Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől vérezhet az orr? fórum

Mitől vérezhet az orr? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. dec. 10. 08:21
Nagyon sok mindentől lehet.hajszálerek gyengeség,értágulat,magas vérnyomás,vitaminhiány,véralvadási probléma.Azt azért tudni kell,hogy a hajszáleres vérzés nem olyan nagy gond,de a verőeres akár életveszélyes is lehet,ha gyakran fordul elő mindenképpen keress egy gégész!
2010. dec. 10. 08:18
A lányomnak volt rendszeresen orr vérzése.Éjjel is nagyon sokszor.Mikulik kenőcsöt írt fel a gyerekorvos.Vékony a hajszálerek fala.Felnőtt esetén a magas vérnyomás okozhatja.Szerintem.
2010. dec. 10. 08:16
A nátha miatt kitágult erek könnyebben elpattanhatnak egy orrfújásnál. Nálunk ez volt egy hete a kislányomnál.
2010. dec. 10. 08:15

A férjemnek kb. 1 hete minden nap vérzik az orra, 1-2 szer naponta, hol reggel hol este.

Kicsit már rémisztő, orvoshoz hiába küldöm, azt mondja hogy kicsi korában is vérzett, hát nekem is.

Utána olvastam de igazán nem találtam sok mindent róla: magasvérnyomás-hideg-száraz levegőtől, esetleg hajszál ér repedés.


Tud esetleg valaki ennél többet?

Előre is köszi.

2010. dec. 10. 08:14

vérnyomás,elpattant egy ér,egy betegség jele,hideg miatt is(van akinek van ilyen)

stb......... magyarul doki!!

2010. dec. 10. 08:13
Mitől vérezhet az orr?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook