Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mitől század a növényem levele? fórum

Mitől század a növényem levele? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 5. 22:03
Én is kiültettem, azóta sokkal szebb mint a lakásban volt. Tavasszal ültesd ki.
2013. febr. 5. 20:52
vagy túl öntözted v nem...
2013. febr. 5. 20:44
század?:)
2011. márc. 25. 23:22
Köszönöm a segítséget, ki fogom tenni. :)))
3. Havran (válaszként erre: 1. - Mondiráj)
2011. márc. 25. 16:52
Ezeket a rózsákat szobarózsának hivják,mindenhol megmarad csak szobában nem.Ültesd át rendes virágföldbe,ha még nem tetted,és rakd ki teraszra napos helyre,ami a leg ideálisabb neki az ha ki ültetnéd kertbe.Nem a te hibád,hogy szárad és dobálja a leveleit.Anyukámnak van a kertbe minden évben gyönyörü szokott lenni.
2. gne2
2011. márc. 25. 16:30
Ki kell ültetni a kertbe. Hidd el, hogy gyönyörűen fog hajtani és virágozni. :)
2011. márc. 25. 16:24

Sziasztok!


Már egy ideje száraz a minirózsám levele, és persze egy pár napon belül le is dobja azokat. Mi lehet a baj? :( Már egy éve ápolgatom serényen, télen nem is volt vele gond, néha elszáradt 1-1, de nem volt feltűnő, mint most. A héten kitettem a napra, mert azt olvastam, hogy az jót tesz neki...semmi változás. Mindig annyi vizet kap, amennyit felvesz, nem többet, és nem locsolom minden nap, mert azt olvastam, azt se kellene. Néha adok neki egy kis tápot is. De már elkeseredtem, hogy folymatosan dobálja le a leveleit. Úgy örülök, amikor kihajt egy új levélke, de pár hét és ledobja azt is. :( Segítsetek, mit tegyek? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook