Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mobil router nyaralóba klimához, hogy működik? fórum

Mobil router nyaralóba klimához, hogy működik? (tudásbázis kérdés)


2023. jan. 31. 17:54
Leggyorsabban a klíma csinál meleget. Mire kipakolsz, a kertbe körülnézel, váltasz pár szót a szomszédokkal már meleg is van.
3. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 10:31

Okos gondolat. Gyanítom te kérdezted múltkor a klímát is.


Szerintem a szerelő aki csinálja az el fogja magyarázni neked milyen kell.

2023. jan. 31. 08:41

Fogalmam sincs, hogy a mobil net mennyire stabil, mert ugye ettől függ, de én azt gondolom, hogy felesleges, mert a klíma hamar befűt.

Nem kell órákat várni, hogy meleg legyen.

2023. jan. 31. 08:22

Legyszi segitsetek.Tolunk Kb 60 km re van egy kis vityillonk.Ahova klimat szeretnenk beszereltetni,elsosorban amiatt,hogy kivaltsuk a fatuzelest.Kb.havi 2-3 alkalommal megyunk csak le par napra.


Ha ott vagyunk,mobilnetrol netezek.Viszont jo lenne azt a funkciot kihasznalni,hogy wi fi n keresztul mar otthonrol be tudjuk kapcsolni a klimat.Mire leerjunk ne a hideg hazba menjunk be.



Utananeztem,mobil router lenne a megoldas.


Ez hogy mukodik,milyent erdemes venni?


Van tobb sim kartyam,mindegyiken van mobilnetem.Meg van felesleges tablet,es telo,amit lent tudnank hagyni.De nem ertem ez hogy mukodik.A ferjem megugyse.. nem vagyunk mar fiatalok.Koszi ,ha valaki segit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook