Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetsz, ha úgy érzed, hogy megcsal a párod, de nem vagy benne biztos? fórum

Mit tehetsz, ha úgy érzed, hogy megcsal a párod, de nem vagy benne biztos? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
67. spinneli (válaszként erre: 64. - Sariya)
2009. febr. 6. 16:50
ilyenkor jó okért a gyökerekhez jutni.
66. sariya (válaszként erre: 64. - Sariya)
2009. febr. 6. 16:49
7 hónapja vunk együtt.
65. dancingqueen (válaszként erre: 63. - Sariya)
2009. febr. 6. 16:49
honnantól az?ha mondjuk szarul főz az anyja,megmondod neki?és,ha mondjuk tetszik egy srác a melóhelyedről,azzal mész haza,hogy "fúúúú,de helyes az új srác"?nem kell ezekről a másiknak tudnia...vannak dolgok,amiket egyszerűen nem kell elmondani.
64. sariya (válaszként erre: 61. - Spinneli)
2009. febr. 6. 16:49
Bizonytalanságom ..na az van.Legalább annyi mint neki.
63. sariya (válaszként erre: 60. - Dancingqueen)
2009. febr. 6. 16:48

A hazugság az hazugság..

Nem a füllentésekre gondoltam,mert azok nem számítanak,azok nem komoly dolgokról szólnak.

62. spinneli (válaszként erre: 59. - Sariya)
2009. febr. 6. 16:47

egy ilyen értékrend alapjaian nem változik, feltéve hogy őszinte volt.


mikor megkérded ezt a megcsalást hogy kérded, milyen szavakat használsz, ő hogyan válaszol?

61. spinneli (válaszként erre: 56. - Sariya)
2009. febr. 6. 16:46

illetve a te bizonytalanságod generálja a dologt.

mennyi ideje vagytok együtt, mi az élethelyzetetek?

60. dancingqueen (válaszként erre: 59. - Sariya)
2009. febr. 6. 16:46
kegyes hazugságokról hallottatok?:)
59. sariya (válaszként erre: 55. - Spinneli)
2009. febr. 6. 16:46
Én is elmondanám ha ilyen lenne,mert ez a fair.És amikor a legelején beszélgettünk,ő volt az aki azt mondta,hogy ha egy kapcsolatban vki csak egyszer is hazudik onnantól fogva borul az egész.És lehet,hogy így is gondolja,de sok mindent hallottam én már életem során..És a dolgok változnak nemde?
58. spinneli (válaszként erre: 57. - Dancingqueen)
2009. febr. 6. 16:45

remélem nem, ez lenne a normális.

a jelenlegi kapcsolatomban is ugyanezt várhatom-már nem a más iránt érzett vonzalmat, hanem az őszinteséget.

:)

57. dancingqueen (válaszként erre: 55. - Spinneli)
2009. febr. 6. 16:44
ritka kincs volt ő akkor...
56. sariya
2009. febr. 6. 16:44
Hogy miért?Talán mert magamból indulok ki,és ha csinálnék ilyet,akkor mindent elkövetnék,hogy ne jöjjön rá..pl ezt is,hogy "látod,csak a te smseid vannak benne"Előtte meg már jól kitörölte.De lehet,hogy én agyalom túl ennyire..
55. spinneli (válaszként erre: 52. - Dancingqueen)
2009. febr. 6. 16:43

nem kívánom, de lehet, hogy csak nem tudtál róla,hogy becsapnak...


biztos vagyok benne, hogy nem.

:)

a kölcsönös tisztelet mindig megvolt, az előző hosszabb kapcsolatom több okból ért véget az egyik az volt, hogy az ex más iránt érzett már valamit, amit el is mondott nekem, mert így tartotta fair-nek.

54. dancingqueen (válaszként erre: 53. - Sariya)
2009. febr. 6. 16:41

na ez az!hogy félsz, hogy találnál valamit...akkor,mégiscsak jobb a kétségek között örlődni?


beszélj vele,hogy mit,hogy és miért érzel...hátha juttok valamire.

Oh,a telefon az egy dolog,az okosak törlik az sms-eket és a hívás listákat..."megcsalni" is csak okosan lehet,már aki ezt hosszú távra tervezi:S

de miért lenne megrendezett?ugyan,ne láss azért rémeket:)

53. sariya (válaszként erre: 50. - Diegóóó)
2009. febr. 6. 16:39

Íííííííí.

Azért sem akarok belenézni a telójába,1.mert nem akarok ilyen mélyre menni,2.félnék attól,hogy tényleg találok vmit.

De lehet,hogy nem lenne ott semmi..Múltkor előttem törölte az sms-eit és tényleg csak az enyémek meg a 172 volt ott.De amilyen agyalós vok,már arra is gondoltam,hogy megrendezett dolog..

52. dancingqueen (válaszként erre: 47. - Spinneli)
2009. febr. 6. 16:37

nem kívánom, de lehet, hogy csak nem tudtál róla,hogy becsapnak...


igen,ebben egyet értünk,hogy nagyon sok helyen(látom,és szintén tapasztalom) nem működik az őszinteség. De lássuk be,ha te csalnád meg a pasid,nem mondanád el-és egyébként ez nem is baj,mert a saját lelkiismereted terhét szerintem nem kell a másikra paskolni. Nem mondanád meg,mert annyira szégyellnéd magad,és ha megmondod,akkor is csak magadon könnyítenél

(nem rád írtam specifikusan,általában)

51. e584b61b26 (válaszként erre: 48. - Dancingqueen)
2009. febr. 6. 16:36
érdekes furcsa dolognak tartom h egy év után derült ki!!!Vagy nem látott a szerelemtöl s itta szavait,vagy nem izgatta öszintén a pasival avló kapcsolata!!
2009. febr. 6. 16:36
Addig hittem neki én is amíg kézzelfogható bizonyítékom nem volt.De ő nem jól csinálta...több dologgal is lebukott egyszerre.Pl találtam egy meghívót a szobájában a lánytól.Elfelejtette elrejteni.Megkerestem a lányt azon a bizonyos ismerős kereső oldalon és lám ott virított az én barátom a képei között "szerelmem" felirattal.Durva volt.
49. sariya
2009. febr. 6. 16:33
Az a baj,hogy jobb vok az életben mint egy hazugságvizsgáló,de ahol már érzések is vannak bennem,ott megbukik ez a tudományom..
48. dancingqueen (válaszként erre: 46. - E584b61b26)
2009. febr. 6. 16:32
egyik ismerős csajommal majdnem egy évig járt egy nős pasi...
47. spinneli (válaszként erre: 42. - Dancingqueen)
2009. febr. 6. 16:32

kérdésedre a válaszom igen, soha nem tapasztaltam egyik páromtól sem őszintetlenséget-mivel mindketten alapvetőnek gondoltuk ezt.


tudom, hogy nincs gerinc sok helyütt, és a végső megoldás lehet ez, viszont szomorúnak tartom, hogy manapság-és ez a tapasztalat nem a szó az első "fegyver" hanem a gyanúsítgatás, és az egymás háta mögötti leselkedés

rossz a sorrend, ennyi.

46. e584b61b26 (válaszként erre: 42. - Dancingqueen)
2009. febr. 6. 16:31
szerintem évekig nem!!Mer ha egy nö figyel a kapcsolatra az megérzi,ugyanugy mint azt ha hazudik,akkor meg mi értelme van az egésznek ha már erre rájöttél??Ott már beszélgetni se kell szerintem!!
45. dancingqueen (válaszként erre: 44. - Sariya)
2009. febr. 6. 16:31

elején nyugi,beszélgetés,kérdezd ki,mi bántja(bár a pasik többsége ugysem monda meg,vagy nem tudja megmondani)


és ha tényleg nem kapsz kézzel fogható váalszt,és nem változik semmi,szerintem próbálj meg megtudni valamit

44. sariya
2009. febr. 6. 16:30
Na most már tényleg nem tudom mit gondoljak:)
43. dancingqueen (válaszként erre: 41. - Diegóóó)
2009. febr. 6. 16:29
így van,köszönöm:)én is pont ezt próbálom írni,hogy ha ré van kényszerítve az ember,és nincs más út,és mód,akkor igenis meg kell tudni az igazat,mégha az "szánalmas és fájó is"
42. dancingqueen (válaszként erre: 39. - Spinneli)
2009. febr. 6. 16:29

ne legyél már ennyire idealita...te tényleg minden pasiddal mindent meg tudtál beszélni,és midnenre őszintén válaszolt?!ugyan már...igen,első körben használhat a szép szó,de egy idő után szeirntem igenis a saját kezébe kell venni a lánynak az ügyet,mert hosszú hónapokig,évekig nézhetik csont hülyének.

(miközben a beszélgetés alatt a pasi bárányka szemmel megesküszik égre-földre,hogy csak téged imád...hát hogyne,leánymese)

41. diegóóó (válaszként erre: 37. - Dancingqueen)
2009. febr. 6. 16:26
Nem nyomoznék de ha oka van az embernek akkor kell.Tényleg megalázó dolog követni a másikat stb de ha kétségbe vagy esve sok mindent megteszel. A bizonytalanság a legrosszabb...amikor szinte biztos vagy benne hogy megcsal de nem tudod bizonyítani és nem tisztel annyira hogy bevallja az igazat.
40. spinneli (válaszként erre: 37. - Dancingqueen)
2009. febr. 6. 16:25
te tényleg ennyire nem tudtad ezt értelmezni?
39. spinneli (válaszként erre: 34. - Dancingqueen)
2009. febr. 6. 16:24

a kérdésre/kérdésedre általánosságban válaszoltam, mivel általánosságban is volt feltéve.



egyébiránt az a kapcsolat, ahol a nyílt szó nem használ, mert esélyes a hazugság egyébként is több sebből vérzik, ilyetén a megcsalás is csak egy mellékes "plusz".

2009. febr. 6. 16:24
Szerintem is menj el üljetek le és beszéljetek meg mindent,mondd el a félelmeidet is öszintén!Talán ez hiányzik a kapcsolatotokból!!Én így látom!Remélem sikerül tiszta vizet önteni a pohárba
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook