Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel érdemes melírozni a hajat, amitől nem sárga lesz, hanem hamvas? fórum

Mivel érdemes melírozni a hajat, amitől nem sárga lesz, hanem hamvas? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. márc. 8. 20:44

Sziasztok!

Nekem hosszú évek óta melírozott a hajam.Közép barna az eredeti,hamvas-ha sikerül-tincsekkel.

Régebben-amikor még nem volt a satír fóliával-mindig a kicsit fájdalmasabb melír sapkát használtuk.Egyenletes,gyönyörű hamvas volt még pár centi lenövés után is.Emlékszem rá,hogy mindig hófehérre lett blansolva,utána kapott egy hamvas szint.

Mostanában már nem lett olyan szép,mert a fóliába egyből a festék ment.Hiába mostam a hamvas samponnal,hatástalan.Legutóbb visszatértünk a hagyományoshoz és bevált,mert újra olyan,mint anno.

16. Pankakukac (válaszként erre: 14. - Ada12)
2009. márc. 8. 20:40
Köszönöm, nagyon aranyos vagy. Próbálkozom átnézni, már meg is találtam. Biztosan találok benne valami kedvemre valót
15. Ada12
2009. márc. 8. 20:36

Nyugi, nem baj, ha nem ismered, ezért van ez a fórum, meg a Hoxa :)


Igen, az Alfaparf egy festék a 11.10-es pedig a száma a festéknek.


A pontos neve:

Alfaparf Evolution of the Color

14. Ada12
2009. márc. 8. 20:36
Hú egy kicsit széthúztam, ezt hoxa biztosan törli majd, úgyhogy küldöm priviben is :)
13. Ada12 (válaszként erre: 11. - Pankakukac)
2009. márc. 8. 20:35

Nyugi, nem baj, ha nem ismered, ezért van ez a fórum, meg a Hoxa :)


Igen, az Alfaparf egy festék a 11.10-es pedig a száma a festéknek.


A pontos neve:

Alfaparf Evolution of the Color



[link]

12. Pankakukac (válaszként erre: 10. - Hajcihő)
2009. márc. 8. 20:32
Ő általában L'Oreal-t használ, de jobban szereti, ha hoz magával a kuncsaft olyat, amit szeret.
11. Pankakukac (válaszként erre: 9. - Ada12)
2009. márc. 8. 20:30

Alfaparf 11.10-es

Ez egy hajfesték neve és tipusa lenne? Bocsi, ha nagy baromságot kérdezek!

10. hajcihő (válaszként erre: 5. - Pankakukac)
2009. márc. 8. 20:29
Milyen festékekkel dolgozik?Ha tudok mondani olyan festékszámot abból amit ismer az segíthet?Én is fodrász vagyok.
2009. márc. 8. 20:28

A hajad típusától is függ. Van, akinek besárgul, van akinek nem. Az enyémet nem kell előtte szőkítővel lekenni, hanem rögtön a hamvas szőkével festjük és így sem sárga.


Alfaparf 11.10-es

2009. márc. 8. 20:27
Jézusom, de bonyolult ez! Köszönöm mindenkinek, aki segíteni próbál. Nagyon nem vagyok otthon ebben a témában. A hajam világosbarna színű, ezért akarok valami mást is kipróbálni. Fekete voltam sokáig, de már nem akarom, le is nőtt teljesen, most eredeti. A szőkét meg nem merem egészében, nehogy nagyon megbánjam:-)))
7. 88e297a0b8 (válaszként erre: 5. - Pankakukac)
2009. márc. 8. 20:23

Hát, ha nem tudja mi a trendi, lehet, hogy nem úgy fog sikerülni, amilyet szeretnél. A vágásokat a fodrászok folyamatosan kurzusokon tanulják....

A festés pedig, hát a wella termékek nagyon drágák, drágábbak, mint a L'Oreal, amit a legtöbben pont ezért választanak (fodrászok közül).

Ezért egy festés miatt egy egész nagy tégely szőkítőport, komponenseket nem éri meg megvenni.

2009. márc. 8. 20:23
Semmi baj nincs a szőkítőporral. HA egész hajat festessz be vele akkor lehetnek kisebb-nagyobb "hibák". Attól is függ milyen most a hajszíned.
5. Pankakukac (válaszként erre: 2. - 88e297a0b8)
2009. márc. 8. 20:19
Az anyukám fodrász, de már elég idős (60 éves)és vele szeretném megcsináltatni. Megbántódna, ha nem így tennék. Ám mivel már idősebb, többnyire idős nőknek csinál hajat, így nem tudja, hogy mostanában mi a trendi.
4. Pink Lady (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2009. márc. 8. 20:18
Szökitö portol lesz az igazi szine azzal jobb melírozni a hajat,és nem lesz sárga;)
3. hajcihő (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2009. márc. 8. 20:17
SZia!Sajátkezűleg akarod csinálni?
2009. márc. 8. 20:17
Wella terméket használó fodrásznál. Plusz, jó sampon is fontos.
2009. márc. 8. 20:12
Segítséget kérek abban, hogy mivel érdemes melírozni a hajat, amitől nem sárga lesz, hanem hamvas.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook