos sokakról nem gondolná az ember, hogy lopnak, pedig igen...

És ez igen kényes téma, mert senki senkit nem akar meggyanúsítani, míg rá nem bizonyítják a lopást...


De rohadtul szégyellje magát az, aki más ember értékeit elveszi lelkiismeretfurdalás nélkül!

2010. nov. 29. 08:08

Viszont én is azt mondom, hogy tuti olyan lop, aki tudja, hogy mit keres.

Mert jó-jó lop, de azért annyira senki nem hülye, hogy találomra tör fel szekrényeket.

Ennyit azért nem hiszem, hogy bárki is kockáztat.

17. Jéghegy (válaszként erre: 14. - 864c5534c9)
2010. nov. 29. 08:06

Ez pontosan így van!

Nálunk pl. a férjem tel. lopták el. Én is azt mondtam, hogy tuti olyan, aki mellette, körülötte öltözik.

Erre Ő: ááááá, kizárt!!!! Őket ismerem, nem olyanok!!

Erre most mint mondjak--- max. annyit, hogy: "Jó Drágám! Te tudod!"

16. BayBanya (válaszként erre: 14. - 864c5534c9)
2010. nov. 29. 08:05
Igen, erre céloztam én is azzal, hogy nézz szét a környezetedben :S
15. syria (válaszként erre: 11. - Panka78)
2010. nov. 29. 08:05

Felháborító, hogy ennyi eset után sem tesz a cég semmit.

Nem is értem hogyan gondolják, hogy mialatt dolgoztok az értékeitekért kell aggódni.

2010. nov. 29. 08:04

Sajnállak...

Sajnos én is tapasztaltam, hogy sok a lopás ilyen helyeken.

A volt munkahelyemen is volt, hogy törtek fel szekrényeket. Volt, akinek a mobilját vitték el, volt akinek a bankkártyáját (ami mellett ott volt a kód is), volt akinek a kabátját (műszakváltás volt, így az a vki simán kivihette).

Ott sem törődtek vele, hiába jelezték a lopást...:P


De én is biztos vagyok, hogy olyan lopkod szekrényekből, aki pontosan tudja, hogy mit is akar ellopni. Tehát vagy azért tudja, mert melletted vetkőzik/öltözik, vagy jól ismer, hogy mit hordasz, mi van nálad, s így mit hagysz a szekrényedben...

13. Panka78 (válaszként erre: 12. - BayBanya)
2010. nov. 29. 08:03

Érdekli is őket..:S


A legdurvábbnak azért azt tartom, hogy ki az a moslék, aki a munkaidejében szekrények feltörésével foglalatoskodik..

2010. nov. 29. 08:01

Viszont ha már a kilencedik, akkor már folynia kéne egy nyomozásnak minimum ... de ha eddig Te sem tudtál a többiről ...

Szerintem menj rendőrségre, ha ők nem tették ... igaz, piszkosul macerás a dolog ... de legalább elindulna egy folyamat :(

11. Panka78 (válaszként erre: 9. - BayBanya)
2010. nov. 29. 07:59

Sajnos nem én vagyok az egyedüli.. Állítólag ebben a hónapban a KILENCEDIK!!!

Pont ezért nem értem, hogy miért nem tesznek semmit.

Az új öltözőkben már kamera minden van, itt semmi nincs.

A röhej, hogy átkértem magam a kamerás öltözőbe, erre nem engedélyezték, mondván, 2x ugyanoda nem csap a villám...:S

2010. nov. 29. 07:56
Viszont ha a munkáltatódban lenne gerinc - ahogy a multikban sajnos nincs - akkor bizony keresné a felelősöket, és átnézetne felvételeket ... sőt ... hivatalból nekik kéne feljelentést tenniük :(
2010. nov. 29. 07:54

Szia.

Sajnálom, ami történt ...

De a munkáltató nem vállal felelősséget a bevitt értékeidért. Tudod, "messziről jött ember azt mond amit akar" alapon ... :(

Görénység tőlük, de 'valahol' érthető - természetesen nem erre az esetre gondoltam.

Gondolom detektor-kaputok van ... ezért hagytad kint a karikagyűrűdet is ... :(

Viszont ... ha minden el volt pakolva - úgy értem táskába, meg az alá ... akkor Drága - és ha mást nem "raboltak ki" csak Téged - bizony jó lesz, ha körülnézel a környezetedben ... mert nem véletlenül törtek fel Téged ... :(

8. Panka78 (válaszként erre: 7. - Panka78)
2010. nov. 29. 07:54
..meg gondolom ez a táska átnézés esélytelen, hiszen műszakok vannak, és közel 200 ember..
7. Panka78 (válaszként erre: 6. - Jozsi.38)
2010. nov. 29. 07:53

Mivel munka közben nem lehet gyűrű, ezért leveszem.

A munkaterületre tilos bármint is bevinni.. Ezt pl. rendszeresen ellenőrzik is..

Mire észrevettem mi történt, már szinte mindenki elment.

Ja, és a szekrény természetesen zárható.

6. jozsi.38 (válaszként erre: 5. - Jozsi.38)
2010. nov. 29. 07:50
jó bocsi közben válaszoltál erre. a pénztárcát és a mobilt nem lehet bevinni a munkaterületre? mert evidens hogy nem használod de ott szem előtt van. karika gyűrű is jobb helyen lett volna nálad, csak azt furcsállom, hogy senkivel nem pakoltatták ki a táskát néztek át mindent ha ennyi biztonsági őr van
2010. nov. 29. 07:45
két kérdésem van: zárható volt? ha nem mit tartottál benne? mert ha zárható volt is nem tudom meddig terjed a munkáltató felelőssége, ha meg nem volt zárható az sajnos részben a te sarad hogy értéket benne hagytál
4. Panka78 (válaszként erre: 3. - Pirosalma)
2010. nov. 29. 07:42
És a mosógép centrifugája sem:D
2010. nov. 29. 07:41
A BKV sem?
2010. nov. 29. 07:41

Zárható szekrényt felfeszítették, és szinte mindenemet ellopták

-telefon

-pénz

-karikagyűrűm!!!!!!!!!!!

-csizmám


Ezeket soha nem hánytam a szekrénybe, a csizma kivételével mindig minden a táskám alján volt, erre jöttek a ruhák.

A karikagyűrűm pl. a nadrágom zsebében volt.


A cég könnyen elintézte.

Jegyzőkönyv, és megkaptam, hogy nem kell értéket vinni...:S

Ok., lehet, de az tök normális, hogy feltörik az ember szekrényét?????

Bizonságiőrök mindenhol, az öltözőt meg kipakolják!!!

2010. nov. 29. 07:38
Munkahelyemen 'kipakolták' a szekrényemet! Miért nem vállal érte senki felelősséget?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook